עזרה נכנעתי, אני מתחסן

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
-אשכול פריקה-
ביקורת לא מעטה הופנתה כלפי ההנהלה על הפרסומות המסתתרות בפרוג על כל צעד ושעל. מודעות ענק מרשימות מכל צד של הפורום, התרגיל השיווקי החביב של החדרת קישורים פרסומיים במסווה של אשכולות לפורומים השונים והמאמרים בעלי הכותרות הפומפוזיות שהם בעצם קידום ממומן.
אני, לא ראיתי בזה בעיה. זכותה המלאה של ההנהלה לנהוג בטקטיקות שיווקיות רווחיות כאלה ואחרות, ולו רק כדי להחזיר את ההשקעה רבת השנים בפורום נפלא זה.
ויש לזה גם צד מבדר. אשכולות משעממים למדי שמניבים רייטינג מפתיע, ניקים שלא קפצו לבקר מאז הצטרפותם מגיבים את התגובה השש עשרה אלף, אשכולות 'בדיקה' בפורומים נידחים ושמות מוקרצים שלא מביישים אף עלילת מתח חרדית סוג ב'. ראה ערך @יצחקל @מרדכי ל. @משה קפלן ועוד מידידיהם יוצאי זרקור.
אותו דבר חשבתי כשראיתי את הודעתו של @חמודי . יפה להם, לכללית. כל הכבוד שאתם פועלים להתחסנות בקרב הציבור החרדי. יישר כוח. תבורכו.
איזה יופי, גם תקעו לנו מודעה מקסימה באזור העליון של הפורום.
חשבתי, רפרפתי, עברתי וגללתי.
יום לאחר מכן - שוד ושבר.
מודעה גדולה ומרה מצפה לי בכניסה לפורום. מאיימת, מטרידה, חוסמת - ופוגעת בשטח המחיה שלי.
ולא תאמינו, האיקס, הנקודה החמה והביתית שאמורה לחכות לי ולהעיף את המודעה הנוראה מחיי - לא עוזר.
שים, שים עלי את הסמן. תעמול לשווא.
מפה לשם, אחרי יום שלם של חתול ועכבר פלוס קונטרול אף חמש---
התייאשתי.
בואו, בואו אלי אנשי כללית. אני נותן לכם כתף, תזריקו כמה שאתם רוצים ומה שאתם רוצים. אפילו קטשופ של היינץ.
רק תעזבו אותי בשקט.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בואו, בואו אלי אנשי כללית. אני נותן לכם כתף, תזריקו כמה שאתם רוצים ומה שאתם רוצים. אפילו קטשופ של היינץ.
רק תעזבו אותי בשקט.
למחוסנים אין את הפרסומת!
רוץ להתחסן!!
אני לא בטוח שקטשופ יעזור לכל הפרסומות, אולי רק לקטשופופאפ :p

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

חנה תהילה

משתמש מקצוען
-אשכול פריקה-
ביקורת לא מעטה הופנתה כלפי ההנהלה על הפרסומות המסתתרות בפרוג על כל צעד ושעל. מודעות ענק מרשימות מכל צד של הפורום, התרגיל השיווקי החביב של החדרת קישורים פרסומיים במסווה של אשכולות לפורומים השונים והמאמרים בעלי הכותרות הפומפוזיות שהם בעצם קידום ממומן.
אני, לא ראיתי בזה בעיה. זכותה המלאה של ההנהלה לנהוג בטקטיקות שיווקיות רווחיות כאלה ואחרות, ולו רק כדי להחזיר את ההשקעה רבת השנים בפורום נפלא זה.
ויש לזה גם צד מבדר. אשכולות משעממים למדי שמניבים רייטינג מפתיע, ניקים שלא קפצו לבקר מאז הצטרפותם מגיבים את התגובה השש עשרה אלף, אשכולות 'בדיקה' בפורומים נידחים ושמות מוקרצים שלא מביישים אף עלילת מתח חרדית סוג ב'. ראה ערך @יצחקל @מרדכי ל. @משה קפלן ועוד מידידיהם יוצאי זרקור.
אותו דבר חשבתי כשראיתי את הודעתו של @חמודי . יפה להם, לכללית. כל הכבוד שאתם פועלים להתחסנות בקרב הציבור החרדי. יישר כוח. תבורכו.
איזה יופי, גם תקעו לנו מודעה מקסימה באזור העליון של הפורום.
חשבתי, רפרפתי, עברתי וגללתי.
יום לאחר מכן - שוד ושבר.
מודעה גדולה ומרה מצפה לי בכניסה לפורום. מאיימת, מטרידה, חוסמת - ופוגעת בשטח המחיה שלי.
ולא תאמינו, האיקס, הנקודה החמה והביתית שאמורה לחכות לי ולהעיף את המודעה הנוראה מחיי - לא עוזר.
שים, שים עלי את הסמן. תעמול לשווא.
מפה לשם, אחרי יום שלם של חתול ועכבר פלוס קונטרול אף חמש---
התייאשתי.
רק תעזבו אותי בשקט.
איזה כתיבה, מדהים!!!
אבל באמת הפך לייאושששש.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
פרוטקשיין?
תקרא לזה איך שבא לך,
אבל הדבר מקובל בכל מקום כך.

האתר עולה לבעליו סכומים מטורפים כל חודש,
בתור אחד שמבין בשרתים ותעבורה אתה מכיר את זה היטב.

למעשה ככל שיש יותר מפרסמים באתר, ומשתמשים אף יכנסו לפרסומות ויבצעו רכישות וכדו', זה יעזור לממן את האתר וממילא לשפר ולשכלל אותו כל הזמן לטובת כולם.

משתמש שמשלם דמי מנוי, סביר בהחלט שיקבל פחות פרסומות, הוא הרי מממן ישירות את תפעול האתר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה