דרוש מידע מתפתח חרם צרכני גדול ומקיף על אסם

מצב
הנושא נעול.

משתדלים

משתמש פעיל
לממשלה הזאת לא איכפת, והמסר הקבוע (בסאבטקסט) לחברות הוא: תעשו מה שבא לכם בראש.
מניין לך ? תפסיקו להאמין לכל גמחה של פוליטיקאים
ברור לי (למרות שאיני מעריץ שלהם בכלל) שזה מאד מפריע להם ולו בגלל שהם מבינים שזה גורם לכעס אצל הציבור

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני לא יודע מה חושבים כעת בהנהלת חברת אוסם,
אבל יכול להעיד ממחאה אחרת,
לפני הרבה מאד שנים, הייתה מחאה חרדית בלבד כנגד אחת החברות,
בגלל נושאים דתיים, ובחברה החרדית ללא אינטרנט וללא צינתוקים וכדומה התפתח חרם צרכנים [לא ברמה של בנק לאומי אחרי החפירות ביפו, אבל מחאה מתחת לפני השטח] באותו הזמן הייתי באיזה שהוא תפקיד שהיה קשור להנהלת החברה, ואני יכול להעיד שהלחץ שלהם היה מאד גדול ואחרי שבועות ספורים גם החששות התממשו, והמסחר בחברה החרדית גרר את כל רווחיות החברה כלפי מטה,
בחברה עשו כל מה שיכלו בשביל לעצור את גלגל השלג הזה, ולשמחתי הסכימו לשינוי תפיסתי בהקשר של המגזר החרדי, והצליחו להחזיר את המצב לקדומתו.
כחרדי שעבד עם הנהלת החברה, אני זוכר מחשבות שהיו לי באותו הזמן על כמה כח יש לנו כשאנחנו מחליטים ללכת יחדיו, ולפעול יחדיו.
אין באמת אפשרות לנצח מחאה חברתית אמיתית [אלא אם כן זה איראן, וזה נושא אחר]
יש לי תחושה שמישהו שם למעלה (בתקשורת)מנסה להרדים אותנו בעד פסטה ונזיד עדשים במקום שנתקומם על דברים הרבה יותר יקרים...שגם בהם יש לנו כח!!
יוקר הדיור,מעונות יום ששנה הבאה הולכים להיות לא רלוונטים ועוד כמה דברים ששווים הרבה יותר מחבילת פסטה עלובה
הרי איך יכול להיות שבתקשורת שמרוויחים הרבה מפרסומים על מוצרים של אסם יצאו נגד אסם?

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
"כי לא על הפסטה לבדה יחיה האדם"
כתבו פה כבר,
זו מחאה על יוקר המחיה.
לא על פסטה.
פשוט, הלך הציבור.
נפל על הפסטה שעלה המחיר שלה בעשרות אחוזים, ואמר:
"סורי! לא ניתן למצוץ את דמנו! לא קונים במחירים הזויים!"
אבל אף אחד לא חשב והודיע שזו מחאה נגד הפסטה או נגד אוסם.
מלכתחילה אמרו, נלך על אוסם ונמשיך הלאה והלאה והלאה!
וטבען של מחאות עממיות שמתחילות בקטנה וממשיכות, ויכולות להפיל משטרים!

תילתן

משתמש סופר מקצוען
IMG_20220201_182041.jpg

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש כזה דבר עגול וכתום די מחוספס שקוראים לו תפוז
ואפשר לסחוט אותו וטוענים שהוא לא נופל בטעמו מהמיץ הנמצא בבקבוק
יותר זול יותר בריא יותר טעים
אני לא בטוח שזה יותר זול, צריך כ-15 עד 20 תפוזים ליצור 1.5 ליטר מיץ

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ואותם שרים שכאילו בוכים על מחירי המזון
ממשיכים להוביל את אותו הקו

שני כהן 100

משתמש מקצוען
פרסום ראשון ב׳ערוץ 12׳: אחרי הלחץ התקשורתי והקמפיין ברשתות החברתיות - חברת ׳אסם׳ מודיעה כעת: ״החלטנו לדחות את עליית המחירים בשלושה חודשים עד לאחר חג הפסח. במהלך חודשים אלו תתקיים בחינה מעמיקה של דרכים שונות למיתון ההתייקרויות״.

תראו מה שלחץ של צרכנים יכול לעשות!!

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום ראשון ב׳ערוץ 12׳: אחרי הלחץ התקשורתי והקמפיין ברשתות החברתיות - חברת ׳אסם׳ מודיעה כעת: ״החלטנו לדחות את עליית המחירים בשלושה חודשים עד לאחר חג הפסח. במהלך חודשים אלו תתקיים בחינה מעמיקה של דרכים שונות למיתון ההתייקרויות״.

תראו מה שלחץ של צרכנים יכול לעשות!!
אז עכשיו עוברים לסנו?

112123

משתמש מקצוען
יש לי תחושה שמישהו שם למעלה (בתקשורת)מנסה להרדים אותנו בעד פסטה ונזיד עדשים במקום שנתקומם על דברים הרבה יותר יקרים...שגם בהם יש לנו כח!!
יוקר הדיור,מעונות יום ששנה הבאה הולכים להיות לא רלוונטים ועוד כמה דברים ששווים הרבה יותר מחבילת פסטה עלובה
הרי איך יכול להיות שבתקשורת שמרוויחים הרבה מפרסומים על מוצרים של אסם יצאו נגד אסם?
אני גם חושב ככה
הם יזרקו לנו עצמות ובמבות יתנו לנו חווית הצלחה ואח"כ ישוב כל איש לביתו וכל שר ללשכתו
כל עליית המחירים הזו מזכירה את הסיפור של הכנסת העז הביתה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה