דרוש מידע מתפתח חרם צרכני גדול ומקיף על אסם

מצב
הנושא נעול.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
השאלה היא עד כמה אוסם יהיו מושפעים מחרם של שבועיים של הציבור החרדי, ועד כמה אנשים יענו לחרם הזה.
סביר להניח שזה יתפשט מחוץ למגזר, כל האתגר הוא בתוך ציבור שלא צורך מדיה חברתית כמו המגזר הכללי.

שלום נעמן shn695247

משתמש צעיר
סביר להניח שזה יתפשט מחוץ למגזר, כל האתגר הוא בתוך ציבור שלא צורך מדיה חברתית כמו המגזר הכללי.
זה ממש לא התחיל במגזר החרדי, מי שמוביל את המאבק הזה הוא גיא לרר (תכנית 'הצינור' ערוץ 13)
רק אתמול (א') הועלה הפוסט בחשבון הפייסבוק של התכנית, וכבר זכה עד כעת לכמות מטורפת של שיתופים ולייקים.

FKdUz_nXMAY4xdf

ה'חרם' סוקר ברוב כלי וערוצי התקשורת הכלליים, גם אושיות רשת במגזר הכללי, הצטלמו עם פסטות מהחברות המתחרות, והרשת סוערת...

למעשה, כנראה שזה לא נגמר בלייקים ברשתות החברתיות, הערב העלה העיתונאי אריאל אלחרר תיעוד מסופר באשדוד שם מדפי הפסטה של אסם מלאים, כשמדפי הפסטה של המתחרים ריקים...

1643673920598.png

ויש גם כזה:
IMG-20211122-WA0003.jpg

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גם הקפה המובחר שלהם (הטסטר צ'ויס) שהם גובים עליו מחירים הגונים מיובא, ולעיתים יש באושר עד מיבוא מקביל אריזה גדולה קרוב לפי2 בכמעט אותו מחיר.
מה זה הקפה של אושר עד מיבוא מקביל? איך הוא נקרא/ נראה?

אברך.

משתמש מקצוען
אני לא קראתי את כל האשכול אבל אני באמת לא מבין מה אשמים אוסם למה הם השעיר לעזאזל ולא המדינה שהעלתה את כל מה שרק אפשר להעלות, העלו את מחירי המים, הארנונה, הדלק, החשמל, החד פעמי, השתיה המתוקה, ועוד דברים שאני לא זוכר עכשיו, מה ההיגיון להתעסק בפסטה??
חשמל מים ארנונה ודלק אי אפשר להחרים ועל זה צריך לקום ולצעוק ולא על הכמה שקלים של הפסטה...
לדעתי זה טריק של הממשלה להיפטר מאחריות...

נערך לאחרונה ב:

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
אני לא קראתי את כל האשכול אבל אני באמת לא מבין מה אשמים אוסם למה הם השעיר לעזאזל ולא המדינה שהעלתה את כל מה שרק אפשר להעלות, העלו את מחירי המים, הארנונה, הדלק, החשמל, החד פעמי, השתיה המתוקה, ועוד דברים שאני לא זוכר עכשיו, מה ההיגיון להתעסק בפסטה??
[חשמל מים ארנונה ודלק אי אפשר להחרים...]
בכל דבר חייבים לתפוס "קורבן"
ודרך הקורבן עובר מסר הן לחברות והן למדינה לציבור נמאס,
וזה גורם לכולם לחשב מסלול מחדש,
אםהממשלה חשבה שהיא חסינה כל זמן שביבי בשטח, שמגיע כזו מחאה זה מלחיץ גורמים בתוכה.

אברך.

משתמש מקצוען
בכל דבר חייבים לתפוס "קורבן"
ודרך הקורבן עובר מסר הן לחברות והן למדינה לציבור נמאס,
וזה גורם לכולם לחשב מסלול מחדש,
אםהממשלה חשבה שהיא חסינה כל זמן שביבי בשטח, שמגיע כזו מחאה זה מלחיץ גורמים בתוכה.
לדעתי צריך לתפוס קרבן את הממשלה שהיא בעצם גורמת להכל להעלות ולכוון את האש ישירות עליה ועל כל העלייה המטורפת של החשמל והמים הדלק והארנונה והחד פעמי והשתיה המתוקה ועוד...

נערך לאחרונה ב:

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חברת שטראוס הודיעה כעת שאין בכוונתה לעלות את המחירים בתקופה הקרובה.

פרסום ראשון: אחרי הדרישה של שר האוצר אביגדור ליברמן מענקיות המזון להימנע מהעלאות מחירים, חברת שטראוס הודיעה שאין בכוונתה להעלות מחירים בתקופה הקרובה.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען

פרסום ראשון: אחרי הדרישה של שר האוצר אביגדור ליברמן מענקיות המזון להימנע מהעלאות מחירים, חברת שטראוס הודיעה שאין בכוונתה להעלות מחירים בתקופה הקרובה.
עם ישראל עומד ומצדיע לכבוד שר האוצר שפנה לחברת "שטראוס"
ובעקבות פנייתו הם ימנעו מהעלאת מחירים.......

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען

נייס. קרדיט לליברמן
אכל את העוגה והשאיר אותה בכותרות

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מנכ"ל סנו הודיע כי חברת סנו תהיה קשובה לרחשי הציבור, "חרף עליית מחירי חומרי הגלם ועלויות ההובלה, סנו תיזום ותבצע כבר בימים הקרובים הוזלות מחירים נרחבות".

מוצרים נוספים נכנסו לגל ההתייקרויות מחר: קטשופ יעלה ב-6%. פסטה ב-15%. יין כרמל ב-8%. נוזל רצפות ב-15%. ברשתות המזון עובדים כעת לסמן את המספרים החדשים בכל המדפים, מחר בבוקר המספרים החדשים כבר יופיעו בכל הרשתות הגדולות.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
מנכ"ל סנו הודיע כי חברת סנו תהיה קשובה לרחשי הציבור, "חרף עליית מחירי חומרי הגלם ועלויות ההובלה, סנו תיזום ותבצע כבר בימים הקרובים הוזלות מחירים נרחבות".
לפחות הקרדיט שסנו נותנת
היא לרחשי הציבור..

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
הוי אומר שאני ישלם יותר על הביסלי כי:
1. דמיון שהמוצר הממותג 'שווה' יתר.
2. יש איזה מעבדה סודית שבודקת את קראנצ'יות הביסלי או אנא ערף
3. הם פרסמו בעיתונים וברדיו ואני אמור להחזיק את העיתונים ומשרדי הפרסום והעיצוב
4. עיין סעיף 1.
לי יותר מתאים להתמקד במוצר נטו.
על זה נאמר: זה שוד-זה אסם

112123

משתמש מקצוען
מנכ"ל סנו הודיע כי חברת סנו תהיה קשובה לרחשי הציבור, "חרף עליית מחירי חומרי הגלם ועלויות ההובלה, סנו תיזום ותבצע כבר בימים הקרובים הוזלות מחירים נרחבות"
ב"ה

לדעתי הפחד הגדול של החברות זה שנגלה שגם פסטה של חברה אחרת יכולה להיות טעימה או שהרצפה לא דביקה גם כששוטפים עם חברת סנט מוריץ וכד' ושאפשר להסתדר בלעדיהם

והכי נורא בשבילם שיתקבע שהמוצרים שלהם הם לא מוצרך צריכה בסיסי לפשוטי העם אלא לעשירון העליון, מה שאומר שהם יפספסו נתח שוק עצום לתמיד.

Queenit

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
פוסט חזק,
משתדלת ליישם אותו יום יום בתקופה הנוכחית,
אבל אולי חבל להשקיע כוח ומח במחאות על גזרות קטנות ופתרונם, שצצות כל יום כמו פטריות אחרי הגשם,
במקום זה תמצאו פתרון אחד שיפתור את הכל - בואו נחרים את הממשלה הנוכחית...

למעש'ה

משתמש פעיל
לדעתי צריך לתפוס קרבן את הממשלה שהיא בעצם גורמת להכל להעלות ולכוון את האש ישירות עליה ועל כל העלייה המטורפת של החשמל והמים הדלק והארנונה והחד פעמי והשתיה המתוקה ועוד...
זה לא קשור לקרנות ולא לשום דבר
1)המדינה פושעת בעליות מחירים
2) היבואנים פושעים בעליות מחירים
אנו צריכים להילחם במה שאנו יכולים!!!
ובמדינה הצורה היחידה באמת להילחם זה או מתוך הכנסת או הפגנות ענק ברחובות
ואין לך את האפשרות הקלה של לא לצרוך דלק או חשמל ולאייםםםםם......

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה