סינונים סדר בנושא סטיק

dosnetCore

משתמש רשום
מישהו יכול להסביר את המשך התהליך,

אחרי שקניתי את הסטיק הזה באליאקפרס

איך אני יוצר בו סינון? קונה סים מנטפרי/נתיב/אתרוג ? אפשר לקנות מהם סים?
או שצריך ספק סימים, ועליו להלביש סינון?

אגב עכשיו הסטיק הזה לא במלאי מי שיכול לפרסם חלופה איכותית שעובדת טוב מנסיון שיפרסם לטובת הכלל

מישהו יכול להסביר את המשך התהליך,

אחרי שקניתי את הסטיק הזה באליאקפרס

איך אני יוצר בו סינון? קונה סים מנטפרי/נתיב/אתרוג ? אפשר לקנות מהם סים?
או שצריך ספק סימים, ועליו להלביש סינון?

אגב עכשיו הסטיק הזה לא במלאי מי שיכול לפרסם חלופה איכותית שעובדת טוב מנסיון שיפרסם לטובת הכלל
זה נראה אותו דבר, ממוכר אחר.

כשזה מגיע, אתהמתקשר ל"יוסי תקשורת" (038010333) או ל019 (1800019019) (לאו דווקא, מהם אני קניתי, יש משווקים נוספים)
מזמין מהם סים נטפרי,
מגדיר את הסטיק כמו במדריך כאן,
וזהו.

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
בHUAWEI יש תת דגם, וכל תת דגם שונה התדרים שתומך בו
לכן צריכים לבדוק שתומך בכל או לפחות רוב התדרים בארץ
ואגב, המחיר הזה הוא לא כזה זול, (ואני רואה שרשום 80% חדש.... כנראה סוג של מחודש) כי צריכים לקחת בחשבון שלרוב יקחו לכם כסף על סים חד פעמי, מה שלפחות אצלי הוא בתוך המחיר כשקונים סטיק,
נכון שיש עדיין הבדל במחיר, אבל מהניסיון שלי מי שלא באמת מבין לא תמיד יסתדר בהגדרות, ואני מקבל טלפונים כאלו על אנשים שקנו בעלי אקספרס ולא יודעים איך להפעיל וכו'
וגם אין אחריות.

בן טולילה

משתמש פעיל
תכלס
אם הוא כותב לך שהמכשיר הזה עם התדרים האלו עובד לו מצויין אז כל מה שמופיע התדרים האלו יעבוד לי לא??
וואווי E5576-320
E5576-320 תדירות ההפעלה תמיכה:
Lte: b1/b3/b7/b8/b20/b38/b38/b38/b38
קומטים: Band1/להקה 8

זה משהו אחר או אותו דבר ??
פשוט כמה שקלים יותר זול.
זה אותו דבר.
אמור לעבוד בארץ.
התדרים שלו נתמכים בחברות הסלולר בארץ. (בדקתי במכלול, יש שם פירוט של כל התדרים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה