דרוש מידע עבודות ומשרות שניתן להרוויח מהם ה-ר-ב-ה. ולא הייטק!

מצב
הנושא נעול.

פיג

משתמש פעיל
מכל הסיבות אני פחות נוטה להאמין לרכזות
ברובן המוחלט של משרות חשבונאות וכספים יש קשר בלתי נפרד בין גובה השכר לאופי המשרה וגודל האחריות.
ובתפקידי ניהול אי אפשר להעביר כרטיס וללכת הביתה
מנהלות כספים מרוויחות 20 אש"ח ומעלה, ויש גמישות במשרה כזו, ישנם ימים של 7 שעות (רוב החודש) וישנם ימים מסויימים בחודש של יותר שעות .
בתחילת שנה קלנדרית ישנה יותר עבודה עקב הגשת תקציב ועוד.
הגמישות שציינתי לעיל לדעתי לא מתאפשרת בעבודה בתכנות

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לגמרי.
יש גם מנהלי משרד בהייטק.
ויש מפתחי תוכנה לא בהייטק.
אולי זה פחות קשור,
בדיוק ראיתי בלינקדאין פוסט של מהנדס תוכנה,
שבתור סטודנט עבד כמנקה בחברת הייטק וראה מהצד את חבריו המתכנתים.
אבל מה שהיה חשוב לו זה שהוא מתפרנס ומתקדם לעבר המטרה שלו.

*אבל גם הוא היה הייטקיסט ;)*

עד מתי

משתמש מקצוען
מכל הסיבות אני פחות נוטה להאמין לרכזות
ברובן המוחלט של משרות חשבונאות וכספים יש קשר בלתי נפרד בין גובה השכר לאופי המשרה וגודל האחריות.
ובתפקידי ניהול אי אפשר להעביר כרטיס וללכת הביתה
אני באמת עובדת 7 שעות אבל זמינה מהבית למקרים דחופים ( יכולה להתכתב עם הבוס בווטסאפ גם בשבע בערב פעם ב...) ( וכן , גם בחדר לידה חושבת על העבודה )
ברור שאני לוקחת איתי את העבודה הביתה - שאת בתפקיד ניהולי ואחראי התפקיד הוא חלק מימך ( תעירו אותי באמצע הלילה אני אדקלם לכם את כל המספרי חשבונות בנק כולל יתרות עדכניות ו6 מספרים מלאים של כרטיסי אשראי ( את שלי האישי אין לי מושג בע"פ )
ואני יושבת בפגישות עם מנהלי בנקים
ברור שגם לתפקיד כזה לא כל אחת מתאימה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מנהלות כספים מרוויחות 20 אש"ח ומעלה, ויש גמישות במשרה כזו, ישנם ימים של 7 שעות (רוב החודש) וישנם ימים מסויימים בחודש של יותר שעות .
בתחילת שנה קלנדרית ישנה יותר עבודה עקב הגשת תקציב ועוד.
הגמישות שציינתי לעיל לדעתי לא מתאפשרת בעבודה בתכנות
כל המנהלות כספים שאני מכירה עם שכר כזה זמינות גם בבית כך שהגמישות רק מגדילה את עבודתן ולא מקטינה את היקפה
ואת כנראה לא עובדת במקום שדורש דוחות רבעוניים וגם מאוחדים חודשיים למשקיעים

פיג

משתמש פעיל
אני באמת עובדת 7 שעות אבל זמינה מהבית למקרים דחופים ( יכולה להתכתב עם הבוס בווטסאפ גם בשבע בערב פעם ב...) ( וכן , גם בחדר לידה חושבת על העבודה )
ברור שאני לוקחת איתי את העבודה הביתה - שאת בתפקיד ניהולי ואחראי התפקיד הוא חלק מימך ( תעירו אותי באמצע הלילה אני אדקלם לכם את כל המספרי חשבונות בנק כולל יתרות עדכניות ו6 מספרים מלאים של כרטיסי אשראי ( את שלי האישי אין לי מושג בע"פ )
ואני יושבת בפגישות עם מנהלי בנקים
ברור שגם לתפקיד כזה לא כל אחת מתאימה

כל המנהלות כספים שאני מכירה עם שכר כזה זמינות גם בבית כך שהגמישות רק מגדילה את עבודתן ולא מקטינה את היקפה
ואת כנראה לא עובדת במקום שדורש דוחות רבעוניים וגם מאוחדים חודשיים למשקיעים
ברור שזמינים מהבית,
עבודה בניהול כספים צריך זמינות,
השאלה היא אם עדיף לעבוד משרה מלאה או גמישות, התשובה הינה שזה תלוי באופי העובדת.
לי זה נוח ויכול להיות שלמישהי אחרת זה לא יהיה נוח.
רק אדגיש שהשכר עולה אפילו לסטאזריות, אני הרווחתי מינימום בתור סטאזרית והיום הבנתי שסטאזרית מתחילה באזור ה-7 אש"ח.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ברור שזמינים מהבית,
רק אדגיש שהשכר עולה אפילו לסטאזריות, אני הרווחתי מינימום בתור סטאזרית והיום הבנתי שסטאזרית מתחילה באזור ה-7 אש"ח.
הדגשתי את העניין לאור תגובות שרוחן היתה שאפשר להרוויח איקס ומעלה אחרי שבע שעות ותו לא

עד מתי

משתמש מקצוען
ברור שזמינים מהבית,
צודקת , כל אחת ואופיה ותנאי החיים שלה
גם לי נח הגמישות הזו ואין לי בעיה עם הזמינות מהבית אבל יש כאלה שאוהבות להיכנס הביתה עם ראש נקי ולשכוח לגמרי מהעבודה ( איך אמרה לי משהיא אני כ"כ מתנתקת מהרגע שאני יוצאת מהמשרד שכל יום על הבוקר אני צריכה לבדוק באמצע מה הייתי אתמול ) אצלי זה תסריט דמיוני כי כאמור העבודה הולכת איתי...
ואין פה טוב או לא טוב
יש מה מתאים לכל אחת
ובעיניי הגיוני שמי שאוהבת את הניתוק הטוטלי ולא לוקחת אחריות מקיפה תשתכר פחות

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
צודקת , כל אחת ואופיה ותנאי החיים שלה
גם לי נח הגמישות הזו ואין לי בעיה עם הזמינות מהבית אבל יש כאלה שאוהבות להיכנס הביתה עם ראש נקי ולשכוח לגמרי מהעבודה ( איך אמרה לי משהיא אני כ"כ מתנתקת מהרגע שאני יוצאת מהמשרד שכל יום על הבוקר אני צריכה לבדוק באמצע מה הייתי אתמול ) אצלי זה תסריט דמיוני כי כאמור העבודה הולכת איתי...
ואין פה טוב או לא טוב
יש מה מתאים לכל אחת
ובעיניי הגיוני שמי שאוהבת את הניתוק הטוטלי ולא לוקחת אחריות מקיפה תשתכר פחות
בדרך כלל מי ששוכחת מהעבודה בכניסה הביתה קשה לה להתקדם למשרות עם אחריות ותשלומי שכר גבוהיים

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני הרווחתי מינימום בתור סטאזרית והיום הבנתי שסטאזרית מתחילה באזור ה-7 אש"ח.
בת דודתי התחילה התמחות בביג פור במשכורת של 9 אלף.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
אז אם יש לך אנגלית טובה תנסי את הכיוון , ואם לא - אולי תשקלי לעשות קורס קצר של אנגלית מדוברת , בכל מקרה אני עובדת בחברה בינונית ומטה בצפון!! ומגיעה לזה ל 7 שעות
אז זה אפשרי בהחלט רק צריך לפתוח עיניים
קצת מציקה לי ההודעה.
קודם כל - בקורס קצר של אנגלית מדוברת לא תגיעי לרמה שמחפשים בחברות שדורשים אנגלית מדוברת. זה פשוט לא הגיוני. מעבר לדיבור את צריכה ביטחון בשפה, לקרוא ספרים, לראות סרטים, בקיצור - להשקיע המון.
זה לא זבנג וגמרנו.

ונראה לי קצת מוגזם להשלות את כולן: רק תפתחו עיניים ותמצאו משרות בשכר הזה.
זה לא כ"כ פשוט כמו שנשמע, עדיין יש הרבה מאד מקומות שמשלמים קצת ומעדיפים עובדות עם פחות שנות ניסיון כדי לשלם פחות.
וכמו שכתבו לפני, מי שמקבלת שכר גבוה זה לא סתם, יש לה עומס ומחוייבויות ודרישות ודד ליין וכו'

עם כל השינויים וההתקדמות בשכר, זה ממש לא פשוט וקל כמו שמצטייר מדבריך.

12:00

משתמש צעיר
( לי אישית התקשר מגייס מחברת הייטק חודש שעבר , חיפשו חשבת שכר עם נסיון של שנתיים סה"כ עבודה הברידית - 3 פעמים בשבוע מהבית , בשכר התחלתי של 18,000 ( לא שונה מהייטק)
אפשר לשלוח אותו אליי?
אני בביג 4 במשרה של BPS הכשרה של יעוץ מס
התקבלתי לעבודה אחרי 6 שנות ניסיון בשכר של 12.000

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ומשהו שאני משננת לעצמי המון, לפעמים הקב"ה לא צריך לקחת ממני את העבודה, הוא יכול לקחת אותי מהעבודה.
שזה אומר, שגם אם אעבוד בתחום הכי מוצלח שלעולם לא חווה טלטלות ובמשכורות הכי גבוהות
וככה אהיה בטוחה על מקומי ומשכורתי
יש מצב שיום אחד (ד' ישמור) לא אוכל בעצמי לעבוד מכל סיבה שהיא.
תפילה לפרנסה צריך תמיד.
שיחות הר"ן נ"א:

העולם הזה אינו כלום רק למשוך אל התכלית הנצחי. ואין להסתכל אם יהיה לו מעות אם לאו. כי בין כך ובין כך יבלה ימיו בשוה, כי העולם הזה מטעה אותנו לגמרי. שמראה אל האדם כאילו הוא מרויח בכל פעם ובסוף אינו כלום. כאשר נראה בחוש ברוב בני אדם שעוסקים ועובדים ימים ושנים בסחורות ומשא ומתן ולבסוף כשבאין לחשבון אין נשאר בידם כלום ואם אפילו משיג מעות לוקחין אותו מן המעות.
והכלל ששניהם אין להם קיום ביחד - דהיינו האדם עם המעות. רק או שלוקחין המעות מן האדם, או שלוקחין האדם מהמעות. ומעולם לא נמצא שישאר אחד עם המעות רק כנזכר לעיל.
גם היכן הוא כל המעות שעושין מימות עולם כי מעולם עושין תמיד מעות והיכן הוא כל המעות רק באמת אינו כלום לגמרי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה