דרוש מידע מתנה לבעל "אברך רציני" לכבוד שנה לנישואים, משהו שימושי ומפרגן

מצב
הנושא נעול.

1006michal

משתמש רשום
לקשט את הבית ולייצר אווירה , זה תמיד נפלא גם כשהוא אומר "לא צריך ואל תטרחי.." הוא תמיד יחייך כשיגיע הביתה (בלונים.. ברכות חמודות מהילדים ממך.. )
אני מחלקת את זה למשפחתי (הכוונה עם הילדים) וזוגי.
המשפחתי - לסדר עם הילדים את הבית , להכין /לקנות עוגה ולאכול יחד כולם. לברך את אבא וכו...
הזוגי- לייצר חוויה זוגית לצאת (ואז כבר הבייביסיטר מוזמנת) או להכין ארוחה שאוהב... יין בשר סלט מושקע..
ואפשר לשבת יחד על משחק חשיבה נחמד... (לינק, אובונגו, יש גם משחקים זוגיים ממש..)
וכמובן מתנה!
משהו שהוא ישמח בו, לא משהו שממילא נקנה/יקנה לו.. משהו מיוחד שרוצה או ישמח לקבל...

לגבי מסעדות וקופונים זוגיים- אפשר לרשום באינטרנט קופונים למסעדות... לבחור ולהדפיס על דף וורד מעוצב

ועוד רעיון ששמעתי לתרום את יום ההולדת שלו לליום לימוד לשטיבלך/לכולל , (יכול לצאת 200 שקלים) להצלחתו. ולהכין דף כזה מעוצב וכך ליידע אותו...

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
אני מכיר לא מעט אברכים רצינים, לומדים שלש סדרים ביום, ובין הסדרים, וכולל יום שישי כו',
ועדיין דברים גשמיים יעניינו אותם ואפילו מאוד.
אם הרב שלך לא מתעניין בכל אלה,
או שזכית בדבר שהרבה התפללו ומעטות קבלו,
או שהוא עדיין לא מרגיש איתך נוח...

מאת שרה

משתמש צעיר
אני מכיר לא מעט אברכים רצינים, לומדים שלש סדרים ביום, ובין הסדרים, וכולל יום שישי כו',
ועדיין דברים גשמיים יעניינו אותם ואפילו מאוד.
אם הרב שלך לא מתעניין בכל אלה,
או שזכית בדבר שהרבה התפללו ומעטות קבלו,
או שהוא עדיין לא מרגיש איתך נוח...
אני חושבת שלא הובנתי נכון, ממש מעניין ומשמח את הרב שלי גם ענייני עוילום הזה....אבל יש מתנות שאחרי תקופה אני חושבת לעצמי שבעצם המתנה הזאת הייתה יותר לי מאשר לו...
לכן אני מחפשת רעיונות שיעניינו וישמשו אותו
אולי הייתי צריכה לכתוב "מתנה לגבר ליום נישואים"

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
וואו תודה לכל העונים!
הדגשתי "רציני" כי התכוונתי שלא יעניין אותו כל מיני דברים מעוצבים או קשקושים כאלו...
אבל תודה על ההדגשה שמשהו אישי הכי מחמם את הלב!!
באמת ברור שזה הכי ישמח אותו:)
`זה לא עניין של רצינות.
הוא פשוט גבר שמעיז לומר את האמת.
אני לא מכיר אף גבר שרוצה לקבל מתנות מהסוג הזה, אבל חלק מהם לא רוצים משום מה להודות בזה.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ביטוי של הערכה זה לא במתנה דווקא במילים בכתב או בע"פ
אגב יש ברמות איזה צימר שמשכירים לשעות ואפשר לקחת לשם אוכל ולהפתיע אותו

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני חושבת שלא הובנתי נכון, ממש מעניין ומשמח את הרב שלי גם ענייני עוילום הזה....אבל יש מתנות שאחרי תקופה אני חושבת לעצמי שבעצם המתנה הזאת הייתה יותר לי מאשר לו...
לכן אני מחפשת רעיונות שיעניינו וישמשו אותו
אולי הייתי צריכה לכתוב "מתנה לגבר ליום נישואים"
שעון
בושם טוב
זיכוי לחליפה חדשה
חולצה חדשה (דווקא חולצה שזה את יודעת מה הוא לובש ואוהב שאר הבגדים אל תנסו להמר בשבילו מה יפה לו וכו' תנו לו ללכת לבחור)
טלית חדשה לשבת
שובר זוגי למסעדה
שייט ביאכטה פרטית (באזור ה 600 ש"ח)

מאת שרה

משתמש צעיר
שעון
בושם טוב
זיכוי לחליפה חדשה
חולצה חדשה (דווקא חולצה שזה את יודעת מה הוא לובש ואוהב שאר הבגדים אל תנסו להמר בשבילו מה יפה לו וכו' תנו לו ללכת לבחור)
טלית חדשה לשבת
שובר זוגי למסעדה
שייט ביאכטה פרטית (באזור ה 600 ש"ח)
יש לו את כל הרשימה:)
(אה אהממ חוץ מהיאכטה:))

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
האמת
כשקראתי את הכותרת הסתפקתי באיזו מנגינה קוראים את האברך רציני

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלתק
פיגמה
ספרים
עוגה שהוא אוהב

תרנגולת

משתמש פעיל
לקשט את הבית ולייצר אווירה , זה תמיד נפלא גם כשהוא אומר "לא צריך ואל תטרחי.." הוא תמיד יחייך כשיגיע הביתה (בלונים.. ברכות חמודות מהילדים ממך.. )
כמה ילדים ובאיזה גילאים יכול ליהות בסוף שנה לחתונה מה שתאסוף את הילדים של השכנים?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
את יכולה אולי כסא משרדי או כורסא (אתם בטח זו"צ ביחידה שאין מקום לספות...)
כסא מנהלים זה רעיון מעולה!
משהו שהרבה גברים אוהבים לקבל ולא יפרגנו לעצמם.
(הסוגריים משום מה הצחיקו אותי, מאיפה למען השם ההנחות האלה??)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה