דרוש מידע נוקיה 215 הכשר החדש

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש כאן מישהוא שהתנסה בו ויכול לספר עליו?
וכן איפה ניתן להשיג אותו במחיר סביר תמורת ניוד ?

עמכם הסליחה
תודה רבה

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שמעתי שיש בו כמה באגים, מישהו יכול לאשר או להכחיש?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

ואן גוך

משתמש פעיל
אתה שומע מצוין, אבל אחרים לא שומעים אותך טוב, ככה זה אצלי בכולופן.
לא קשור לחברה, הייתי בסלקום ועברתי אתמול לרמי לוי (בעקבות...) ונשאר אותו דבר.
גם לא נכון.
לא קבלתי תלונות בעניין, לפני זה היה לי שיומי ואנשים לא נראה לי שמו לב לשינוי.
בכ"א בעלי אומר ששומעים מצויין.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
קניתי 215
לא נצפו באגים מיוחדים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ראיתי אותו היום, מבחינת מערכת ההפעלה נראה כמעט בדיוק כמו ה-3310.
בעיה בלוח העברי - התאריך מופיע מחובר לדוג' וסיוןתשפ"א

מנטורינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש כאן מישהוא שהתנסה בו ויכול לספר עליו?
אשמח לשתף מנסיוני הקצר עם המכשיר.

ראשית, חשוב שתשימו לב, משווקים בציבור שתי מכשירים שונים תחת אותו שם. שתיהם כשרים - מאושרים - ועדת הרבנים עם חותמת. אף אחד מהם הוא לא זיוף כשרות או משהו.

האחד הוא נוקיה 215 הכשר האורגינלי, שמכיל לוח שנה עברי. מכשיר זה איננו תחת ידי, ועליו לא אוכל להגיב בפירוט.

השני, הוא נוקיה 225 כשר , שמשווק תחת השם נוקיה 215. מכשיר זה לא מכיל לוח שנה עברי. יש גם קצת הבדל קטן בנראות של התפריט בין שתי המכשירים.

ואיך אני יודע? פשוט מאוד, קניתי את הנוקיה 215, וכשהוא הגיע לידי והיה לי מוזר שאין בו לוח שנה עברי למרות שבמפרט של היבואן מופיע לוח שנה עברי, עשיתי *#0000# וראיתי שהמכשיר הוא נוקיה 225.

תכל'ס המוכר לא רצה להחזיר כי הוא טוען שזה אותו דבר. ואני לא רבתי איתו כי בדיעבד אני מרוצה מהפלאפון הזה בגלל כמה פונקציות שכנראה לא קיימות ב215. (אפשר להכניס מוזיקה בכרטיס זכרון - או לפלאפון עצמועם בלוטוס או כבל, ולהשמיע כמו נגן)

אז אם אנחנו מדברים על 225 - השמע שלו מעולה!, הקליטה נראית בינתיים בסדר גמור. חיבור לבלוטוס גם נראה בסדר גמור. ממשק - דומה מאוד לנוקיה 3310, מי שלא סובל את הקטע של הפתיחת נעילה - שלא יקנה. אני התרגלתי ולא יכול לוותר על החיפוש החכם שיש רק בנוקיות האלו.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה