עבודה משותפת על פרוייקט

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
שלום
אני לפני עבודה על פרוייקט די רציני עם חברה.
בפעם הקודמת שעבדנו על פרוייקט עבדנו בכל פעם עם תוסף מתוך הvs code לעבודה בשיתוף אונליין
ובסוף כל פגישה שלחנו אחת לשנייה את הקבצים מהמחשב
אבל לצורת העבודה הזו על הפרוייקט יש המון חסרונות, נהיה המון גרסאות של הפרוייקט, שקשה לשלב ביניהם, וכל פעם המעודכן נמצא רק אצל אחת
בנוסף העבודה עם התוסף לא כזה נוחה.
מה עושים בד"כ?
אני חולמת על קבצים שנמצאים תמיד בענן - ושתינו מתחברות לשם בויזואל סטודיו קוד ויכולות לעבוד גם באותו זמן וגם בנפרד כשהשינויים מתעדכנים מייד...
או שהקבצים כן נמצאים במחשב ובכל זאת כל שינוי מתעדכן גם אצל השנייה
יש אפשרויות חינמיות כאלה?

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לא התנסיתי איתו אף פעם בינתיים
כמה קשה זה ללמוד לעבוד איתו?
יש למישהו מדריך טוב?

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לא לימדו אתכן בסמינר על git?
או שאת עדיין באמצע הלימודים?
תחפשי מדריך למתחילים, יש המון גם בעברית.

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
והוא אוטומטית מעדכן כל שינוי שאני עושה אצלו?
ואיך זה מתעדכן גם אצלה?

הקבצים שלכן מאוכסנים שם, אחרי ביצוע כל שינוי שלכן אתן דוחפות לשם, ומשהי שרוצה להתעדכן בשינויים מושכת את הקבצים שוב.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ניהול גרסאות בgit, ייתן לך את המענה, תוכלי לעבור בין הפיצ'רים השונים שאת מפתחת, לדחוף אותם למאגר הקוד, למשוך שינויים של מפתחים נוספים בפרויקט ולהתמזג אתם, לחזור אחורה, במידה ויש צורך ועוד ועוד...
יש המון מידע ברשת בעברית ובאנגלית, גיט הוא כלי מעולה לניהול הגרסאות ולעבודה משותפת, חבל לא להשתמש ביכולות שלו.

moti_vb

משתמש רשום
אומנם Git הוא אכן הכי מומלץ, כי הוא גם שומר גירסאות אחורה, ותמיד אפשר לחזור לגירסאות קודמות במקרה שמשהו התפקשש.
אבל אם אתם רוצים לעבוד ולראות כל שינוי מיידי אצל כולם אפשר לעבוד עם remote הקוד בעצם נשמר בשרת כל שהוא, ואתם כותבים אליו מיידית באמצעות ה-VS code כל שינוי מייד משתקף בשרת.
זה פחות מומלץ אבל לפעמים זה פתרון
ויותר מזה אפשר אפילו להפעיל VS באמצעות דפדפן כשכל הקוד יושב לא משנה איפה, והגישה היא מכל מקום בעולם באמצעות הדפדפן שמציג VS כמעט מלא מלא.

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אומנם Git הוא אכן הכי מומלץ, כי הוא גם שומר גירסאות אחורה, ותמיד אפשר לחזור לגירסאות קודמות במקרה שמשהו התפקשש.
אבל אם אתם רוצים לעבוד ולראות כל שינוי מיידי אצל כולם אפשר לעבוד עם remote הקוד בעצם נשמר בשרת כל שהוא, ואתם כותבים אליו מיידית באמצעות ה-VS code כל שינוי מייד משתקף בשרת.
זה פחות מומלץ אבל לפעמים זה פתרון
ויותר מזה אפשר אפילו להפעיל VS באמצעות דפדפן כשכל הקוד יושב לא משנה איפה, והגישה היא מכל מקום בעולם באמצעות הדפדפן שמציג VS כמעט מלא מלא.
אני מעדיפה
איך זה עובד?
תוכנה/תוסף מסוים

moti_vb

משתמש רשום
לי יצא לעבוד עם תוסף ssh remote
כל החומר יושב על שרת מרוחק, וכל שינוי נשמר מיידית שם
אבל כמובן זה במקביל לGIT בשביל היתרונות של GIT אבל לא חייבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה