דרוש מידע מתפתח חרם צרכני גדול ומקיף על אסם

מצב
הנושא נעול.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קטשופ במשנת יוסף הוא של אוסם מהסיבה הפשוטה...
וגם ביסלי של אוסם שם, וגם במבה.
משנת יוסף מוכרים מארזי ביסלי של באגסי וחבילות במבה בולי - וגם במבה אוסם רביעייה [אם לא החליטו לקצץ אותה בסוף], ולפעמים חבילת ביסלי אוסם גדולה.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
1. חרם על הממשלה לא בדיוק יעזור. הם גם ככה מוחרמים ומבוזים וזה לא מעניין אותם. הם יסיימו את הקדנציה ואם יוכלו להוסיף חוק יסוד שמאריך את כהונתה הם גם יוסיפו
2. לגבי חומרי ניקוי של סנו יש כמה שכבר מצאתי להם תחליף הרבה יותר משובח. ממליצה לנסות.
3. לגבי פסטות אוסם, כבר שנים אני לא קונה אותם. אין שום סיבה. של "יש" ו "טעמן" יותר מוצלחים בעיניי.
4. הגיע הזמן להפסיק לקנות על אוטומט לפי ההרגל ולהתחיל לערוך השוואות מחירים בין התחליפים השונים בכל המחלקות.

אברך.

משתמש מקצוען
1. חרם על הממשלה לא בדיוק יעזור. הם גם ככה מוחרמים ומבוזים וזה לא מעניין אותם. הם יסיימו את הקדנציה ואם יוכלו להוסיף חוק יסוד שמאריך את כהונתה הם גם יוסיפו
אתם צודקים בחלק השני של החוק... אבל נתאר סיטואציה שתל אביב מוצפת כל יום בעשרות אלפים של מפגינים שמפגינים נגד נגד יוקר המחיה לדעתי בוודאי שזה יזיז להם ויגרום לפירוק הממשלה, כידוע יוקר המחיה הוא דבר מספיק חזק שיכול להפיל ממשלה וכבר הפיל הרבה ממשלות בעולם.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
למי שחשב שהמוצרים של אוסם טובים יותר (כמוני)
עובד במפעל של מזון קוסקוס הצהיר שהם מייצרים גם את הקוסקוס של אסם...
המחיר כמובן כפול

קבצים מצורפים

• Screenshot_20220201-093233_Facebook.jpg
    Screenshot_20220201-093233_Facebook.jpg
    KB 384.5 · צפיות: 212

נעמה לוי

משתמש מקצוען
למי שחשב שהמוצרים של אוסם טובים יותר (כמוני)
עובד במפעל של מזון קוסקוס הצהיר שהם מייצרים גם את הקוסקוס של אסם...
יש מוצרים שלהם שאין להם תחליף... מה לעשות...
לגבי הקוסקוס את באמת צודקת....
כל הקוסקוס אותו טעם...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש מוצרים שלהם שאין להם תחליף... מה לעשות...
לגבי הקוסקוס את באמת צודקת....
כל הקוסקוס אותו טעם...
לילדים לא באמת משנה ,הנקודה היא למה הרגילו אותם
קטשופ באמת נראה לי שאין תחליף ניסיתי כמה והילדים לא נגעו

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
קטשופ במשנת יוסף הוא של אוסם מהסיבה הפשוטה...
וגם ביסלי של אוסם שם, וגם במבה.
כי יש דברים שלא קונים מאוסם רק כי זה אריזה יותר יפה, אלא כי באמת אנשים מרגישים טעם ואיכות אחרת.
ושווה להם לשלם את המחיר הזה, גם כשאין להם מצלצלים מיותרים.

אבל חרם בהחלט ישכנע אותם 'לוותר' על התענוג הזה, בשביל שבהמשך יוכלו להמשיך להנות ובזול.

- לכן צריך 'חרם' מסודר. אחרת במשנת יוסף ימשיכו לקנות קטשופ אוסם... וגם בחנויות כמובן
השאלה היא אם המחיר שאני משלמת במשנת יוסף על קטשופ הוא כמו בסופר או יותר זול (גם יותר זול מהתחליפים?)?

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
השאלה היא אם המחיר שאני משלמת במשנת יוסף על קטשופ הוא כמו בסופר או יותר זול (גם יותר זול מהתחליפים?)?
הוא בערך כמו בסופר, תלוי איזה.
לפעמים יש ביש מארז של 2 ב 18.9 או משהו כזה.
מותגים זולים עולים בערך 6-7 (לא ניסיתי)

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

מחאה צרכנית​

תופס תאוצה גם במגזר החרדי: חרם צרכנים על פסטה ‘אסם’​

“בואו נתחיל בלהחרים את פסטה אסם. נעבור ממוצר למוצר, ואם צריך מיצרן ליצרן, עד שהם יבינו שגם לעליות המחיר יש מחיר”
  • עידו חן
  • כ״ט בשבט תשפ״ב
  • 13:58
  • 8 תגובות
  • זמן קריאה: 2 דקות

Screenshot_20220131-134941_Twitter

איש התקשורת גיא לרר דואג כבר כמה שנים מיוקר המחיה בישראל, אולם בגלל העליית מחירים הגדולה של התקופה האחרונה והמיסים שעלו בנוסף, הוא קורא לציבור הרחב להתעורר ולהפסיק לרכוש מהחברות שהעלו מחירים.

לרר קורא להחרים ראשית את מוצרי ‘אסם’: “בואו נתחיל כאן ועכשיו. מפסיקים לקנות פסטה אסם. ככה פשוט. קונים את הפסטות הזולות יותר: את פסטה ״טעמן״ אפשר להשיג בפחות משלושה שקלים והיא מעולה. בדקנו בעצמנו וכמובן שאין לנו שום קשר אליהם. ולמה אסם? כי אסם התגאתה בפני היצרן העולמי שישראל היא מהמדינות הרווחיות בעולם.
כי אסם טוענת שהיא מעלה בגלל התשומות שעולות, אבל כשהתשומות ירדו, היא לא הורידה. כי המוצרים הכי בסיסיים של אסם נמכרים בלמעלה מפי שניים מערכם האמיתי והיא מרוויחה הון על הארנק המצומק של כולנו. אז נתחיל מאסם”.
“אז בואו נתחיל בלהחרים את פסטה אסם. נעבור ממוצר למוצר, ואם צריך מיצרן ליצרן, עד שהם יבינו שגם לעליות המחיר יש מחיר. לנו יש תכנית מוכנה למקרה שהם ימשיכו, תכנית שתכאב להם הרבה יותר. אתם בפנים? פשוט שתפו” כתב לרר.

דבריו של לרר תפסו תאוצה ועשרות אלפים כבר דיווחו כי החלו להחרים את פסטה אסם בקניה החודשית.
ל’המחדש’ נודע כי גם במגזר החרדי המחאה תפסה תאוצה, עובד בכיר בסופר מרכזי (שמו שמור במערכת) אמר לנו: “למרות ההתנזרות של רבים מהרשת, החרמת מוצרי אסם נמצאת בשיח של הקונים החרדים ששמעו על המחאה הזו ומיישמים את החרם בקניה השבועית שלהם, מאוד בולט שהציבור משאיר את פסטה אסם על המדפים” טען.
לא הופתענו לשמוע אותה עדות מבכיר נוסף בענף גם הוא עובד עם המגזר החרדי שמספר כי גם בעיר ביתר עילית החרם בולט במדפים. מענין.
תופס תאוצה גם במגזר החרדי: חרם צרכנים על פסטה 'אסם'
תופס תאוצה גם במגזר החרדי: חרם צרכנים על פסטה 'אסם' 1

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש מלא דברים שמיצרים לאסם גבעי גלידה/פריכונים/קרוטונים וכו'

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני לא יודע מה חושבים כעת בהנהלת חברת אוסם,
אבל יכול להעיד ממחאה אחרת,
לפני הרבה מאד שנים, הייתה מחאה חרדית בלבד כנגד אחת החברות,
בגלל נושאים דתיים, ובחברה החרדית ללא אינטרנט וללא צינתוקים וכדומה התפתח חרם צרכנים [לא ברמה של בנק לאומי אחרי החפירות ביפו, אבל מחאה מתחת לפני השטח] באותו הזמן הייתי באיזה שהוא תפקיד שהיה קשור להנהלת החברה, ואני יכול להעיד שהלחץ שלהם היה מאד גדול ואחרי שבועות ספורים גם החששות התממשו, והמסחר בחברה החרדית גרר את כל רווחיות החברה כלפי מטה,
בחברה עשו כל מה שיכלו בשביל לעצור את גלגל השלג הזה, ולשמחתי הסכימו לשינוי תפיסתי בהקשר של המגזר החרדי, והצליחו להחזיר את המצב לקדומתו.
כחרדי שעבד עם הנהלת החברה, אני זוכר מחשבות שהיו לי באותו הזמן על כמה כח יש לנו כשאנחנו מחליטים ללכת יחדיו, ולפעול יחדיו.
אין באמת אפשרות לנצח מחאה חברתית אמיתית [אלא אם כן זה איראן, וזה נושא אחר]

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודע מה חושבים כעת בהנהלת חברת אוסם,
אבל יכול להעיד ממחאה אחרת,
לפני הרבה מאד שנים, הייתה מחאה חרדית בלבד כנגד אחת החברות,
בגלל נושאים דתיים, ובחברה החרדית ללא אינטרנט וללא צינתוקים וכדומה התפתח חרם צרכנים [לא ברמה של בנק לאומי אחרי החפירות ביפו, אבל מחאה מתחת לפני השטח] באותו הזמן הייתי באיזה שהוא תפקיד שהיה קשור להנהלת החברה, ואני יכול להעיד שהלחץ שלהם היה מאד גדול ואחרי שבועות ספורים גם החששות התממשו, והמסחר בחברה החרדית גרר את כל רווחיות החברה כלפי מטה,
בחברה עשו כל מה שיכלו בשביל לעצור את גלגל השלג הזה, ולשמחתי הסכימו לשינוי תפיסתי בהקשר של המגזר החרדי, והצליחו להחזיר את המצב לקדומתו.
כחרדי שעבד עם הנהלת החברה, אני זוכר מחשבות שהיו לי באותו הזמן על כמה כח יש לנו כשאנחנו מחליטים ללכת יחדיו, ולפעול יחדיו.
אין באמת אפשרות לנצח מחאה חברתית אמיתית [אלא אם כן זה איראן, וזה נושא אחר]
אני ממש שמחה בכל המחאה הזו, וההתארגנות החברתית.
ושואפת שלא רק יפלו על אוסם, וכל שאר החברות היקרניות והנצלניות, יעמדו מהצד ויצפו בעניין,
אלא שיעברו מיצרן ליצרן, ויגרמו להם להוריד מחירים, עד שכל החברות ישקשקו ויורידו מעצמם עוד לפני שנתקרב אליהם,
וכמובן-לא ניתן לאיווט האיום להתהדר שהוא גרם לירידת מחירים, כי זה תפור עליו...

למעש'ה

משתמש פעיל
אני ממש שמחה בכל המחאה הזו, וההתארגנות החברתית.
ושואפת שלא רק יפלו על אוסם, וכל שאר החברות היקרניות והנצלניות, יעמדו מהצד ויצפו בעניין,
אלא שיעברו מיצרן ליצרן, ויגרמו להם להוריד מחירים, עד שכל החברות ישקשקו ויורידו מעצמם עוד לפני שנתקרב אליהם,
וכמובן-לא ניתן לליברמן הנוראי להתהדר שהוא גרם לירידת מחירים, כי זה תפור עליו...
לא לדאוג
ברגע שיהיה התקפלות קטנה באוסם זה יוריד את כולם כמו דומינו

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עכשיו מתפח גם חרם נגד החטיף הדוריטוס בגלל הפרסומת שפוגעת בציבור החרדי ובחברה מאד מפחדים מזה.

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה