אתגר ***נספח אתגר 9 גיבורים מהספרים- ***

מצב
הנושא נעול.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

סערצע

משתמש מקצוען

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
"משאלה, שאין בה טעם, מצעפת את עיניי.
הלוואי שאבא שלי היה עדיין חי, כשנולדתי. הלוואי שהיה רגע אחד לפחות, בו פעמו לבבותינו ביחד בעולם הזה".
(דבורי רנד, תחנות)

צפה בקובץ המצורף 859778
@Sari FF ציור מהמם
דמיינתי את פסי ככה בדיוק, הדמות האהובה עליי מאחד הספרים האהובים עליי.
ממש אהבתי את הצביעה.

@dvory :)

רחל וואלפא

משתמש צעיר
אני פונה בבקשה למנהלי האתגר, להאריך את זה לכמה ימים אחרי פסח.
חבל שהציור יהיה על חשבון ההכנות לחג, אפילו שזה ממש קורץ לשבת ולצייר בלי חשבון...
אני בטוחה שיש רבים שמצטרפים לבקשה.
פסח כשר ושמח!

הנה הוכחה שצדקתי: לאף אחד אין זמן לעשות לייק להודעה ( ;

שריה

משתמש צעיר
2. דיאלידאן בצעירותו, לפני שלא נישא לרנה באשמת הנסיך דאז - רעואל. מכיון שאני לא בטוחה שאצליח להגיב שוב (בעיות טכניות) מראש אומרת: הוא התקשט בנזר כי לדעתי זה הולם אותו והוא צאצא לשושלת האצולה כמעט הכי חשובה בכוזר (בעתיד הוא יקדם במו ידיו את מעמדו לראשון בתור). שערו ארוך כי הוא היה רוצה להיות בן מלוכה, מתאים לו לחשוב שנזירות זה קונספט נעלה, ואף אחד לא אמר שאסור לאחרים להפסיק להסתפר. שערו אדמוני. מבטיחה. רק שלא רואים את זה בגלל שהציור בלי גוונים. (זה התירוץ שלי. תאלצו להסתדר עם זה).
the_king_Yosef_haggiben.jpg
הייתי שמה את זה יותר על שלוואן, חוץ מצבע השער, כמובן...

מתרגשת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכון! תודה :)
(צודקת, גם לי זה לא ממש מסתדר, אבל לא רציתי לצייר אותו בלי...)
ממש אהבתיי!! ציירת מטריףףף!!!
לדעתי הלא מלומדת...
זה יכול לשפר את המראה:
שיער קצת יותר ארוך
גם הפאות עד לכתף לפחות
והכיפה בסגנון של כיפה בוכרית
מסכימה:)

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תכתבי פה מה חושבת עליו? איך הוא נראה וזה? חח
מעניין לדעת...
@יונה ספיר אולי תכתבי בספרים קצת יותר תיאור גם על אלי ... אין מושג מה צבע העניים שלו והשיער שלו ...
את האמת רציתי תיאור גם על אפרת .. אבל זה בטח לא כל כך מתאים ...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה