דרוש מידע ניתוחי הרזיה, מה עדיף?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
הקיבה לא חוזרת לגודלה המקורי. היא כנראה מתרחבת. אבל ודאי לא קרוב לגודל המקורי.

מעניין אותי מה הסיבה שאסור לאכול ולשתות דברים מסויימים?
כי אני מכירה סביבי כמה משורוולים שאוכלים רגיל תירס, מצות, פרות וכו. וגם שותים מוגז (לייט)
הם יודעים שיש הוראות שלא אבל אומרים שזה לא מפריע להם.
מוגז יכול להרחיב את הקיבה.
שאר הדברים יכולים ליצור סתימה במעי.
ככה או ככה יש חילוקי דעות בין רופאים עח זה ושום דבר לא מוחלט.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
זה לא נכון!
הניתוח משפיע גם משפיע.

הסכנה בעליה היא שאדם יתאמץ לאכול יותר ממה שהוא מסוגל {אנשים לפעמים אוכלים עם העיניים} ולאט לאט יגדיל את הקיבה ע''י מתיחתה.
מי שיאכל כפי יכולתו ולא מעבר לכך - ישמור על קיבה קטנה ומשקל נמוך. לא צריך לשמור כל החיים, פשוט לאכול עד שובע אבל לא לדחוף בכוח 'סתם כי בא'...
בשמירה על הכללים ואורח חיים נכון הקיבה בסופו של דבר תחזור לגודלה הטבעי אך לא לגודלה המקורי.
הגודל הטבעי של הקיבה הוא מ"ל מסויים, אך אדם שמן מרחיב אותו לגודל אחר שאינו טבעי.

לגבי אכילה יותר ממה שאפשרי, רוב האנשים יאכלו רק עד כדי שובע משום שמרגישים מאוד רע באכילה של יותר מכך, אחרי פעם פעמיים כאלו אף אחד לא יעשה זאת שוב.
מה שיכול לגרום להשמנה ולא להרחבה זה אכילת גלידות ושוקלדים ודברים אחרים שקל מאוד לאכול אך הם בעלי מספר רב מאוד של קלוריות.
לכן אמרתי שהכל בראש! הניתוח הוא כלי עזר.

על כל פנים, כמספר המנותחים כך מספר החוויות. אם אתם מגיבים פה על סמך מה ששמעתם, ייתכן שהועברו אליכם דברים שגויים ויש לי מה לעזור בניפוץ מיתוסים. אבל אם אלו דברים שחוויתם בעצמכם אז הויכוח עקר ולכל אחד הייתה חוויה אחרת ולכן לא נסיים אותו לעולם.

בריאות תקינה לכולם!

imac100

משתמש מקצוען
בשמירה על הכללים ואורח חיים נכון הקיבה בסופו של דבר תחזור לגודלה הטבעי אך לא לגודלה המקורי.
הגודל הטבעי של הקיבה הוא מ"ל מסויים, אך אדם שמן מרחיב אותו לגודל אחר שאינו טבעי.

לגבי אכילה יותר ממה שאפשרי, רוב האנשים יאכלו רק עד כדי שובע משום שמרגישים מאוד רע באכילה של יותר מכך, אחרי פעם פעמיים כאלו אף אחד לא יעשה זאת שוב.
מה שיכול לגרום להשמנה ולא להרחבה זה אכילת גלידות ושוקלדים ודברים אחרים שקל מאוד לאכול אך הם בעלי מספר רב מאוד של קלוריות.
לכן אמרתי שהכל בראש! הניתוח הוא כלי עזר.

על כל פנים, כמספר המנותחים כך מספר הדעות. אם אתם מגיבים פה על סמך מה ששמעתם, ייתכן שהועברו אליכם דברים שגויים ויש לי מה לעזור בניפוץ מיתוסים. אבל אם אלו דברים שחוויתם בעצמכם אז הויכוח עקר ולכל אחד הייתה חוויה אחרת ולכן לא נסיים אותו לעולם.

בריאות תקינה לכולם!

משורוולים יכולים להרגיל את עצמם לאכול ארוחות קרובות אחת לשניה.
וזה ממש גורם להשמנה.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
משורוולים יכולים להרגיל את עצמם לאכול ארוחות קרובות אחת לשניה.
וזה ממש גורם להשמנה.
הכל תלוי בהרגל לאורח חיים בריא! הכל תלוי בזה. וכמובן המון סיעתא דשמיא ותפילות להצלחת התהליך.

נערך לאחרונה ב:

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
היום יש התערבות בריאטרית חדשנית יותר, בלון שמחדירים לקיבה ומנפחים.
כדאי לברר ולהינעל על הניתוחים הישנים.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
לא יודעת לגבי הסיכונים אבל בגדול עושה את אותה הפעולה בדיוק שעושה טבעת.
יש בעיה של תחושת רעב תמידית כי יש חלק מהקיבה שלא מגיע אליו אוכל, ולא כמו האחרים שחלק מהקיבה פשוט לא קיים.

חופית :)

משתמש רשום
מעניין אותי מה הסיבה שאסור לאכול ולשתות דברים מסויימים?
כי אני מכירה סביבי כמה משורוולים שאוכלים רגיל תירס, מצות, פרות וכו. וגם שותים מוגז (לייט)
הם יודעים שיש הוראות שלא אבל אומרים שזה לא מפריע להם.
חסימת מעיים והמוגז הרחבת הקיבה

imac100

משתמש מקצוען
חסימת מעיים והמוגז הרחבת הקיבה

השאלה כמה זה אמיתי
כי אנשים סביבי (ויש כמה במשפחה) אוכלים רגיל הכל ורובם שותים מוגז.
הניתוחים נעשו לפני 5 עד שנים (פחות או יותר)
חלקם נשארו ממש רזים חלקם עלו קצת (לידות וכו)
ולאף אחד לא היה בעיות מעולם.
אף אחד בחוץ לא יודע שעברו ניתוח שרוול ומי שלא הכיר אותם בעבר גם לא יודע שהיו שמנים.
חיים רגיל לחלוטין (אני מאמינה שאם משהו היה מנהל מעקב אחרי משהו מהם הוא היה מגלה שהארוכות שלו קטנות)

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא אפקטיבי בהרבה....
מוריד הרבה פחות במשקל...
ובנוסף - קופות החולים לא מכסות ופרטי זה עולה בסביבות ה20,000

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
את כנראה לא מכירה מקרוב את השרוול בגלל הערתך לעניין הויטימינים. ובנוסף יש נים של זלזול וחוסר אמת בהערתך לעניין הפיכת אדם בריא לאדם חולה הנזקק לרופאים.
אדם שמן שנצרך לניתוח בריאטרי הוא לא בריא! גם אם בצעירותו לא נזקק לרופאים והבדיקות שלו תקינות, ב100% יזדקק לרופאים בהמשך חייו אם לא ישנה אורח חיים בצורה דרסטית, ולכן מדובר פה בעצם בלקחת אדם חולה או חולה עתידי ולעזור לו להרפא מזה.
בנוסף, בשרוול לוקחים ויטמינים חצי שנה וממשיכים בהמשך לצורך, לרוב עד שנה מקסימום למעט במקרים חריגים שיש צורך להמשיך תקופה ארוכה יותר. במעקפים אין ספיגה בקיבה ולכן יש צורך בויטמינים לכל החיים.
דבר נוסף לעניין הפיכת חולה לבריא, לאדם שמן "בריא" לדברייך יש את הורמון הרעב גרלין הקיים אצל כל אדם, בניתוח שרוול מוצלח כורתים אותו יחד עם הקיבה ולוקח שנה או יותר עד שהוא נבנה חזרה ולכן אפשר לאמץ ולהתרגל לאורח חיים בריא וחדש בהעדר תחושת הרעב, מה שאדם שמן שמנסה לבד לאכול כמויות קטנות כנראה ייכשל כשיש לו תחושת רעב תמידית.

בניתוח מעקף קיבה/תריסריון ככל הידוע לי מעורבת כריתה של המעי הדק. מה שאומר שכריתה קיימת גם בז'אנר הניתוחים הנ"ל וזה נחשב לניתוחים שאינם הפיכים כמו שציינתי למעלה.
שכחתי את השוני של השרוול לעניין זה. אבל מצד שני בשרוול יש את הסיכון שזה המון תפרים לכל האורך מה שיוצר סיכון לדליפות.
ממש לא התכוונתי לזלזל! סליחה!
התכוונתי לומר את זה די בעצב....

מפי הפרופסור האחראי בקפלן על הניתוחים הללו אני יודעת שמעקף הוא הפיך. לא זוכרת מה שמו של הפרופסור.

imac100

משתמש מקצוען
שכחתי את השוני של השרוול לעניין זה. אבל מצד שני בשרוול יש את הסיכון שזה המון תפרים לכל האורך מה שיוצר סיכון לדליפות.

מפי הפרופסור האחראי בקפלן על הניתוחים הללו אני יודעת שמעקף הוא הפיך. לא זוכרת מה שמו של הפרופסור.

ניתוח מעקב קיבה הוא אכן הפיך.

אבל לעניין הדליפות כמו כל ניתוח יש סיכון
ואם עושים בדיקה מיד אחרי הניתוח לזהות את זה (שרב המנתחים עושים באמת) אז מגלים את זה בזמן.

נערך לאחרונה ב:

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
מ

ייתכן והכוונה בהפיך לעניין מעקף הוא שאפשר להחזירו למעבר רגיל דרך הקיבה, אבל יש כריתה והיא לא הפיכה כמובן.

לעניין השרוול והסיכות, יש אחוז מאוד קטן של דליפות ומדובר באחד הסיבוכים הקלים יחסית.
בואי נסכם כך, אחוזי התמותה מניתוחי שרוול לא היו מדליפות אלא חומרי הרדמה וכו' בעיקר.

שביעית

משתמש סופר מקצוען
אם אתם מגיבים פה על סמך מה ששמעתם, ייתכן שהועברו אליכם דברים שגויים ויש לי מה לעזור בניפוץ מיתוסים. אבל אם אלו דברים שחוויתם בעצמכם אז הויכוח עקר ולכל אחד הייתה חוויה אחרת ולכן לא נסיים אותו לעולם.
ב''ה זה לא מניסיון אישי אבל מניסיון של בן משפחה קרוב מאוד, כך שזה יותר מסתם משהו ששמעתי אלא חוויתי מהצד.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מנסיון אישי שלי מטובעת כבר תשע שנים ירדתי 85 קילו,עכשיו בתהליך למיני מעקף
היות ומשהו השתבש לי בטבעת,עליתי 40 קילו בחזרה:(
ממליצה לכל אחד שמתמודד עם בעיות שומן ללכת על זה.

פרקטית

משתמש מקצוען
לא כולם יורדים. קרוב משפחה שלי עשה ניתוח שרוול וירד בשנה סה"כ 15 ק"ג. לא תמיד זה שווה!

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@ריקי פדרזון
אז את ממליצה על טבעת או על מיני מעקף???

9 שנים להיות במשמר זה המון המון!!!
בשרוול לא נותנים אחריות לכ"כ הרבה זמן
ובמיני מעקף?

את הראשונה שכותבת על טבעת מנסיון ממש
נהנית ממנה?? ממליצה עליה?

יחשבאף

משתמש מקצוען
בעלי עם טבעת ולא ממליץ בכלל.
אני עם שרוול כבר שנתיים וחצי וממליצה בחום.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
@ביתילי,היום אני ממליצה על מיני מעקף
אין הקאות כמו בטבעת.
עוד עושים היום בכלל טבעת??

חופית :)

משתמש רשום
עושים טבעת אבל עדיף מיני מעקף שהוא הכי שומר על הירידה במשקל (בגלל ה"טיפול" במעי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה