עוגות מעוצבות

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@elishir תודה!!
לא למדתי, אבל ראיתי כמה סרטונים וניסיתי לחקות
כבר הרבה זמן אני מנסה להגיע לתוצאה טובה יותר ולא הולך לי...:(
מרחתי שכבה דקה והקפאתי כדי שלא ימרח
אח"כ מרחתי עוד שכבה והחלקתי עם קלף פלסטיק תוך כדי סיבוב על צלחת מסתובבת
בעוגת שבר באמת כדאי להקפיא תוך כדי השכבות שלא יזטז

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עוגת בר מצוה לבן דוד
@elishir תודה על ההסברים!
עד אז חשבתי שאין לי מצב לעשות כזה דבר...
אבל כמובן לא יצא לי כמוך ;)
אני אוהבת נורא את האסתטיקה שלך ואת הגימורים המושלמים..
יש לך באמת טיפים להחלקה מושלמת של הקצפת? איתי שמישהי שאלה כאן לאחרונה אבל לא קיבלה תגובה
אשמח לשמוע, תודה!!!

צפה בקובץ המצורף 1683658
מכמה עוגות העוגה מורכבת?

מלי חזן

משתמש פעיל
מכמה עוגות העוגה מורכבת?
@sara100 נראה לי שאפיתי 3 תבניות של תבנית תנור (עשיתי אותה לפני כמה חודשים) ואז קרצתי עיגולים וחצאי עיגולים (משהו כמו בתמונה המצורפת) והרכבתי קומות עם קצפת בין לבין כדי להדביק
1719730945899.png

מלי חזן

משתמש פעיל
צא לך ברמה ממש טובה לאחת שלא למדה!
ואת עושה מעולה פשוט זה דבר שדורש אימון..
עושים ציפוי ראשון שאוסף את הפרורים ואפשר לקרר או להקפיא, לא חייב, ואח’כ שכבה שניה של הרבה חומר שיכסה טוב ותוך כדי תמרון בין הבסיס של העוגה לחלק העליון מחליקים. אפשר לשטוף את המחליק תוך כדי מחומר שיחליק טוב יותר
בהצלחה!
@elishir תודה על הפרגון ועל התשובה המפורטת... נקווה שפעם הבאה יצא חלק יותר
עם מה את מחליקה? כי אולי זה קשור גם לזה, החלקתי עם איזה מגש- מראה פלסטיק שהיה לי אבל הוא היה ממש דק

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@elishir תודה על הפרגון ועל התשובה המפורטת... נקווה שפעם הבאה יצא חלק יותר
עם מה את מחליקה? כי אולי זה קשור גם לזה, החלקתי עם איזה מגש- מראה פלסטיק שהיה לי אבל הוא היה ממש דק
Screenshot_20240630-205241_Chrome.jpg

עם כזאת מלית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה