שיתוף - לביקורת מתלבטים??? גם אני!

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בסייעתא דשמיא

אם אתם מתלבטים אם לקרוא את הקטע הבא

הצעה שלי:

קראו, ולאחר מכן התלבטו להנאתכם...

אני לא היחיד שמתלבט כל כך הרבה
מתלבט אפילו איך להתחיל לכתוב את הקטע
מהסוף מההתחלה או מהאמצע

בסקרי הבחירות ישנם בדר"כ 21% של מתלבטים
כאלה שעוד לא החליטו בין בל"ד לבן גביר ובין גפני למתן כהנא
כאלה שקשה להם נפשית עם הקרע העמוק בין דרעי& ליברמן והם נקרעים בינם לבין עצמם בין הצדדים
כאלה שלא ברור להם עם הם בצד של הנאשם בהווה או בצד של הנאשם בעתיד, מהסיבה הפשוטה שבמוקדם או במאוחר - כולם ישבו בכלא...

אני גם לא היחיד שלא מצליח להגיע למסקנה ברורה והחלטית אם שתי מדינות לשני עמים הוא פתרון קסם בר קיימא או אסון קולסאלי שיגבה מחירים כבדים

אני בכלל חושב על רעיון של 3 מדינות ל 3 מגזרים... בלי קשר לאויבים, אותם נצטרך איך שהוא לצרף לאחד המגזרים או לחלק את הנחמדים שבהם שווה בשווה בין כולם

אני מכיר גם כאלה שלא סגורים על עצמם אם בכלל להצביע או שכדאי ועדיף לחכות למערכת הבחירות השישית שבוודאות ?????? תכריע את הכאוס הפוליטי המתמשך

אבל למה רק פוליטיקה? חסר על מה להתלבט?
כמתלבט כרוני אני יכול לספר לכם -

על התלבטות אינסופית בסופר ליד המקררים בין החלב של טרה לחלב של תנובה, מצד אחד תנובה היא חברה סינית ומה יש לי עם הסינים? מצד שני זה טרה, וזה תנובה...

על עצירה ארוכה ליד קופסאות השימורים של המלפפונים חמוצים, כשגם אחרי שאני מכריע אם במלח אם בחומץ, אני נכנס לדיון עמוק עם עצמי האם לקחת גדולים 7-9 בינונים 10-12 קטנים 13-17 או קטנים מאוד 18-25
למה אי אפשר לעשות קופסא מעורבת מכל הגדלים???

בתקופת בחירות, כשהלבטים מציפים את הדעת, מתלבטים כמוני, מתלבטים ביתר שאת...

כך אני מוצא את עצמי עומד בתחנת אוטובוס אכול ספיקות אם כדאי לעלות בדלת הקדמית או שמא באחורית נס שתא המטען איננו אופציה הגיונית...

בלילות שבת, אינני מסוגל להשתחרר מהתלבטות עזה - מהיכן לחתוך את חלת השבת? מהצד השרוף או מהצד העוד יותר שרוף...

אפרופו שרוף, איך אתם אוהבים את הטוסט שלכם? זריז, בלי להתלבט עכשיו...

שרוף! נכון? אההה, אבל זה פחות בריא, אז אתם מבקשים שיהיה רק קצת שרוף, בתיאבון!

וכמו בכל דבר רע יש גם טוב
לפעמים אני מוצא את ההתלבטות כדבר חיובי ואפילו מציל חיים

זה קרה לי כשהתלבטתי במשך דקה וחצי אם לחצות רגלית את הצומת באדום או להמתין לרמזור שיואיל להתחלף לירוק, ובינתיים תוך כדי ההתלבטות הרמזור הספיק להתחלף לירוק ולכו תדעו, אולי הציל את חיי.

אז תתלבטו להנאתכם, רק אל תתלבטו אם להתלבט, אין לדעת היכן זה יסתיים...

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

די! זהו! החלטתי!
הייתי צריך להעלות את זה היום, ובלי ספויילרים מטושטשים ;)

מתלבט איך להגיב???
תגיב ואח"כ תתלבט...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בדיוק סיימתי לקרוא מאמר שפותר את הבעיה אחת ולתמיד
והנה קישור למתלבט התמידי בקלפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה