סוכרת סוג 1 סוכרת נעורים

פרפר

משתמש מקצוען
דיברתי על זה עם אחות סוכרת, היא טענה לי שזה מאזו יותר טוב מ780, אבל מצד שני היה לה מטופל שהתאשפז בגלל סוכרים גבוהים, שהלופ עצר לו ליותר מידי הרבה זמן את האינסולין
גם ב-780 וגם עם לופ צריך כל הזמן לעקוב. זה ברור.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לא קונה את הסיפור של לופ שעצר ליותר מדי הרבה זמן אינסולין, כי אני יודע בדיוק איך זה עובד.
מה שכן, חוכמולוגים שהעתיקו תוכניות מאחרים, וכאלה שלא עשו את הלופ לפי סדר המשימות הגיעו למצבים הזויים.

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
לא קונה את הסיפור של לופ שעצר ליותר מדי הרבה זמן אינסולין, כי אני יודע בדיוק איך זה עובד.
מה שכן, חוכמולוגים שהעתיקו תוכניות מאחרים, וכאלה שלא עשו את הלופ לפי סדר המשימות הגיעו למצבים הזויים.
ישנה אופציה לעשות את הלופ גם על הG640 עם החיישן גרדיאן 3?, וא"כ מה זה דורש?

embi

משתמש רשום
מברר בשביל קרוב משפחה

מהן הזכויות של סוכרתיים(נעורים)
חוץ משיקום מקצועי?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
עד גיל 6 100 אחוזי נכות.
עד גיל 18, 50.
מ18 ומעלה 40 אחוז, ללא קיצבה

משתמש פעיל
למי שיש חיישן של מדטרוניק , מה עושים לאחר 4 ימים שהמדבקה כבר לא מודבקת הכי טוב, יש עצה שזה לא יקרה?
וגם, מישהו נתקל בהודעות של חיישן גרדיאן 3 (מהיום השישי בד"כ) שא"א לכייל? כי לי זה קורה המון לאחרונה, ודיברתי עם נציגה וטענה לי שזה בגלל הקיץ
תודה

bd!!!

משתמש צעיר
למי שיש חיישן של מדטרוניק , מה עושים לאחר 4 ימים שהמדבקה כבר לא מודבקת הכי טוב, יש עצה שזה לא יקרה?
אפשר להשתמש בדבק ליקופלסט - מאד חזק
ניתן להשיג בחלק מהקופות בבית מרקחת או בסופר פארם
42079132.jpg

משנ'ס

משתמש פעיל
מברר בשביל קרוב משפחה

מהן הזכויות של סוכרתיים(נעורים)
חוץ משיקום מקצועי?
זה לא נותן כלום, אבל אם יש עוד אחוזי נכות מכל סיבה אחרת זה מצטרף.
לידיעתכם,
אנחנו הלכנו דרך "מימוש זכויות" ומקבלים קיצבה יפה מאוד כל חודש !
ואפילו שאיזון ממש מצוין (יו אן סי אי 5.9)
כך שאני ממש ממליץ לנסות, לדעתי שווה את ה 12.5 % שהם לוקחים

embi

משתמש רשום
לידיעתכם,
אנחנו הלכנו דרך "מימוש זכויות" ומקבלים קיצבה יפה מאוד כל חודש !
ואפילו שאיזון ממש מצוין (יו אן סי אי 5.9)
כך שאני ממש ממליץ לנסות, לדעתי שווה את ה 12.5 % שהם לוקחים
קצבה מביטו"ל?
מה היו התנאים?

משנ'ס

משתמש פעיל
קצבה מביטו"ל?
מה היו התנאים?
כן מביטוח לאומי,
א. להסביר כמה זה מגביל בבית, בעבודה, (עושה מצעים היפו, שוטפת את הבית היפו, קמה עם היפר מסוחררת ומגיע מאוחר לעבודה וכו' וכו')
ב. שגובה המשכורת עד 7000 (לפעמים שווה להוריד שעות בעבודה במיוחד אם יש תלויים דוג' בעל/אשה/ילדים)
תכלא'ס גם צריך לדעת על מה לתת דגש ואיך להגיש את התביעה וזה כבר המומחיות של החב' המרכזית למימוש זכויות

משתמש פעיל
כן מביטוח לאומי,
א. להסביר כמה זה מגביל בבית, בעבודה, (עושה מצעים היפו, שוטפת את הבית היפו, קמה עם היפר מסוחררת ומגיע מאוחר לעבודה וכו' וכו')
ב. שגובה המשכורת עד 7000 (לפעמים שווה להוריד שעות בעבודה במיוחד אם יש תלויים דוג' בעל/אשה/ילדים)
תכלא'ס גם צריך לדעת על מה לתת דגש ואיך להגיש את התביעה וזה כבר המומחיות של החב' המרכזית למימוש זכויות
יש לכם מספר של איש קשר?
וחוץ מזה, אם אפשרלפרט בערך את התהליך.

משנ'ס

משתמש פעיל
יש לכם מספר של איש קשר?
וחוץ מזה, אם אפשרלפרט בערך את התהליך.
פשוט,
התקשרנו למימוש זכויות *5700, הזמינו אותנו לפגישה עם מזכירה שהחתימה על חוזה,
לאחמ"כ יצרה איתנו קשר מנהלת תיק, התבקשנו להביא מרופא מכתב שיש היפרים והיפויים, חיפשנו את הבדיקות דם הכי מחמירות, ועוד כמה דברים שאני לא זוכר כרגע,
הוזמנו לוועדה רפואית שקבעה לנו אחוזי נכות ואובדן כושר עבודה,
לאחמ"כ הוזמנו לעוסי"ת אחרי שבועיים קיבלנו הודעה על זכאות לקיצבה,
לדעתי שווה לכם לנסות קודם לבד. חבל על האחוזים שילכו לחברה כזו או אחרת. אולי יעזור לכם המידע כאן

חשוב לי לציין שניסינו ללכת לבד לביטוח לאומי ולא הצלחנו לקבל קיצבה

משתמש פעיל
לגבי החיישן החדש של מדטרוניק שלא צריך כיול
מישהו יודע אם זה מתעדכן לבד בסל הבריאות או שיצטרכו לחכות לזה לאישור הסל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה