ביקורת ספרות ספר קודיאל סוד העבד

אבגדהו2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה על התגובה! גם על המחמאות, אבל בעיקר על ההערות!! אני אחשוב על זה ואקח בחשבון לספר הבא!!! הבעיה היא שהילדים והנוער לא יקראו אם לא יהיה מתח... :(
ובקשר לתמונות, את צודקת כמובן, אבל שוב הילדים יותר נמשכו לתמונות של הספר השני, למרות שאני אישית מסכימה איתך בכל מילה. :)
בקודיאל 1 היה הרבה מתח, אבל גם בתוך כל עניין במתח היה תוכן..
אין לי מושג איך עשית את זה, זה אומנות.
בקשר לתמונות זה מוזר לי אבל אם ככה מי אני שתגיד אחרת:unsure:

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

RIVKA W

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קראתי את סוד הזהב ואת קודיאל הראשון.
ספרים מדהימים. נראה לילדים אבל מתאים לכל גיל- פשוט גאונות.
יכול להיות שזה בגלל המשלים שעליהם הספרים מבוססים?
או שזה פשוט הכתיבה המדהימה הזו ששואבת לתוך הספר.
ספרים באיכות נדירה.
תודה עליהם.

אבגדהו2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה על התגובה! גם על המחמאות, אבל בעיקר על ההערות!! אני אחשוב על זה ואקח בחשבון לספר הבא!!! הבעיה היא שהילדים והנוער לא יקראו אם לא יהיה מתח... :(
ובקשר לתמונות, את צודקת כמובן, אבל שוב הילדים יותר נמשכו לתמונות של הספר השני, למרות שאני אישית מסכימה איתך בכל מילה. :)
האמת סקרן אותי לבדוק את זה, וביררתי קצת אצל אחייניות שלי..
אחיינית אחת בת 8, מתוקה- מתוקה אהבה מאוד את הציור של הנשרים, והסבירה לי ברצינות תהומית למה עדיף ציורים ולא בינה מלאכותית..
"ציור שאתה מצייר, אז לכל אחד יש רגש והוא מכניס את הרגש שלו.
הרגש משנה את הציור!
רגש זה אומר שאתה מדמיין את הבן אדם ומצייר את הזווית שלך.
ובינה מלאכותית לא יכולה לעשות עם רגש כי היא לא בן אדם
ולכן זה לא נראה אותו דבר וזה גם פחות יפה, כי זה בלי רגש.."
(היא מרצה לי מהרר אז קצת הפסדתי כמה משפטים(:
כמובן שזה לא אומר על כל הילדים.. אבל סתם מי ששאלתי

קרן77

משתמש פעיל
האמת סקרן אותי לבדוק את זה, וביררתי קצת אצל אחייניות שלי..
אחיינית אחת בת 8, מתוקה- מתוקה אהבה מאוד את הציור של הנשרים, והסבירה לי ברצינות תהומית למה עדיף ציורים ולא בינה מלאכותית..
"ציור שאתה מצייר, אז לכל אחד יש רגש והוא מכניס את הרגש שלו.
הרגש משנה את הציור!
רגש זה אומר שאתה מדמיין את הבן אדם ומצייר את הזווית שלך.
ובינה מלאכותית לא יכולה לעשות עם רגש כי היא לא בן אדם
ולכן זה לא נראה אותו דבר וזה גם פחות יפה, כי זה בלי רגש.."
(היא מרצה לי מהרר אז קצת הפסדתי כמה משפטים(:
כמובן שזה לא אומר על כל הילדים.. אבל סתם מי ששאלתי
וואו, גאונה הקטנה!! איך היא יודעת להגדיר את מה שכולנו מרגישים! היא צודקת מאה אחוז. ואם כבר ירדנו כל כך לפרטי הדיון, אז אגלה לכם את האמת הכואבת...
הצייר שצייר בשבילי את הציורים עבור שני ספרי הראשונים, התפרסם כל כך בזכותם שקיבל חוזה לכמה שנים מהוצאה לאור אמריקאית גדולה. למצוא מישהו ברמה שלו ובמחיר שהוא לקח לי אז, זאת משימה קשה מאד שעדיין לא הצלחתי לעמוד בה. :)

קרן77

משתמש פעיל
לאור כל התגובות וההערות החשובות כתיבת הספר הבא בסדרת קודיאל מתקדמת מאד ואני רוצה להתחיל לפרסם את הפרקים הראשונים בהמשכים כדי לקבל את הביקורת החשובה והמחכימה של כל המומחים כאן :)
היכן יותר טוב לעשות את זה? בפורום כתיבה או בעזרה הדדית?
להשראה שולחת תמונה ראשונית של הכריכה של הספר הבא מקדימה.
תודה מראש לעונים!!
כריכה סוד הנצחון1 .jpg

ק. כצן

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
התחלתי לשתף לביקורת את ספרי הבא כאן:
תודה מראש לכל הקוראים והמגיבים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה