עברנו את הסכום של העוסק פטור מה ההמלצות לגבי המעברנלמורשה בדרך הכי טובה

Mmillit

משתמש פעיל
האם יש אפשרות להזדכות על המע"מ

וכדו'

תודה רבה

CPA

משתמש פעיל
השאלה לא ברורה דיה. אם הכוונה ל-2016 אז זה די אבוד. אם הכוונה מכאן ואילך יש להודיע למשרדי מע"מ על מעבר לעוסק מורשה החל מ-1/1/17 ואז להתקזז במע"מ.

Mmillit

משתמש פעיל
תודה
מקזזים רק מ 2017?

מה עם כל הקניות של 2016?

תודה

CPA

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי, מנקודת מבט של פקיד המע"מ, ניתן לקזז תשומות מהרגע שמסווג במע"מ כעוסק מורשה.

צליל בגיל

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אולי אפשר להוסיף שאלה בנושא----
?
אני גבולית עם התקרה של עוסק פטור
לא ברור לי האם שווה לי כספית להרוויח קצת יותר ולהיות עוסק מורשה
ובמה זה תלוי?

CPA

משתמש פעיל
הבהרה לגבי MMILIT - במידה והעסק סווג במע"מ כעוסק מורשה ב-2016 אז ניתן יהיה לקזז תשומות מאותה תקופה.
צליל בגיל - הכי חשוב הוא השיקול העסקי-כלכלי. תמיד כדאי להרוויח יותר אם אפשר...
לגבי החלק של מע"מ - ע.מ. צריך לדווח כל חודשיים וכפועל יוצא לרכז חשבוניות ולחשב. זה דורש עלות וזמן (תמיד יש מכתבים או טעויות וכו'). מאידך, יצא לי לשמוע לא אחת על מישהו שביקש איש מקצועי, קיבל הצעות זהות והעדיף את העוסק מורשה על העוסק פטור כי הוא נותן לא אפשרות להזדכות על המע"מ (כלומר יותר זול). נאחל בהצלחה ופרנסה טובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה