תקשורת נטפרי ובעלות מקצוע

מצב
הנושא נעול.
או שהפורום כאן נותן מקום לתלונות אמוציונליות ולא עניניות.
שום דבר מכל מה שתכתבו פה - לא יעזור לקדם פיתוח בנטפרי
נכון, רק ששם זה לצד השני, ואנשים רוצים להוציא את האמוציות שיש להם לצד הזה, מה שלא ממש היה להם דרך לעשות שם
חוץ מזה שהם גם צודקים להבדיל ממה שיש שם
כאן זה רק הוצאת קיטור משעשעת למדי על מדוע חברה/עמותה X לא מייצרת לי מוצר מושלם לצרכי בשיא חוצפתה. על הגבול של ניסוח משמיץ.
לא מושלם, שאפשר לעבוד איתו
רק שם תתכן לו משמעות אולי.

קצרה

משתמש מקצוען
ועם כל הערכה לסינון של נטפרי,
א''א להתעלם מהעובדה ששהיתה פה האצת תהליכים בציבור שלנו והאינטרנט אומנם מהדרין אבל נהיה אינטרנט לכל בית חרדי.
עד אז הרבה מאד בתים היו בלי אינטרנט, מאז שנטפרי באה ביכול הותר האינטרנט.

ראיתי פעם באיזה מקום
שהשאלה נשאלה על ידי המפתח של נטפרי את הרב שריאל רוזנברג שליט"א
הוא חשב לבטל את נטפרי בעקבות זה
והוא ענה לו אף על פי כן. עדיף שיהיו יותר משתמשים באופן ראוי מאשר פחות משתמשים אבל באיסור.

ובצדק.
האינטרנט היה חודר בקצב כלשהו עוד ועוד
הצורך הפך להיות מרגע לרגע חשוב יותר - ועוד לפני נטפרי יותר ויותר היו חייבים אינטרנט
אסור בשום אופן לומר - נשאיר את אותם 60 אחוז עם אינטרנט לא מסונן בכלל / לא מסונן כראוי
רק בשביל שלא נגרום של-80 אחוז יהיה אינטרנט.

אגב זה נכון גם לטלפונים סלולריים חכמים.
כרגע אין מענה מספק .
והמצב עדיין במלחמה נואשת על המכשיר הכשר בלי לבצע שום תיקוני אמצע
כשתעלי לאוטובוס ממוצע ותראי כמה הרבה חרדים יושבים עם מכשירים ...

ברור שבדור הבא יגדל בקצב כלשהו מספר המשתמשים
וחייבים לייצר משהו יעיל וטוב + מונע לתקוע את העיניים כל הזמן בטלפון - גם לזה.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
נטפרי ירוצו לרבנים ויוציאו חרמות נגדו, בגלל שהוא מסנן בצורה שלדעתם היא לא כשרה.
וברגע שזה במגרש הזה של חרמות ורבנים, מלכתחילה אין למשה כהן סיכוי להצליח, ואידך זיל גמור.
זה אפי' לא הוצאת שם רע.
למה מתי הם עשו כזה דבר, או משהו שמתקרב לכך?
רק נזכיר את תוכנות המידול בתלת מימד שהיו פתוחות במשך שנים ונטפרי כן 'מכרו' את הפיצ'ר הזה, עד שהגיע שינוי קטן שגרם לנטפרי לחסום את חלק מהתוכנות ו'לחפש פיתרון' עד עצם הרגע הזה
זה שקר לומר שנטפרי מעולם לא מכרו את הפיצ'ר הזה
נטפרי מעולם לא התחייבו לתמוך בכל צורה שרק לא תעבוד מערכת התלת מימד.
הם תמכו במערכת התלת מימד - כפי שהיא הייתה בזמנו.
ביום שהיא עברה שינוי [שמבחינה טכנית זה שינוי משמעותי מצידם] - הדבר הכי לגיטמי לומר - אני לא יכול לספק את זה.
שוב כאמור, החסימה של הבינה המלאכותית בפוטושופ לא הייתה שם מאז ומעולם
נטפרי לאורך השנים מכרו מוצר 'מתאים לצלמות' וביום בהיר אחד החליטו ש'גדול עליהם' לתת מענה לבעיה שצצה ולהגדיל את צוות הפיתוח
זה פוגע באמון של בעלי העסקים בנטפרי, מכרתם לנו מוצר? תנו עבורו שירות...
שיקול של הגדלת צוותי הפיתוח רלוונטי רק לגבי הגדלת מעגל הלקוחות, ללקוחות קיימים חובה לתת שירות בכל מצב
לא מתאים לכם?
- ת - ע - ב - ר - ו -
על מה התלונות?
זה כמו שאני אפתח אשכול על החוצפה של נתיב שלא עובדים עם נרנדה מהודו.
וכן נטפרי לא מושלמים!

קצרה

משתמש מקצוען
@קצרה
אם חנות נעליים מוכרת רק נעליים מקטגוריה מסוימת נגיד "נעלי ספורט"
והנעל שאת מחפשת היא נעל ספורט והם טוענים שהיא לא
אז זה כן היה מרגיז אותך

גם שהיא לא מוכרת פפאיה זה מרגיז אותי
אמרתי במפורש
זה מרגיז אותי מאד

אבל לצערי הרב זה מה שיש בחנות הזו. לא יכולה להכריח אותה להאמין שנעל מסויימת היא ספורט ובדווקא למכור אותה
יש חנויות אחרות בשביל זה. גם אם לחנויות ההן יש חסרונות אחרים.

גם שהיא לא מוכרת פפאיה זה מרגיז אותי
אמרתי במפורש
זה מרגיז אותי מאד

אבל לצערי הרב זה מה שיש בחנות הזו. לא יכולה להכריח אותה להאמין שנעל מסויימת היא ספורט ובדווקא למכור אותה
יש חנויות אחרות בשביל זה. גם אם לחנויות ההן יש חסרונות אחרים.
ואם החנות מוכרת פפאיה וגם אומרת שזה ספורט
ואז ביום אחד בהיר פתאום אין פפאיה וזה לא ספורט?
את היית מבינה שמי שיש לו סופר מתחת לבית שיש לו המון קטעים ממש מעצבנים ואומרים לו תלך תקנה בחנות חילונית שגם רחוקה מהבית שלו איזה עשרים קילומטר אז זה היה מעצבן אותו?
ואם מי שקונה בחנויות אחרות זה היה פוגע לו בחיידר של הילדים?

קצרה

משתמש מקצוען
שוב כאמור, החסימה של הבינה המלאכותית בפוטושופ לא הייתה שם מאז ומעולם
נטפרי לאורך השנים מכרו מוצר 'מתאים לצלמות' וביום בהיר אחד החליטו ש'גדול עליהם' לתת מענה לבעיה שצצה ולהגדיל את צוות הפיתוח
זה פוגע באמון של בעלי העסקים בנטפרי, מכרתם לנו מוצר? תנו עבורו שירות...

שיקול של הגדלת צוותי הפיתוח רלוונטי רק לגבי הגדלת מעגל הלקוחות, ללקוחות קיימים חובה לתת שירות בכל מצב

אני לא מתחום של עיצוב / פוטושופ
אלא מתחום תוכנה
עד כמה שאני יודעת כלי הבינה המלאכותית הם חדשים ופורצי דרך.

אבל בכל תחום שהוא שאני כן מכירה - כולל התוכנה
אי אפשר לפתח כל מה שכל לקוח דורש .
וגם כשכן רוצים לפתח -
מי שצריך פיצ'ר מסוים שיעבוד
משלם עליו
ועוד מה זה משלם . עשרות אלפים מקובל לשלם בתחום הזה על פיתוח מענה לצורך חדש / בעיה שצצה .

כמובן וכמובן גם ללקוחות קיימים.
פיתוח מענה לצורך אצל הלקוח הוא תמיד פיתוח חדש ולא שירות.

אני לא מתחום של עיצוב / פוטושופ
אלא מתחום תוכנה
עד כמה שאני יודעת כלי הבינה המלאכותית הם חדשים ופורצי דרך.

אבל בכל תחום שהוא שאני כן מכירה - כולל התוכנה
אי אפשר לפתח כל מה שכל לקוח דורש .
וגם כשכן רוצים לפתח -
מי שצריך פיצ'ר מסוים שיעבוד
משלם עליו
ועוד מה זה משלם . עשרות אלפים מקובל לשלם בתחום הזה על פיתוח מענה לצורך חדש / בעיה שצצה .

כמובן וכמובן גם ללקוחות קיימים.
פיתוח מענה לצורך אצל הלקוח הוא תמיד פיתוח חדש ולא שירות.
אז שיתנו לשלם ולא יעבדו כמו מטומטמים שאומרים שאנחנו לא מוכנים בשום פנים ואופן להוסיף עובדים!

קצרה

משתמש מקצוען
ואם החנות מוכרת פפאיה וגם אומרת שזה ספורט
ואז ביום אחד בהיר פתאום אין פפאיה וזה לא ספורט?

ואם מי שקונה בחנויות אחרות זה היה פוגע לו בחיידר של הילדים?

אז תעזוב את החנות הזו.

לא יודעת שמי שיש לו נתיב או אתרוג זה פוגע לו בחיידר של הילדים
בחיידר שלנו (אחד השמרנים המוכרים) מצהירים שאין מחשב בבית לצרכי עבודה ללא סינון המפוקח על ידי רבנים
שני אלו למעלה למיטב ידיעתי עונים על הנ"ל.

קצרה

משתמש מקצוען
אז שיתנו לשלם ולא יעבדו כמו מטומטמים שאומרים שאנחנו לא מוכנים בשום פנים ואופן להוסיף עובדים!

זכותם לא להוסיף עובדים אם לא שווה להם
לא תמיד הגדלת פעילות פיתוח והוספת עובדים היא פעולה משתלמת כלכלית
מזמינה אותך לקרוא קצת פעמונים צבי סילבר ודומיו...

כאמור ציינתי שגם בתוכנות אחרות לא תמיד כסף יענה את הכל.
ולא תמיד חברה מוכנה להגדיל מצבת בשביל פיתוח מסוים
או שהשינוי כל כך מורכב בשביל התוכנה שלה - שהיא לא מעוניינת בכלל להכנס אליו.
מעשים שבכל יום.

נ. ב. מעניין אם מישהו הציע להם 500 אלף שקל על פיתוח פיצ'ר מסוים.. :):)

מעשים שבכל יום.

זה לא העניין
הם לא רוצים להוסיף עובדים.
ולא מוכנים לפתוח בשום צורה מסלול VIP משום סוג
זה נראה אידאולוגיה ואחת מטומטמת

קצרה

משתמש מקצוען
זה לא העניין
הם לא רוצים להוסיף עובדים.
ולא מוכנים לפתוח בשום צורה מסלול VIP משום סוג
זה נראה אידאולוגיה ואחת מטומטמת

אז אל תלכי אליהם.

זכותו של כל עסק לא לרצות לגדול מעבר לגודל מסוים
כאמור לעיל:

אם זאת נראית לך אידיאולוגיה בדווקא ועוד מטומטמת - זכותך לעבור למתחרה.
אף אחד לא יסלק את הילדים שלך מהחיידר אם יהיה לך אתרוג או נתיב.

המסלול שאתה מחפש בעצם אם אני מבינה נכון - זה רעיון שטוען שבמידה ואין לכם פתרון לסינון טכנולוגיה מסויימת - תנו לי להחליט שאני משתמש בה ללא סינון . זה בעצם הגישה של רימון והמסלולים המשתנים שלו.
זה לא מאושר על ידי שום רב בשום סינון קיים. וזו הסיבה שאתרוג עבדו מחדש על פיתוח הסינון שלהם כדי לקבל אישור. רק מה שיש לו פתרון לסינון המוכחי נכנס ואין גלישה / שימוש ללא פתרון באף אחד מהסינונים המאושרים.

ERNR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני באמת שואלת מחוסר ידיעה...
מה רע באתרוג/ כושר פליי/ סייפטק?
אני באתרוג אפשר לומר שזה בסדר רק שלפעמים יש פספוסים )לא דרמתיים) עדיין לא סגורה על להישאר שם או לא

%;

משתמש פעיל

מעשים שבכל יום.

אם מחר יהיה לאדובי באג בפוטושופ הם לא יקוששו כסף מלקוחות בשביל לתקן את הבעיה...
לפני הכל אמורה להיות לנטפרי מחוייבות למוצר שהם מספקים ללקוחות

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חושבת שהאשכול פה ממש נסחף.
בסך הכל רצו להציף פה בעיה שלנשים שעובדות במקצועות שונים אין מענה מספק בנטפרי.
למה מיד לקפוץ ולומר שזה המחיר של אינטרנט מסונן, שנטפרי לא מושלמים, שאפשר לעבור חברה??
לא זה מה שבקשנו!
כל אישה שעובדת וצריכה אתרים מסוימים לצורך עבודתה והם נחסמים לה, עדיין רוצה נטפרי ורוצה לעבוד בצורה הכי מהודרת שאפשר!
לא בקשנו שנטפרי יפתחו את כל האתרים!
לא בקשנו שיהיה פחות מסונן!
סה''כ רצינו להציף את הבעיה ושינסו למצוא לה פתרון.
אני מאמינה שיש דרך, ואפילו ארוכה, לוודא שהמשתמש המסוים הוא אישה שצריכה את האתרים הספציפיים פתוחים לעבודתה וליצור לה פרופיל שאפילו בעלה והילדים לא יוכלו להיכנס.
ובעל שמאד רוצה להיכנס לא צריך את האינטרנט של אשתו בשביל זה...

ועוד משהו, נטפרי אולי לא התחייבו לנו לכל מיני דברים.
והטענה פה היא גם לא ישירות על נטפרי.
זאת בסך הכל בקשה!
בקשה של הרבה מנשות ישראל שרוצות להשאר בסינון הכי טוב שיש ועדיין לעבוד בצורה נורמלית.
ואם נטפרי יהיו אלו שירימו את הכפפה ויטפלו בנושא, שכרם יהיה עצום!

נערך לאחרונה ב:

זווית

מא' ועד אתר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הקבלה לחנות משקפים תהיה מתאימה יותר מהקבלה לספידות ושרוכים.
הבעיה הקיימת היא לא סגנון ועיצוב המסגרות, אלא המספר על הזכוכית.

היות והסינון הקפדני של נטפרי מתאים במיוחד למי שעלול להחשף במסגרת עבודתו לפרורי אבק כאלו ואחרים,
לא הגיוני להפנות את הצרכן לרכוש זגוגיות במספר לא מתאים, רק בגלל שמבנה הפרצוף שלו דורש ידיות יותר ארוכות.

כלומר: צרכנים שזקוקים לחסימה הדוקה של תמונות לא ראויות, אינם יכולים להסתייע בסינונים אחרים.
ומנגד לפעמים מתעוררות בעיות טכניות מסוימות (או עקרוניות) שמנפצות את המשקפיים לגמרי (קרי: אין כלי עבודה)

אין בנאמר השגה על דרכי הפעולה של אי מי, רק הסבה של תשומת הלב שהתופעה קימת ומאתגרת.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הקבלה לחנות משקפים תהיה מתאימה יותר מהקבלה לספידות ושרוכים.
הבעיה הקיימת היא לא סגנון ועיצוב המסגרות, אלא המספר על הזכוכית.

היות והסינון הקפדני של נטפרי מתאים במיוחד למי שעלול להחשף במסגרת עבודתו לפרורי אבק כאלו ואחרים,
לא הגיוני להפנות את הצרכן לרכוש זגוגיות במספר לא מתאים, רק בגלל שמבנה הפרצוף שלו דורש ידיות יותר ארוכות.

כלומר: צרכנים שזקוקים לחסימה הדוקה של תמונות לא ראויות, אינם יכולים להסתייע בסינונים אחרים.
ומנגד לפעמים מתעוררות בעיות טכניות מסוימות (או עקרוניות) שמנפצות את המשקפיים לגמרי (קרי: אין כלי עבודה)

אין בנאמר השגה על דרכי הפעולה של אי מי, רק הסבה של תשומת הלב שהתופעה קימת ומאתגרת.
וואו.
משל חזק ביותר.

ואגב, שימו לב שמי שתומך בנושא האשכול זה אלו שבעיקר מבינים את הצורך ונתקלו/נתקלים בו.
מי שמיד יוצא נגד, זה אלו שלא צריכים את האינטרנט ישירות לעבודה, או שהסינון הנוכחי מתאים להם ביותר.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@קצרה , אין הנידון דומה לראיה.
נגיד שיש חנות נעליים, עם שלט גדול של פפאיה, והתחייבות שהמוצרים של פפאיה.
בפועל, אחרי שנתיים, הם מחליטים לא להביא את הקולקציה החדשה כי לא מתאים להם.
הבנת?
אני מהימים הראשונים של נטפרי, כשזה עוד היה בייסיק ואישי. כשהיה רצון להועיל לכל אחד בחסימה הכי טובה בעבורו.
אז כן, הצליחו למצא לי פתרונות (ומצאו!) הערכתי ולא ביקשתי מה שלא קריטי בעבורי.
היום זה לא קיים.
כל מהות הקמת נטפרי (וותיקי פרוג ודאי יזכרו) היתה כדי שנוכל לעבוד באינטרנט מסונן הכי שאפשר. שוב - שנוכל לעבוד באינטרנט מסונן הכי שאפשר. לעבוד...
זו, ורק זאת היתה מטרת הפלטפורמה, וכך היא פעלה בשנותיה הראשונות, ובהצלחה רבה.
אם אחרי כמה שנים מדי הרבה מתלוננים שאינם יכולים לעבוד עם נטפרי - אז משהו התפספס לנו בדרך. זה הכל.
היתה מטרה ברורה ומוצהרת, וכיום החסימה לא עומדת בתוואי שהציבה לעצמה. על זה התלונה.
עכשיו, מה? הצהרתם משהו, על דעת כן התחברנו. גילינו מוצר שונה, נתקענו. נכון שאפשר לבטל את ההתקשרות, אבל יצרתם סטנדרט חדש (ולא הוגן, כי המשוואה לא מוכיחה את עצמה בסופו של יום) - תדאגו לפתרונות.
ויש פתרונות - אם רוצים...

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אם אחרי כמה שנים מדי הרבה מתלוננים שאינם יכולים לעבוד עם נטפרי - אז משהו התפספס לנו בדרך. זה הכל.
לא בטוח שמבחינת אחוזים משהו השתנה.
קהל הלקוחות של נטפרי היום הרבה יותר גדול - ובאופן ישיר גם כמות האלו שלא מוצאים את עצמם בסינון זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה