דרוש מידע ספרים חדשים פורים-פסח תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

efshar

משתמש פעיל
יש סניף במ"ע?
וכמה הוא עולה
יש שירות לקוחות במייל reuya100

עולה 90, עם קופון- 80 (יש קופון בכניסה לאתר)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
מהאתר-
צפה בקובץ המצורף 1349658
עולה 90, עם קופון- 80 (יש קופון בכניסה לאתר)
האתר חסום

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
את יכולה לשלוח מייל לסניף ולשאול אותם אם אפשר לשלם אצלם,
בכל מקרה, המייל של המחברת הוא reuya100 בג'ימייל‏, אפשר לדבר איתה ולשלם ישירות.
תודה!!!!!
קראת את הספר?
את יודעת להגיד לי מאיזה גיל הוא מתאים לקריאה?

efshar

משתמש פעיל
תודה!!!!!
קראת את הספר?
קראתי את הספר, ואני יכולה להגיד שמה שהסופרת אמרה עליו ממש נכון- מתאים למבוגרים.
לא עניין של גיל/סטטוס משפחתי. פשוט עניין של בגרות, בד"כ גילאי 20+.

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
למישהו יש ספר להמליץ לי עליו [אני בת 18] ושיעניין גם את אמא שלי
לא את הספר של ליבי קליין
אמא שלי אוהבת את הספרים של רותי קפלר שרה מלוביצקי אני יותר מתחברת לליבי קליין
יש לכם רעיון לספר שיעניין את שתינו?
תודה!

עד מתי

משתמש מקצוען
למישהו יש ספר להמליץ לי עליו [אני בת 18] ושיעניין גם את לאמא שלי
לא את הספר של ליבי קליין
אמא שלי אוהבת את הספרים של רותי קפלר שרה מלוביצקי אני יותר מתחברת לליבי קליין
יש לכם רעיון לספר שיעניין את שתינו?
תודה!
מלחמת כריות
באה בלילות
זה מה שנראה לי מהתגובות של אנשים שקראו ונהנו

דבורה -devora

משתמש רשום
מיה קנין שלחה היום בקבוצת מיילים שלה את שני הפרקים הראשונים של המלך הבא בתור,
נראה מאוד מעניין
משהי קראה את זה כבר?
זה יותר לנוער נכון ?

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קראת את הספר?
מצטט תגובות שכתבתי בנושא
אני קראתי, וכפי שכתבתי מדובר בספר מדהים, שמעביר את הגישה הנכונה להתמודדות עם פגיעה מ. ספר מומלץ בחום.
ראויה הוא ספר מדהים בגאונותו, בצורה בה הוא לוקח נושא מורכב ועדין מאוד,
ומעביר אותך את החוויה בצורה הנקייה והכשרה ביותר!
לדעתי הספר מתאים בעיקר לנשואים שיכולים להבין לעומק את הניואנסים והמורכבויות.
אולם בהחלט ישנם בני נוער ברמה גבוהה שיוכלו ליהנות ולהיתרם מהספר. (בכפוף כמובן לשיקול דעתם של ההורים!).
לגבי הספר ראויה, כאחד שקרא את הספר, לדעתי אין סיכון בקריאה שלו, (רק יתכן שהנער לא יבין את המושגים לעומקם), הוא כתוב בצורה גאונית ורגישה! וגם הוא נמכר בצורה מסורבלת, מה שמקשה על הגעתו למי שאינו קהל היעד.
@sari levin שאפו ענק!

הרמס"דית

משתמש פעיל
גם העטיפה באותו סגנון
אם כבר ציטטת את זה...
אני קראתי את הספר וחייבת לומר שאני לא מבינה את העניין של 'אותם לוקיישנים', אנחנו חיים על גלובוס אחד... עם כל הכבוד.

לגבי העטיפה - עטיפה יפהפייה ומושכת, מי אמר שרק יונה ספיר יכולה לעצב כריכות מושכות?!

אני לא באה להתווכח, פשוט מציינת את זה כדי לומר שאפשר להנות מכל הספרים וחבל לסופר החדש שאנשים שעכשיו נכנסים לאשכול ממש לפני פסח יראו את התגובות האלה.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
אם כבר ציטטת את זה...
אני קראתי את הספר וחייבת לומר שאני לא מבינה את העניין של 'אותם לוקיישנים', אנחנו חיים על גלובוס אחד... עם כל הכבוד.

לגבי העטיפה - עטיפה יפהפייה ומושכת, מי אמר שרק יונה ספיר יכולה לעצב כריכות מושכות?!

אני לא באה להתווכח, פשוט מציינת את זה כדי לומר שאפשר להנות מכל הספרים וחבל לסופר החדש שאנשים שעכשיו נכנסים לאשכול ממש לפני פסח יראו את התגובות האלה.
נכןן
במיוחד שזה ספר מקסיםםםם

אמילי_123

משתמש חדש
אם כבר ציטטת את זה...

עדיין לא קראתי את הספר. אני אקרא ברגע שיגיע לספריה (אבל העטיפה ממש בסגנון יונה ספיר. אולי בגלל סוג הכתב)

הרמס"דית

משתמש פעיל
עדיין לא קראתי את הספר. אני אקרא ברגע שיגיע לספריה (אבל העטיפה ממש בסגנון יונה ספיר. אולי בגלל סוג הכתב)
שלא תטעו, מסכימה איתך לגבי הדמיון, זה על אותו קו עיצובי אבל ראיתי שזו לא אותה גרפיקאית... כנראה קו עיצובי שתופס טוב.

מעבר לזה - מזלך שאת הולכת לקחת אותו מהספריה, חברה שלי חיפשה כבר בכמה סניפים והוא אזל, אמרו שהוא הולך ממש טוב, באמת אחלה ספר!

אמילי_123

משתמש חדש
שלא תטעו, מסכימה איתך לגבי הדמיון, זה על אותו קו עיצובי אבל ראיתי שזו לא אותה גרפיקאית... כנראה קו עיצובי שתופס טוב.

מעבר לזה - מזלך שאת הולכת לקחת אותו מהספריה, חברה שלי חיפשה כבר בכמה סניפים והוא אזל, אמרו שהוא הולך ממש טוב, באמת אחלה ספר!
*בתקווה שהוא יגיע לספריה בקרוב. הם עדיין לא חידשו מלאי, לא בספרים החרדים לפחות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה