נחש מי 4 - התמונות באוויר :)

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarigold5;1041383:
עשיתי EDIT/FILL. לא עם חותמת.
אני עדיין לא מבינה מה הקשר. השיטה בה ערכת את התמונה לא רלוונטית. התוצאה היא הרלוונטית, והתוצאה יוצרת גבעה במים וזה לא אפשרי פיזיקלית.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1041408:
אני עדיין לא מבינה מה הקשר. השיטה בה ערכת את התמונה לא רלוונטית. התוצאה היא הרלוונטית, והתוצאה יוצרת גבעה במים וזה לא אפשרי פיזיקלית.

לא הפריע לי בעין. אולי בגלל שאני לא רואה את הים לעיתים קרובות. אבל אם זה גבעה, למה אין צל בצד שמאל שלה?

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarigold5;1041411:
לא הפריע לי בעין. אולי בגלל שאני לא רואה את הים לעיתים קרובות. אבל אם זה גבעה, למה אין צל בצד שמאל שלה?
מה זאת אומרת? אין צל כי את יצרת אותה באופן מלאכותי. אם היתה שם באמת גבעה של חול - היה גם צל.
שנית, הטענה שלי היא שזה לא נראה כמו גבעה של חול, אלא כמו גבעה של מים, מה שכמובן לא אפשרי. (ליתר דיוק, זה נראה כמו גבעה שמתחילה בחול וממשיכה למים.)

קבצים מצורפים

• nfwmic2y.jpg
    KB 211.7 · צפיות: 7

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1041420:
מה זאת אומרת? אין צל כי את יצרת אותה באופן מלאכותי. אם היתה שם באמת גבעה של חול - היה גם צל.
וואו! את זה גם אני מבינה.
ניסיתי להפריך את הטענה שלך שזה נראה גבעה.

עכשיו יותר טוב?

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarigold5;1041444:
וואו! את זה גם אני מבינה.
ניסיתי להפריך את הטענה שלך שזה נראה גבעה.

עכשיו יותר טוב?
יותר טוב, ועדיין לא טוב. לדעתי.

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שלמה;1041510:
לא נמאס לכם?!
חידה לילדים: אם יש מגיבים שממשיכים להגיב בשרשור, האם לא-נמאס למגיבים האלה להגיב, או שמא כן נמאס להם, אבל הם ממשיכים כי מישהו מצמיד להם אקדח לרקה?

שלמה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רבקה.;1041517:
חידה לילדים: אם יש מגיבים שממשיכים להגיב בשרשור, האם לא-נמאס למגיבים האלה להגיב, או שמא כן נמאס להם, אבל הם ממשיכים כי מישהו מצמיד להם אקדח לרקה?

למה אין את התשובה בצורה מהופכת:)
מדור לילדים אמרנו:)

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שלמה;1041532:
למה אין את התשובה בצורה מהופכת:)
מדור לילדים אמרנו:)
תפנה בתלונה למתכנתים של פרוג, שלא עשו כפתור שהופך טקסט. :)

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אפשר להתחיל עם אתגר חדש?

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי אתגר עריכת תמונת סטודיו???

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לדעתי כדאי להמשיך עם עוד אחת בתנאי חוץ, שיש לה בעיות קצת שונות.

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רבקה.;1041170:
הקובץ בהודעה הנוכחית זהה לתמונה 22, אז מסתבר ש-22 כן שלך.
זה צהוב מדי מדי מדי, וגם נוטה טיפה למג'נטה.

ברור שזה צהוב או נגדיר את התמונה שערכתי כחמה חמה כי זה סוג העריכה שרציתי

יש לי את אותה תמונה שערכתי רגיל בצבעים טבעיים יותר אבל את זאת אהבתי יותר,
בקיצור העריכה מכוונת לצהוב, זה נותן לי את האוירה של קיץ, חם

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חיוך;1041624:
לדעתי כדאי להמשיך עם עוד אחת בתנאי חוץ, שיש לה בעיות קצת שונות.
מסכימה. לא רואה מה כבר אפשר לאתגר בעיבוד תמונת סטודיו. (ואל תתחילו להביא לי דוגמאות של תמונות שצולמו קטסטרופה.)

הייתי מאוד רוצה לראות תמונה טובה של צילומי חוץ, ועליה לעשות תחרות עריכות. אני חושבת שהכי כיף לקחת תמונה טובה ולהפוך אותה למעולה ומיוחדת. ומאחר וכל אחד עורך אחרת - זה יהיה מעניין.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רבקה.;1041638:
מסכימה. לא רואה מה כבר אפשר לאתגר בעיבוד תמונת סטודיו. (ואל תתחילו להביא לי דוגמאות של תמונות שצולמו קטסטרופה.)

הייתי מאוד רוצה לראות תמונה טובה של צילומי חוץ, ועליה לעשות תחרות עריכות. אני חושבת שהכי כיף לקחת תמונה טובה ולהפוך אותה למעולה ומיוחדת. ומאחר וכל אחד עורך אחרת - זה יהיה מעניין.

אני גם חושבת.
צלמות החוץ נקראות אל הדגל - מי שיש בידיה תמונה טובה שמוכנה לנדב לצורך האתגר נשמח לקבל...!!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י RacheliM;1041974:
אני גם חושבת.
צלמות החוץ נקראות אל הדגל - מי שיש בידיה תמונה טובה שמוכנה לנדב לצורך האתגר נשמח לקבל...!!

מה נהיה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה