עוגות מעוצבות

יאט

משתמש פעיל
גנש,
ממיסה ריץ ושוקולד מריר ביחס של אחד לאחד(לפי משקל)
מניחה את העוגה על רשת של תנור ושופכת גנש ולא מורחת עם מרית אלא ע"י
איך מצפים עוגה בשוקולד בצורה אחידה?
עוגת שכבות

הטיה של העוגה מצד לצד,
כל הנוזל המיותר יישפך הלאה למטה(תניחי מעל כיור)
בהצלחה !!!

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
עוגה שהבת שלי הזמינה ליומולדת
לקח לי בול כמה דקות להכין
ואחר כך כמה דקות לקשט
כדי לחסוך את העבודה של להדפיס את ההלו קיט במדפסת
העברתי את הלפטופ שלי למצב טאבלט, ופשוט הנחתי עליו נייר אפיה... על הנייר אפיה ציירתי בשוקולד את ההלו קיטי לפי מה שהשתקף במסך.
_MG_1028.JPG

_MG_1056.JPG

דוב פנדה

משתמש חדש
פתאום גיליתי את האשכול הזה...
ווו איזה עושר...
יש לי שאלה לגבי עיטורי שוקולד שרואים בעעוגות ויטרינה.. כמו סליל משוקולד או רשת ...

אשמח לשמוע ולקבל הדרכה בענין....
סליל -בעיקרון זה לזלף שוקולד על שקף לאפייה ואז לעבור עם מברשת ( דומה קצת למסרק פס רק עם רווחים הרבה יותר גדולים ניתן להשיג במניות למוצרי אפייה) ואז מגלגלים את השקף מחזיקים אותו קצת עד שהשוקולד מתקשה ואחכ מעברים את השקף לכוס או משהו שיחזיק את השקף עד שהשוקולד יתקשה עד הסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה