דרוש מידע עבודות ומשרות שניתן להרוויח מהם ה-ר-ב-ה. ולא הייטק!

מצב
הנושא נעול.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
חחח...אני לא אחפש אותך כי זה חטטני.
אבל,
השכלה של מהט בסמינר בבני ברק.
4 שנים בתחום.
חברת סטארט אפ בהרצליה.
ברוטו 30 נטו 17.
ריאקט ונוד ולפני זה אנגולר וכו וכו.
לא הכל כאן נכון... חלק קצת דומה למציאות
:)

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לאף אחד לא נראה מתנשא העובדה שאת מרוויחה הרבה. תרוויחי ותהני, זה לא מפריע לאף אחד, ולא מעניין אף אחד. הנושא הוא מה שאת משדרת, והצורה שבה את כותבת.
אבל כמובן, שזכותך להמשיך לטמון ראשך בחול, או בערמת השטרות, או בקורסים שאת לומדת. ולא להאזין לביקורת נוקבת ועניינית.
סבבה פרשתי,
ואין לי ערמת שטרות, אם כבר ערמת משכנתא :)
כי זה לא על חשבון אף אחד
וגם לא השכר שלך שבעז"ה שיגדל
רק שמעון מסובסד לא מגיע לך כי הוא מראש לא יועד לאוכלוסיה כשלך
ומי שמשלם מס גבוה למרות שיש לו ילדים שיודה להשם ולפחות לא יצייר עצמו כמסכן למרות שאני מאד מבינה את התסכול
זה לא מסכנות, יש כאן אי צדק מסוים.
מי שיש לו 5 דירות מקבל הנחה במעון, ומי שאין לו דירה ומשלם מעל 10K מס בחודש לא מקבל הנחה...
כמו שאת טוענת שלא יבינו מה זה לשלם מס גבוה
תביני שאת לא מבינה מה זה להיות בדרגת שכר שמקבלים את מלוא הסיבסוד כי זה אומר שההכנסה לנפש מאד נמוכה
זהו שלפעמים ההכנסה נמוכה אבל יש לך יותר אפשרות כלכלית... לא הכל בחיים זה הכנסה, והכנסה גדולה לא הופכת אותך לעשיר.
אני משלמת ב"ה כמעט 9K משכנתא לחודש... ולא זכאית להנחה.
לעומת חברה שלי שלצורך העינין יש לה דירה + יחידה בלי משכנתא ומקבלת הנחה...

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מי שיש לו 5 דירות מקבל הנחה במעון,
אם יש לו הכנסה פסיבית משכירות הוא אמור לדווח עליה כל שנה ולא בטוח שאכן יקבל את מלוא הסבסוד כפי שאת טוענת
אני לא אומרת שאין בשיטה חורים
אבל למי שמרוויחה לפי דבריה X ש"ח באמת לא אמור להיות סבסוד במעון. הוא יועד לעידוד נשים שלא מרוויחות מספיק כדי שתיכנסנה לשוק העבודה ותתקדמנה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
זהו שלפעמים ההכנסה נמוכה אבל יש לך יותר אפשרות כלכלית... לא הכל בחיים זה הכנסה, והכנסה גדולה לא הופכת אותך לעשיר
לא מכירה כזה דבר אבל עייפתי מלהתווכח
ותכלס מי שמשלם כך הוא מי שיכול לשלם כך מכל הסיבות הטובות
להשוות לאחרים לא עונה על כך שבמקרה הזה אין זכאות

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
טוב נו, ממש קטנוני ולא יפה לנסות לנחש מי זאת.
מה זה נותן לכן?
וגם אם אתן חושבות שיודעות מי זו, מה הקטע לרשום את זה?

תשאירו את המחשבות לעצמכן.
יש גבול!
תגידי את אמיתית? קודם כל ההודעה שלך הגיעה מאוחר מדי, כל ההודעות נמחקו כבר קודם.
דבר שני, מה לגבי ההודעות המגעילות (סליחה על הביטוי) שכתבו פה בעמוד הקודם?
הייתי מצפה שקודם תכתבי עליהן.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אף אחד לא פוזל לשום דשא.
זה בדיוק המטרה של האשכול.

מי שהוא מוכשר ומוכן להקדיש בשביל זה לילות, קיבל אופציה נוספת לשכר גבוה
אם הוא מוכשר לזה אז הוא יעשה את זה גם אם הוא לא מרוויח
ואם הוא לא מוכשר לזה אז שלא ינסה לחקוות את השני כי כשיהיה לו קשיים אז הוא ישבר

Bot

משתמש צעיר
את מי צריך לתייג כדי שינעלו את הנושא הזה, בתקווה שימחקו את כל התגובות הבוטות, מי שחושבת שהתנהגות של מישהו באינטרנט לא ראויה, שתסבול, כי להתבטאות באינטרנט בפורום פומבי יש השלכות הרבה יותר כבדות מאשר בשיח קבוצתי סגור.
אף אחד לא אמור להגיע למצב שהוא צריך להתגונן מתגובות. (טוב נו.. ככה זה האינטרנט, חוסר התחשבות)

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
כן זה אוי ואבוי, מאמינה שאם היית משלמת כזה סכום הזוי למס הכנסה ואחרי זה במעון משלמת גם מחיר הזוי,
לא. זאת בכיינות ילדותית במחילה.
ואיך הייתי עושה את זה בדרך אחרת??????
כותבת פחות. רעיון נחמד נכון?
למה את צריכה להופיע 3 פעמים בכל עמוד בכל אשכול כלשהו שקשור לתחום ההייטק (או לא קשור כל כך במקרה הנ"ל).
אישית אני משתדלת בזמן האחרון להתרחק מהם, כי בשביל מה? ואז לפעמים אני נכנסת רק לקרוא מהצד ומגלה שרוב האשכול סובב על התגובות שלך ותגובות של אחרים על דברייך ותגובות שלך על תגובות של אחרים לדברייך.
אני באמת שואלת למה?
אם את טובה ועסוקה אז קדימה. חבל לבזבז את הזמן בטוקבקים חסרי תוחלת.
לגמור את החודש זה הרבה עינין של התנהלות כלכלית חכמה ולמי שאין את זה לא יעזור גם הכנסות של 60 לחודש...
לגמור את החודש זאת עבודה לא קלה בכלל להרבה משפחות והרבה ניסים, אמונה והשגחת פרטית מלווים אותן כדי להצליח לעשות את זה. ומכיוון שנשמע כפי שטרחת להדגיש שאת נמצאת כרגע בצד המרוח בחמאה של הפרוסה - הרשי לי לומר שכנראה רבות מהנשים באשכול הזה תשמחנה שלא תכתבי כאן הודעות הרומזות על בעיות בהתנהלות הכלכלית שלהן ממקומך.
בחיים האמיתיים אף אחד לא ידע כמה אני מרוויחה לעולם,
זהו את צודקת לחלוטין.
פה זה לא החיים האמתיים.
פה זאת רשת חברתית. מצונזרת נכון, קהילתית, יש עליה פיקוח, אבל היא רשת חברתית.
וכמו כל אחת כזאת יש לה מאפיינים שחוזרים על עצמם בכל רשת כזאת או אחרת: טרולינג או ניסיון להגזמה, יצירת ישות שאינה קיימת במציאות וכו'.
אני ממש לא רומזת שאת חלילה וחס לא מי שאת מתיימרת להיות. אני גם רואה את התגובות שלך ואת בהחלט חוזרת מדויק על אותן עובדות ככה שאת אמינה בעיני.
אבל, וזהו אבל קטנטן וחשוב, לפעמים כשאנחנו כל היום ברשת מסוימת אנחנו יוצרים לעצמינו אישיות שהיא קצת לא באמת אנחנו בהרבה מובנים, זה לא תמיד מורגש אבל זה קורה בהחלט. ולפעמים אנחנו אפילו לא ממש שמים לב שזה מה שקורה.
שוב פעם לא טוענת כלפייך משהו, רק מעלה את הנושא. מוזמנת לגגל קצת.

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מי שיש לו 5 דירות ומעלה חייב לדווח דיווח שנתי למס הכנסה ולהגיש הצהרות הון אאל"ט.
שירה יודעת יותר טוב ממני.
זה לא רלונטי להנחה למעון, שם בודקים הכנסות עד כמה שידוע לי.
אם יש לך 9000 משכנתא זה אומר שהיא דירה יקרה ...
אין ענין להתמסכנות ולא לקנאות של האחרות וגם לא לגאווה
אתה לא מרגיש שעברת כאן גבול????
אולי לשלוח לך פרוט נכסים??
איזה עוד שאלות יש לך?? רק שאני אדע לענות במרוכז....
ובדיוק יותר
אם חפצה נפשיכים בחיי אושר ועושר, שלמות וזוהר
בואו אחריי.

קצת מזכיר את הברון שהתרברב ובסוף נחנק בכספת שלו.
חשבתי לפרוש כאן, בעיני זאת צביעות להתקומם על סכומים שאני כותבת אבל לשתוק על הודעה נוראית שכזאת.
לא אכתוב כאן יותר בנושא

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה לא רלונטי להנחה למעון, שם בודקים הכנסות עד כמה שידוע לי.
אין סעיף שמצהירים על מס' נכסים או משהו כזה? או על שומת מס?
לשלוח לך פרוט נכסים??
איזה עוד שאלות יש לך?? רק שאני אדע לענות במרוכז....
חשבתי לפרוש כאן, בעיני זאת צביעות להתקומם על סכומים שאני כותבת אבל לשתוק על הודעה נוראית שכזאת.
לא אכתוב כאן יותר בנושא
לגבי זה, מסכימה איתך מאוד. ברוכה הבאה לעולם שבו לכתוב סכומים שאנשים מרוויחים זה לא פוליטיקלי קורקט אבל הודעות כמו אלה שציטטת הן בסדר גמור.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בלי קשר ישיר לנושא,
אני מנסה להוגיע את מוחי כבר כמה דקות להבין איך אפשר להגיע לבעלות על חמש דירות שמניבות שכירות, אבל להגיע לדרגה 3 במעון:unsure:

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בלי קשר ישיר לנושא,
אני מנסה להוגיע את מוחי כבר כמה דקות להבין איך אפשר להגיע לבעלות על חמש דירות שמניבות שכירות, אבל להגיע לדרגה 3 במעון:unsure:
על ירושות שמעת?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה