סינון אינטרנט

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בגדול כן, נטפרי מתעקשים שלא לאפשר גלישה שלא דרך שרת של נטפרי, המקסימום שהם מאפשרים זה vpn, בנתיב יש רק תוכנה על המחשב שבודקת כל אתר שנפתח האם הוא מופיע ברשימה הלבנה של נתיב (לכן גם הגלישה בנתיב קצת יותר איטית)
כמובן שלא צריך להגיע ל"מתעקשים". מן הסתם לגמרי לא מעשי לבצע את העבודה של הסינון במחשב הפרטי של הלקוח.
הוא יצטרך בשביל זה לעבוד על מחשב בגודל של מכונת הנשמה.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא, המציאות היא שזה מה שנתיב עושים, אני משער שבנתיב התוכנה פשוט בודקת כל כתובת של אתר האם הוא נמצא במאגר האתרים המותרים של החברה
לא חכמה להגדיר אתרים וזהו החכמה היא לסנן כל תמונה ...

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה לא? אחלה סינון, אחלה שירות.
יש המון דברים אחלה. אבל כאן ההרגשה (לפי התגובות) שזה משהו הרבה יותר.
אני מרוצה מהרכב שלי מהide שלי ואפילו מהמחשב מאק (שבהתחלה היה לי קשה להתחבר אליו). אבל אני מרוצה בשקט.
אבל כאן זה מרוצים בקול רעש גדול.

SN

משתמש מקצוען
דרך אגב, מישהו יכול להסביר לי למה לנטפרי יש כל כך הרבה שהידים? נראה כמו איזו חבורה של מהופנטים :)
יש המון דברים אחלה. אבל כאן ההרגשה (לפי התגובות) שזה משהו הרבה יותר.
אני מרוצה מהרכב שלי מהide שלי ואפילו מהמחשב מאק (שבהתחלה היה לי קשה להתחבר אליו). אבל אני מרוצה בשקט.
אבל כאן זה מרוצים בקול רעש גדול.
מי שניסה חברות סינון אחרות (או את כווווולן- כמוני למשל) הופך להיות "מרוצה בקול רעש גדול"!:)
כמות העצבים / הצעקות / הזמן / האנרגיות שהוצאתי על החברות האחרות, נעלמה ברגע שעברתי לנטפרי
אז כן, אין אבל אין עליהם!

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מי שניסה חברות סינון אחרות (או את כווווולן- כמוני למשל) הופך להיות "מרוצה בקול רעש גדול"!:)
כמות העצבים / הצעקות / הזמן / האנרגיות שהוצאתי על החברות האחרות, נעלמה ברגע שעברתי לנטפרי
כל מילה
במיוחד מי שצריך ביומיום לעבודה הרבה אתרים פתוחים וגלישה זורמת.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא, המציאות היא שזה מה שנתיב עושים, אני משער שבנתיב התוכנה פשוט בודקת כל כתובת של אתר האם הוא נמצא במאגר האתרים המותרים של החברה

כנראה שהיא לא עושה הרבה יותר מזה..

דרך אגב, מישהו יכול להסביר לי למה לנטפרי יש כל כך הרבה שהידים? נראה כמו איזו חבורה של מהופנטים
אני דווקא מכיר שהידים של מחשבי mac, ופורומים בעולם שבהם יש ויכוחים בהתאם.
פשוט אין כאן צד לעומתי שסובר שהרכב שלך לא מוצלח, או שMac זו מערכת גרועה.
ויש גם את האלמנט הדתי כמובן, שגורם למשתמשים להיות שאהידים.
בפועל סינון זה ענין של התאמה.
אין מאמר או הסבר שיכול להקיף את כל ההבדלים בין הסינונים ואת כל הנקודות שבהם יכול להיות חיכוך בין המשתמש למסנן שדרכו הוא גולש, וכל אחד צריך לנסות ולבדוק מה מתאים לו.
כנראה שנטפרי קולעת לצרכים של המשתמשים האלו באופן כללי, והאחרים שנטפרי לא קלעו לצרכים שלהם, נמצאים בצד השני של המתרס.

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לצערי גם אני ניסיתי את נטפרי אבל מכורח הנסיבות נאלצת להשתמש עם נתיב ואכן ההבדלים מהותיים ואני ממש מבינה את אלה שמאדירים את נטפרי (אני בתוכם...)
לנטפרי לפחות שתי דברים שאין בסינונים אחרים ולדעתי הם לא פחות ממהפכניים
1. סינון תמונות אנושי (לדוגמא בנתיב יופיעו תמונות זוועה אם הם לא בדיוק בצבעים הסטנדרטיים)
2. סינון תוצאות בגוגל וסינון טקסט מתוך אתר (לפעמים התוצאות שעולות בחיפושים תמימים הם פשוט זוועתים ולפעמים גם יש שחייבים זה לא אומר שחייבים להיחשף לכל הזבל מסביב...)

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
דרך אגב, מישהו יכול להסביר לי למה לנטפרי יש כל כך הרבה שהידים? נראה כמו איזו חבורה של מהופנטים :)
מחזק את השהידים שהגיבו לפני
ואוסיף ואומר בעצמי - מי שחשוב לו להיות קדוש ולא לראות את שושנה מבנק הפועלים בכל כניסה לאתר של הבנק או את הרבנית פלונית בהידברות בדרך לצפייה באיזה שיעור - רק נטפרי מגיעים גם ל"קטנות" הגדולות מאוד האלה
וחוץ מזה שהסינון באמת הכי הכי טוב ויש עם מי לדבר ולא איזה רובוט שרירותי שיעביר אותך מסע מפרך בדרך לנציג אחרי 3 ימים...
או שערוצים שלמים ביוטיוב פתוחים ואפשר לבקש סרטונים ואתה יודע שאם סרטון נפתח אז הוא 100% נקי וכו' וכו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה