שוק ההון סקר: דרך מי אתם סוחרים במניות

שועל קרבות

משתמש צעיר
לכל המשקיעים פרטו בית השקעות או בנק יתרונות או/ו חסרונות, מרוצים או לא?

החרדים

משתמש רשום
עובד כרגע עם שתי מערכות בינתיים,
אחד יפה ומעולה, והשני זול,
ולפעמים אני פותח שוק ההון במערכת הבנקאית שזהו מאוד יקר ומאוד יפה ונוח, אבל אז אני רואה מה לקנות וכדו' וקונה את זה תכלית באחד מערכות המסחר תלוי באיזה סכום אני רוצה לקנות,
ואולי בהמשך אפרט יותר למה כל דבר

חניוק

משתמש פעיל
מתכוון בעתיד לפתוח באינטרקטיב ברוקרס, בנתיים משתמש באקסלנס.

Tzvi@

משתמש פעיל
אולי תפרטו תנאים ועמלות
ולא סתם איפה אתם סוחרים.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לי יש שני חשבונות
1. אי בי אי. 8 דולר לכל רכישה או מכירה (של מניות חו״ל).
2. אינטרקטיב ברוקרס. 1 דולר לכל רכישה או מכירה.

המעלה באי בי אי שהם מנכים מס במקור, כך שלא צריך להגיש דוחות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
משתמש באקסלנס.
הפלטפורמה היא של אורדרנט ספארק.
מבחינתי מצוין. לא נחשפתי לפלטפורמות/ברוקרים אחרים.
לאחרונה התווסף תגית של "ניירות ערך זרים". אולי משהו פה יסביר מה הרעיון.

טוב מאוד

משתמש מקצוען
יש לי ב2 ברוקרים
קולמקס פרו 1.5$ לפעולה 3.6$ לחודש
אינטראקטיב ברוקס 1$ לפעולה

צופר הנעמתי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אקסלנט טרייד של הפניקס.
הכי זולים בעמלות.
חיסרון: אם נפלת על מניה "מציאה" לא ניתן להעביר כסף מיידי אלא לעשות העברה ולהמתין יום ואולי תפספס את הקניה, לעומת בנק שאתה משתמש מיידי בכסף של חשבון העו"ש.

שועל קרבות

משתמש צעיר
אקסלנט טרייד של הפניקס.
הכי זולים בעמלות.
חיסרון: אם נפלת על מניה "מציאה" לא ניתן להעביר כסף מיידי אלא לעשות העברה ולהמתין יום ואולי תפספס את הקניה, לעומת בנק שאתה משתמש מיידי בכסף של חשבון העו"ש.
אוקיי אבל זה חסרון של כל בתי ההשקעות לעומת בנקים, וגם בבנק אם נגמר לך הכסף להשקעה אתה מפספס הזדמנויות. הפתרון הוא להשאיר תמיד כסף במזומן לעת הצורך.

טוב מאוד

משתמש מקצוען
אוקיי אבל זה חסרון של כל בתי ההשקעות לעומת בנקים, וגם בבנק אם נגמר לך הכסף להשקעה אתה מפספס הזדמנויות. הפתרון הוא להשאיר תמיד כסף במזומן לעת הצורך.
אם יש לך מינוף אתה יכול לקנות מיד וגם ברוקר שמקבל כ. אשראי תוך כמה דקות אפשר לסחור

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה