אתגר ***נספח אתגר 9 גיבורים מהספרים- ***

מצב
הנושא נעול.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
את מציירת מהמם!
העיניים יפיפיות.
רק יש לו מבט רך מידי לדעתי, וחסרה גם איזה בלורית נחמדה;).
תודה!
ניסיתי לעשות לו בלורית יותר.. אהמ.. גדולה אבל דמיינתי את אייל בגרסה הספרדית משמע שיער גלי/מתולתל שזה פחות הולך עם בלורית והשיער הגלי הרגיש לי צעיר מדי... אזז... נצייר בהזדמנות שוב..
בקשר למבט בעיניים אני יכולה להסתכל על הציור ולהגיד וואי בול ואחרי שניה להגיד אוי, אז גם את זה אני אנסה לשפץ עד הפעם הבאה...
ברור שראיתי אותם!
אני לא יכולה להעלות תמונות :(
פשוט-ממלכה במבחן, חיו לפני עידן המצלמות.
ואייל גלבוע-חסוי!
מי שרוצה יכול לבוא לחתונה שלנו ולראות אותו...
@מימימו, חכי חכי! אני הולכת להתחשבן איתך בגדול!!!
ציור מושלם אבל אין קשר לאייל!
את לא יכולה להתאפק עוד כשנה-שנתיים ולראות אותו במציאות?

רגע!
שלא תתרחש חוסר הבנה!
הציורים מושלמים אחד אחד ובעיקר נמסתי מאחד הציורים של אונמר (לא יודעת מי צייר/ה, סורי)
קבלו את הערכתי, כולכם!

רק אל תתייגו אותם לבני אדם שונים!
הסתבכתי איתך יופי בשבוע האחרון :rolleyes:
אבל לפי זה
זה הפחד שלי, שלא יוציאו סרט על "מרגל להשכרה"!
את גם קצת הסתבכת איתי...:cool:
לא יוציאו...
לפחות לא ישראלי
עם זה אני יכולה להסכים..
צריך אולי להביא לאולפנים של הארי פוטר להוציא סרט על מרגל להשכרה.. חלום שלייי
@יונה ספיר לטיפולך..:rolleyes:

שאלה קטנה, מעניין אותי לדעת אם זה קטע של גברים או שזה רק אצלינו:confused:
כשציירתי (ניסיתי לצייר) את אייל, הראיתי לאחים שלי כדי לשמוע חוות דעת וביקורת, הם שאלו מי זה אמרתי אייל גלבוע,
התגובה שלהם הייתה:
הם- "מאיפה את יודעת איך הוא נראה?" / "מאיפה יש לך תמונה שלו?!"
אני- "יש תיאור בספר...:("
הם- "באמת? איפה?!"
??????????????????????
רציני כאילו????
וזה לא שהם קראו ספר אחד, הם קראו את כל הסדרה!!!

נערך לאחרונה ב:

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
QUOTE="חני גרינשטיין, post: 9063766, member: 45330"]
תגידו, חוץ מממלכה במבחן אין עוד ספרים?
או שבספרים האחרים אין דמויות?

אמנם אינני יודעת לצייר, אבל להנות מציור טוב ומאופיין כראוי - יודעת גם יודעת.
את ממלכה במבחן לא קראתי - כי אני לא אוהבת את הז'אנר הזה (כן, יש אנשים כאלו בעולם)
אז אני לא מכירה פה (כמעט) שום דמות.
[/QUOTE]
@חני גרינשטיין

מסתבר שיש. השאלה למה מתחברים...
תעלי שמות של ספרים. אני למשל לא מתמצאת בספרים כי קשה לי להתחבר לכל ספר וסופרת.
אשמח להכיר ספרים טובים.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
נחמד לדעת שהיא כאן :)
מיכל, סלפי מהמם.
נטלי מוסרת שהיא בלונדינית, ולאה'לה מוסרת שתשכחי מחולצה עם צווארון :).
אני מוסרת שזה מקסים, ואיזה כיף לראות אותן מחוץ לראש שלי.

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מיכל, סלפי מהמם.
נטלי מוסרת שהיא בלונדינית, ולאה'לה מוסרת שתשכחי מחולצה עם צווארון :).
אני מוסרת שזה מקסים, ואיזה כיף לראות אותן מחוץ לראש שלי.
בלונדינית טבעי? ;) בכוונה שמתי לה צווארון כדי להדגיש את החברות...
אני מוסרת שאת מקסימה בעצמך.

נערך לאחרונה ב:

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
שאלה קטנה, מעניין אותי לדעת אם זה קטע של גברים או שזה רק אצלינו:confused:
כשציירתי (ניסיתי לצייר) את אייל, הראיתי לאחים שלי כדי לשמוע חוות דעת וביקורת, הם שאלו מי זה אמרתי אייל גלבוע,
התגובה שלהם הייתה:
הם- "מאיפה את יודעת איך הוא נראה?" / "מאיפה יש לך תמונה שלו?!"
אני- "יש תיאור בספר...:("
הם- "באמת? איפה?!"
??????????????????????
רציני כאילו????
וזה לא שהם קראו ספר אחד, הם קראו את כל הסדרה!!!
שתהיי בריאה, צחקתי בקול:p
רק בנים יכולים להגיב ככה...

שריה

משתמש צעיר
@חיה❤ את האמת גם בדמיון שלי הוא לא נראה ככה, אבל קצת מיהרתי וזה מה שיצא, לא מספיק אוהבת את התוצאה.
אבל ממש מעניין אותי מה שכתבת על ציטוטים, כי היה לי די ברור שהציור לא סותר שום מאפיין שלו שנכתב בספר.
אז אם יש לך כח, אני דווקא אשמח...;)

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אפור ורוד

משתמש מקצוען
@Sari FF את נורמלית???
מה זה הדבר הזה:eek::eek:
טוב, מעולם לא קראתי את סדרת מרגל להשכרה
מה הסיכוי שלא קראת??!
זה בול אייל. בול.
תו לתו.
והצלקת.. בכלל:cool:

אבל מה, איך לא קראת?
זה בול ההבעה שלו!!
זה המבט שלו!!!

מה הסיכוי שציירת כל כך מדויק בלי לדעת מי זה?:eek:

חיה❤

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
@Sari FF מהמם!! בלי לקרוא את מרגל להשכרה?? :eek::eek:
@חיה❤ את האמת גם בדמיון שלי הוא לא נראה ככה, אבל קצת מיהרתי וזה מה שיצא, לא מספיק אוהבת את התוצאה.
אבל ממש מעניין אותי מה שכתבת על ציטוטים, כי היה לי די ברור שהציור לא סותר שום מאפיין שלו שנכתב בספר.
אז אם יש לך כח, אני דווקא אשמח...;)
הייתי עושה את זה כרגע בבית יש רק את איסתרק

אפור ורוד

משתמש מקצוען
באמת שדומה למה שדמיינתם?
חחח מה זה דומה, זה תמונה שלו:D:p

הכי מגניב בכל הסיפור הזה, זה שהרבה מאוד ציירים מוכשרים שקראו את כל הסדרה ישר והפוך לא הצליחו לצייר כל כך מדויק ואמין.
והנה באה לה גברת ש"רק אספה כמה תיאורים מפה ושם" ומעלה לנו דיוקן מדויק שלו!!:rolleyes:

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@Sari FF את לא נורמממאלללית איזה מושלללם !!! ואת אפילו לא קראת את הספרים !!! אומנם הפנים שלו לא ממש ככה דמיינתי אבל השיער שלו !!!וווואוו העניים והזיפים והגבות שלו בכלל בדיוק ככה דמיינתי את הסיגנון שלו !!!!
ודרך אגב הספרים האלה מהממים זה מוזר שיש אנשים שעדין לא מכירים ;)

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה