עזרה סינטומיצין לתינוק

הייטקסטית

משתמש צעיר
אני לא מצליחה לשים לתינוק את המשחה בעין
איך אפשר לעשות את זה
הילד פשוט מתנגד וצורח בכל הכח

976חני

משתמש מקצוען
לי רופא אמר שזה שהילד מתנגד זה הכי טוב- ככה הוא משפשף את העיניים ומחדיר את המשחה... וברצינות- מורחים חיצונית על העפעף

קלילית

משתמש צעיר
שמים פס על מקל אוזניים ומעבירים אות ו על העפעף כשהעין פתוחה. זה עוזר גם אם לא ממש ראית שהמשחה נכנסת לעין... מניסיון.
ולשים בשתי העיניים אבל עם שני מקלות שונים.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
שמים פס על מקל אוזניים ומעבירים אות ו על העפעף כשהעין פתוחה. זה עוזר גם אם לא ממש ראית שהמשחה נכנסת לעין... מניסיון.
ולשים בשתי העיניים אבל עם שני מקלות שונים.
נשמע קצת מלחיץ לשים עם מקל אוזניים לתינוק שמתנגד,
באופן אישי לא הייתי מנסה.

הייטקסטית

משתמש צעיר
עם מקל אוזניים אין מצב שאצליח הוא סוגר את העין ברגע שמתקרבים אליה וצורח נורא
אבל גיליתי שיטה אני מחכה שירדם ואז פותחת לו את העין ושמה לו בנחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה