סיפור משותף בהמשכים - נספח

פנינה שחורה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@שיבת ציון
העליתי את הפרק ,
בתחילה לא ידעתי מאיפה להתחיל אך אם רוצים אין זו אגדה....
ת'אמת שפעם ראשונה שהתנסיתי בכתיבה בסגנון הזה
בד"כ אני כותבת בPOV גוף ראשון ובסגנון אחר לגמרי
אבל היה חוויה
אשמח לחוות דעתכם
פסח כשר ושמח לכולם!

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@שיבת ציון
העליתי את הפרק ,
בתחילה לא ידעתי מאיפה להתחיל אך אם רוצים אין זו אגדה....
ת'אמת שפעם ראשונה שהתנסיתי בכתיבה בסגנון הזה
בד"כ אני כותבת בPOV גוף ראשון ובסגנון אחר לגמרי
אבל היה חוויה
אשמח לחוות דעתכם
פסח כשר ושמח לכולם!
וואו, @פנינה שחורה , פרק מהמם!
אהבתי שהוספת נופך לעלילה עם אייב, ממש השארת אותי במתח...
והכתיבה מותחת ומתארת, ממש מכניסה לאווירה.

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התלבלבתי טיפה עם מה שקרה עם 2 הסוכנים (ומכיוון שעברו יותר מ3 חודשים מהפעם האחרונה בה הוקפץ אשכול העלילה, אני מעלה את רעיונותיי כאן.)...

אני מציע שנחזור לתוכנית המקורית, בה השנים אלו מרגלים שנשלחו בנוגע למבוקש, כדי להפליל אותו בישראל ולהכניסו לכלא.

למה אם הוא כבר בכלא?

יכול להיות שהוא טיפוס חמקמק בעליל, שהמדינה לא הצליחה עד עכשיו לתפוס, וכרגע הוא נתון במעצר זמני על מעשה קלוש שביצע בטעות בהונגריה, והמדינה מתכננת לנצל את הזמן הפעוט שהוא בכלא לטובתה...

יכול להיות גם שרוצים אותו כי יש לי מידע רב ערך הקשור למדינה.

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קצת חורים שנפערו בעלילה בחוסר תשומת לב כנראה:

1) אם שימי כהן, איך חשב לעלות לציונו של ר' שעיה?

2) נראה לי (לא בטוח.) שמטען במטוס הוא כמו באוטובוסים, בלי צורך בשקע...

3) באחד הפרקים מוזכר ששמעון הוא אח האב בעוד שבפרק אחר מוזכר כי הוא גיסו.

4) איך זה הגיוני שגם לדוד וגם לאחיין יש אותו שם (שמעון ושימי.)?.

בל"נ בעז"ה יכול להיות שאקח על עצמי את אחד הפרקים הבאים (בלי התחייבות.).

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התלבלבתי טיפה עם מה שקרה עם 2 הסוכנים (ומכיוון שעברו יותר מ3 חודשים מהפעם האחרונה בה הוקפץ אשכול העלילה, אני מעלה את רעיונותיי כאן.)...

אני מציע שנחזור לתוכנית המקורית, בה השנים אלו מרגלים שנשלחו בנוגע למבוקש, כדי להפליל אותו בישראל ולהכניסו לכלא.

למה אם הוא כבר בכלא?

יכול להיות שהוא טיפוס חמקמק בעליל, שהמדינה לא הצליחה עד עכשיו לתפוס, וכרגע הוא נתון במעצר זמני על מעשה קלוש שביצע בטעות בהונגריה, והמדינה מתכננת לנצל את הזמן הפעוט שהוא בכלא לטובתה...

יכול להיות גם שרוצים אותו כי יש לי מידע רב ערך הקשור למדינה.
וואוו
אני כהר לא אוחזת מה קורה שם...
מחר אני אעבור על העלילה בעז"ה ואז אגיב פה..

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם שימי כהן, איך חשב לעלות לציונו של ר' שעיה?
אני יודעת על משפחה שכשהסבא עלה לארץ והיה צריך לבחור שם, הוא בחר כהן.
אבל זה באמת לא כ"כ ברור וכדאי לשנותאת המשפחה כי לא יהיה לו לאן לטוס בתור כהן...
4) איך זה הגיוני שגם לדוד וגם לאחיין יש אותו שם (שמעון ושימי.)?.
מה הבעיה?
על שם סבא רבא של שימי וסבא של הדוד..

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא זכור לי שמישהו קורא לבנו בשם אחיו...
האמת, יש לי דודה שקוראים לה יעל ויש לי אחיינית שקרואים לה כמו דדה שלה...
זה פשוט לא בקטע של לקרוא בשם, זה או שאוהבים את השם או שיש סבא כלשהו הוא גם יכול להיות רב לצורך העניין שקוראים על שמו.. אפשר גם להזכיר בסיפור את "סבא שמעון" שנהג ככה...

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו, שימת לב לפרטים. יפה.
באמת תפשת אותנו על פדיחות (כהן)
אבל לי יש דוד ואח באותו השם. וגם אח ואחיין באותו השם. כך שזה בטוח לא בעיה.
(ובוא נגיע, שלא יקרה כלום אם יעבור שלוש חודשים מאז שלא נגעו באשכול. אף אחד לא מקפיד על זה)

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

רגע, וגם לך קוראים יעל (YAEL.)?.
כן..

וואו, שימת לב לפרטים. יפה.
באמת לא החמאתי..
הייתי כולי על תפישת פדיחות של @אוראל סולטן :sne:
סורי..
טוב, מי מתנדב לפרק הבא? עוד מעט עוברים 3 חודשים לאשכול הסיפור...
מקווה שאני אספיק, לא מעוניינת להתחייב, אבל אם יהיה לי זמן לקרוא את הסיפור ולכתוב פרק אני אודיע..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה