תקשורת נטפרי ובעלות מקצוע

מצב
הנושא נעול.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אף אחד לא יסלק את הילדים שלך מהחיידר אם יהיה לך אתרוג או נתיב.
אני מכירה אישית יותר ממוסד אחד שדורש התחייבות חתומה על כך שהמחשב בבית/ בעבודה מסונן ע"י נטפרי דווקא ולא ע"י שום סינון אחר. נטפרי נתפסת היום כחותמת כשרות כמעט אבסולוטית, ויש לזה השלכות גם בנושא הקבלה למוסדות. אי אפשר להתעלם מזה.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא בטוח שמבחינת אחוזים משהו השתנה.
קהל הלקוחות של נטפרי היום הרבה יותר גדול - ובאופן ישיר גם כמות האלו שלא מוצאים את עצמם בסינון זה.
לא!
יעידו כמויות התלונות של לקוחות מרוצים *לשעבר*, שהיום עדיין צורכים נטפי, אבל מקטרים.
הפוך בדיוק.
אנשים שהיום נכנסים - יודעים למה הם נכנסים. אין להם לאן ולמה להתגעגע. כל הוותיקים, שבעבר בהחלט היללו את המפעל המקסים הזה - הם אלו שמתקשים היום

HennyS

משתמש מקצוען
שוב כאמור, החסימה של הבינה המלאכותית בפוטושופ לא הייתה שם מאז ומעולם
כי הבינה המלאכותית לא הייתה שם מאז ומעולם, היא חדשה דנדשה
נטפרי לאורך השנים מכרו מוצר 'מתאים לצלמות' וביום בהיר אחד החליטו ש'גדול עליהם' לתת מענה לבעיה שצצה ולהגדיל את צוות הפיתוח
קשה להגדיר את הבינה המלאכותית "בעיה שצצה" זו יותר תכונה שצצה, אני לא חושבת שיש צלמת היום שיכולה להתלונן שהיא לא יכולה לעבוד כי חסמו לה את הבינה המלאכותית בפוטושופ.
זה כלי חדש בפוטושופ וייקח כנראה קצת זמן עד שנטפרי ימצאו דרך לסנן אותו (או שלא ימצאו, אבל מוקדם מכדי לדעת)

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
לא!
יעידו כמויות התלונות של לקוחות מרוצים *לשעבר*, שהיום עדיין צורכים נטפי, אבל מקטרים.
הפוך בדיוק.
אנשים שהיום נכנסים - יודעים למה הם נכנסים. אין להם לאן ולמה להתגעגע. כל הוותיקים, שבעבר בהחלט היללו את המפעל המקסים הזה - הם אלו שמתקשים היום
שיש כאלו שבעבר היו מרוצים וכיום לא - זה לא אומר דבר, אלא שאם בא נניח שנטפרי מתאימה רק ל 80 % מהציבור, הרי שפעם מי שעבר - זה רק מי שהתאים לו, כי הוא פשוט הגיע מסינון אחר.
[ככל חברה שלא מתאימה לכולם-כולם]
עברו כמה שנים, המציאות הטכנית השתנתה לטוב ולמוטב, וכיום יש מה20% שלא התאים להם בעבר - ומתאים להם כיום,
בעוד שחלק מהאלו שבעבר התאים להם - כיום לא מתאים להם.
אז חלקם בפנים, והם מתלוננים. וחלקם פשוט עברו לסינונים אחרים.

ו @וכאשר אבדתי אבדתי הבנו את הקטע, אין צורך לתת פרצוף כועס למי שמביע דעה אחרת ממך, ואח"כ עוד לטעון על סתימת פיות של המתלוננים נגד נטפרי.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
כל כך לא פשוט
זה החלק הכי טראגי שמגולם בהודעה 'אנחנו מחפשים פתרונות לנושא הזה'
את אומרת בעצם:
היות שנטפרי הם הסינון הטוב ביותר, זה לא בסדר שהם לא מתגמשים ומאפשרים לי להשאר בו.
ניתן להבין את הנואשות, אבל עדיין לדעתי זה דרישה מוזרה.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני מכירה אישית יותר ממוסד אחד שדורש התחייבות חתומה על כך שהמחשב בבית/ בעבודה מסונן ע"י נטפרי דווקא ולא ע"י שום סינון אחר. נטפרי נתפסת היום כחותמת כשרות כמעט אבסולוטית, ויש לזה השלכות גם בנושא הקבלה למוסדות. אי אפשר להתעלם מזה.
מה דעתכם:
בבית ספר של הבת שלי מותר ללכת עם תלבושת מסויימת, שניתן לקנות רק בחברה XXX.
הבת שלי רוצה/צריכה/חייבת דווקא 100% כותנה.
אבל מה לעשות, חברה XXX לא מייצרת כזה מוצר.
אז אני יכול לבוא אליהם בתלונות?
לטעמי: לא!
אפשר להתלונן לבית ספר שזה לא הגיוני לדרוש בלעדיות שלא מתאימה לכולם, וכו' וכו'.
אבל החברה? מה היא אשמה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
את אומרת בעצם:
היות שנטפרי הם הסינון הטוב ביותר, זה לא בסדר שהם לא מתגמשים ומאפשרים לי להשאר בו.
החלק המוזר הוא בהבנה שפתרון הוא התגמשות
אפשר לתת פתרונות למהדרין

ו @וכאשר אבדתי אבדתי הבנו את הקטע, אין צורך לתת פרצוף כועס למי שמביע דעה אחרת ממך, ואח"כ עוד לטעון על סתימת פיות של המתלוננים נגד נטפרי.
אין צורך. נכון.
כמו שאין צורך לתת שום לייק משום סוג.
זה דרך שלי לבטא את זה שמעצבן אותי ההיתממות.
חוץ מזה שאין שום מקום להתעצבן על סתימת פיות כשתמיד זה להפך ולא בלייק כועס אלא במחיקות וחסימות

מה דעתכם:
בבית ספר של הבת שלי מותר ללכת עם תלבושת מסויימת, שניתן לקנות רק בחברה XXX.
הבת שלי רוצה/צריכה/חייבת דווקא 100% כותנה.
אבל מה לעשות, חברה XXX לא מייצרת כזה מוצר.
אז אני יכול לבוא אליהם בתלונות?
לטעמי: לא!
אפשר להתלונן לבית ספר שזה לא הגיוני לדרוש בלעדיות שלא מתאימה לכולם, וכו' וכו'.
אבל החברה? מה היא אשמה?
אם חברה XXX למעשה די גרמה לזה שמותר לקנות רק אצלם תלבושת, והיא יכולה לייצר מוצר כזה, והיא פשוט לא רוצה, אז אפשר להתלונן גם עליהם.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את אומרת בעצם:
והוא שאמרתי.
אנחנו לא דורשים מנטפרי שיתמכו בכל מה שאנחנו רוצים.
אנחנו מבקשים מהם שיתנו לנו מענה הולם עבור הנשים שצריכות את האינטרנט לצורכי פרנסה.
וזוהי בעצם המטרה שעבורו הוקם נטפרי....

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
שיש כאלו שבעבר היו מרוצים וכיום לא - זה לא אומר דבר, אלא שאם בא נניח שנטפרי מתאימה רק ל 80 % מהציבור, הרי שפעם מי שעבר - זה רק מי שהתאים לו, כי הוא פשוט הגיע מסינון אחר.
[ככל חברה שלא מתאימה לכולם-כולם]
עברו כמה שנים, המציאות הטכנית השתנתה לטוב ולמוטב, וכיום יש מה20% שלא התאים להם בעבר - ומתאים להם כיום,
בעוד שחלק מהאלו שבעבר התאים להם - כיום לא מתאים להם.
אז חלקם בפנים, והם מתלוננים. וחלקם פשוט עברו לסינונים אחרים.

מותר לשאול לשם מה כבודו מחזיק אינטרנט? במה הוא עובד?

הדברים שנכתבו כאן לא נכונים עובדתית! בהתחלה לא היו תלונות, ואם היו - הם טופלו באופן אישי ופרטי.
אלי!! התקשר אחד מההנהלה (לא זוכרת את שמו) כדי לוודא מה עיסוקי, ומדוע אני טוענת שאני זקוקה לתוכנה X דווקא. הסברתי לו את הנקודה (בטלפון, לא במייל....),נתתי הסברים ודוגמאות. התוצאה: האתר נפתח לי בצורה מסוימת, ובאופן חריג מהנהלים, בשל הצורך הספציפי שלי.
נדלג על זה שבחצי שנה האחרונה האתר נחסם לי שוב, וכבר אין עם מי לדבר. תכלס, יש היום מענה יותר ממשהו לקוני? אפשר לדבר עם מישהו מההנהלה ולא עם פקידה? להסביר את הצורך מבלי לדפוק את הראש בקיר?
פעם ההתנהלות היתה שונה! כתוצאה מכך, גם לא היו כמעט תלונות.

ביתיפה

משתמש צעיר
מי שהקים את נטפרי הוא אדם יר"ש מופלג
מסתובב מהיום הראשון עם התלבטות האם הוא עשה טוב או רע כשהקים את נטפרי (כמו שהסבירו יפה בשרשור)
והוא לא הקים את זה לשם כסף או כבוד וכו'
ולכן הוא לא ממש נבהל מביקורת-תעשו כולכם חרם-זה בסדר
מה שכן-הוא כן מעוניין לטפל בבעיות מערכתיות -כמו בינה מלאכותית-
אבל-זה לוקח זמן -זה מה יש

כל לו שיש להם טענות עליו ובפרט המתכנתות שביניהם -שיקימו לבד חברת סינון וכולם יעברו אליכם מייד........

בנתיים אני ועוד אלפים כמוני מודים לו שיש לנו אינטרנט כשר בבית

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות שכל הכעס על נטפרי זה בגלל שאנשים לא אוהבים שמישהו "מחמיר" סתם (לשיטתו) בנושאי יראת שמים?
אולי אלו אותם אנשים שכשהם יראו "צו"ל" שמדקדק יותר מידי הם ממש ירתחו עליו מכעס ויסבירו במתק שפתיים (ואולי בצדק) כמה ההקפדות היתרות הללו נובעות מבעיות נפשיות וכמה אין שם כוונה לשם שמיים אלא רק סיפוק אגואיסטי רדוד. ומאידך גיסא, כשהם יכירו אדם שמטפח את הרכב שלו בכפייתיות או אדם שיקנה רהיטים לבית שלו בהזמנה אישית מאיטליה, שם הוא יהיה סלחן ויסביר למה מותר לאנשים להיות משוגעים קצת בדברים שהם אוהבים וזה "בסך הכל תחביב שקצת מוגזם אצלו" ו"לכל אחד יש משהו מזה".
יכול להיות שזה העניין נגד נטפרי?
כי למשל קחו כדוגמא את "אפל", היא ידועה בתור חברה שכל אפליקציה או תוכנה צריכה להיות מותאמת אליה וכל הטכנולוגיה שלה שונה משאר העולם ובא נגיד שהרבה יותר קל "אנדרואיד" ובכל אופן אין אנשים שמקטרים על "אפל", אין משתמשים שתראו אותם מלאי זעם על החברה הזו.
אמנם יש אנשים שלא מסתדרים איתם (רוב העולם) ואכן משתמשים ב"אנדרואיד" אבל כעס ושנאה, אין.
אולי זה גם המקרה פה?
אני רק מציע, לא חשבתי על הדברים די הצורך.
רק אציין שאני לא כותב חס ושלום על אנשים שמתקשים לעבוד את עבודתם עם הסינון של נטפרי ושואלים למה האתר הזה והזה סגור.
אני מתכוון לאותם מלאי זעם שלא מפסיקים להשמיץ את המפעל המבורך הזה ששמו נטפרי.
אשמח לשמוע את דעתכם.
דעתינו? שאל תהפוך אותנו למטומטמים.
אין לי בעיה שיחמירו, בפרט באינטרנט. אבל תנו לעבוד. לא ביקשתי תחביבים, אפילו לא תוכנות שיסייעו לי לעצב אלבומים בצורה חובבנית. ביקשתי לעבוד בצורה הגיונית, בלי שאיאלץ לתור אחרי חומרים והכל חסום לי - כולל אתרים שבעבר היו פתוחים!!!!
אני לא צריכה את זה להשכלה והעשרת ידע. אני זקוקה לעבוד. זה בעייתי לי.
נתיב לא מתאים לי מכמה סיבות, ואני לא מעוניינת לוותר על רמת חסימה גבוהה. אבל אני חייבת לעבוד, וזה הופך לפעמים לבלתי אפשרי.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בנתיים אני ועוד אלפים כמוני מודים לו שיש לנו אינטרנט כשר בבית
גבירתי, את מודעת שנטפרי לא נועד בעבורך?
נטפרי לא נועד כדי שיהיה אינטרנט כשר בבתים. הוא נועד כדי שנשים יוכלו לעבוד בצורה טובה ושמורה.
ומה בסוף? את נהנית ממוצר שלא פותח בעבורך, ואני מתוסכלת מחסימה שלא עונה לצרכי. היא לא עונה לצרכי כי הוחלט להזיז את הגבול ולהתאים אותו לצרכייך.
זו הבעיה, בתמציתיות

ביתיפה

משתמש צעיר
גבירתי, את מודעת שנטפרי לא נועד בעבורך?
נטפרי לא נועד כדי שיהיה אינטרנט כשר בבתים. הוא נועד כדי שנשים יוכלו לעבוד בצורה טובה ושמורה.
ומה בסוף? את נהנית ממוצר שלא פותח בעבורך, ואני מתוסכלת מחסימה שלא עונה לצרכי. היא לא עונה לצרכי כי הוחלט להזיז את הגבול ולהתאים אותו לצרכייך.
זו הבעיה, בתמציתיות

אני גבר
אשתי עובדת בגרפיקה מהבית
ולמרות שזה קשה ובעייתי
בזכות נטפרי אני לא דואג שהילדים גולשים במחשב לכל מיני .......

אז אצלי
זה לא הבעיה-זה הפיתרון

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני גבר
אשתי עובדת בגרפיקה מהבית
ולמרות שזה קשה ובעייתי

אז אצלי
זה לא הבעיה-זה הפיתרון
אז במקום לעשות סיסמא וחסימה הרמטית לגישה למחשב עושים חסימה שלא מאפשרת לעבוד.
פיין.
לא יותר פשוט לעבוד עם נייד ולהעלים אותו מעיני הילדים - אם אין אפשרות אחרת?

יכול להיות שכל הכעס על נטפרי זה בגלל שאנשים לא אוהבים שמישהו "מחמיר" סתם (לשיטתו) בנושאי יראת שמים?
אולי אלו אותם אנשים שכשהם יראו "צו"ל" שמדקדק יותר מידי הם ממש ירתחו עליו מכעס ויסבירו במתק שפתיים (ואולי בצדק) כמה ההקפדות היתרות הללו נובעות מבעיות נפשיות וכמה אין שם כוונה לשם שמיים אלא רק סיפוק אגואיסטי רדוד. ומאידך גיסא, כשהם יכירו אדם שמטפח את הרכב שלו בכפייתיות או אדם שיקנה רהיטים לבית שלו בהזמנה אישית מאיטליה, שם הוא יהיה סלחן ויסביר למה מותר לאנשים להיות משוגעים קצת בדברים שהם אוהבים וזה "בסך הכל תחביב שקצת מוגזם אצלו" ו"לכל אחד יש משהו מזה".
יכול להיות שזה העניין נגד נטפרי?
כי למשל קחו כדוגמא את "אפל", היא ידועה בתור חברה שכל אפליקציה או תוכנה צריכה להיות מותאמת אליה וכל הטכנולוגיה שלה שונה משאר העולם ובא נגיד שהרבה יותר קל "אנדרואיד" ובכל אופן אין אנשים שמקטרים על "אפל", אין משתמשים שתראו אותם מלאי זעם על החברה הזו.
אמנם יש אנשים שלא מסתדרים איתם (רוב העולם) ואכן משתמשים ב"אנדרואיד" אבל כעס ושנאה, אין.
אולי זה גם המקרה פה?
אני רק מציע, לא חשבתי על הדברים די הצורך.
רק אציין שאני לא כותב חס ושלום על אנשים שמתקשים לעבוד את עבודתם עם הסינון של נטפרי ושואלים למה האתר הזה והזה סגור.
אני מתכוון לאותם מלאי זעם שלא מפסיקים להשמיץ את המפעל המבורך הזה ששמו נטפרי.
אשמח לשמוע את דעתכם.
לי לא אכפת שמישהו יחמיר כמה שהוא רוצה
על עצמו.
לא עלי.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני גבר
אשתי עובדת בגרפיקה מהבית
ולמרות שזה קשה ובעייתי

אז אצלי
זה לא הבעיה-זה הפיתרון
למה אני לא קונה את התירוץ של בזכות נטפרי הבעל והילדים וכו'...
למה אצלנו הילדים אף פעם לא נכנסו לאינטרנט ולא חשבו לעשות את זה?
למחשב יש סיסמא.
ואפשר בהחלט לדאוג לזה שהילדים לא ישבו על המחשב ללא השגחה.
בשביל שלילדים להוריהם זה לא מפריע שהם גולשים לבד יהיה סינון מהודר, אני צריכה להתמודד עם זה שהרבה אתרים שיכלו לעזור לי חסומים?

ביתיפה

משתמש צעיר
אז במקום לעשות סיסמא וחסימה הרמטית לגישה למחשב עושים חסימה שלא מאפשרת לעבוד.
פיין.
לא יותר פשוט לעבוד עם נייד ולהעלים אותו מעיני הילדים - אם אין אפשרות אחרת?
עם ילדים גדולים זה יותר מורכב

אני לא נמצא כאן כדי להגן על נטפרי במלחמת גיהא'ד
יש 2 צדדים למטבע
ואצלי (וכנראה אצל עוד הרבה מאוד מאוד) הרווח של החסימה גובר על ההפסד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה