דרוש מתכון מתכון הדגל הקל שלך

shali

משתמש מקצוען
דג סלמון ברוטב ממכר:-הכי טעים שאכלתי!
שמים בתבנית בגודל הרצוי טבעות בצל חי, מעל מסדרים את נתחי הסלמון,
שופכים מעל: שמן זית, הנוזל של פלפל שיפקה [מתוך קופסאת שימורים]-המרכיב העיקרי! -[כמות של 3 כפות בערך לכל דג, ועוד קצת על התבנית],כמה טיפות של לימון להשפריץ על הכל מלח גס פלפל שחור, עיגולי פלפל חריף דקים מעל , לזגזג קצת סילאן מעל הכל
להרים את נייר האפיה ולשפוך מתחתיו בערך חצי כוס מים זה גורם לסלמון להשאר עסיסי בלי להציף אותו בשמן ו לתנור מכוסה על 200 מעלות ל 25 דקות ועוד 10 דקות פתוח לצריבה
לפני ההגשה אני מפזרת עיגולי בצל ירוק טרי שקדים וקשיו קלוי.
כל מי שטעם התמכר!!
בשבת וכו' אני מכינה פסטו ביתי מדהים ומגישה ליד זה הולך ומשדרג מאד!!

,

נערך לאחרונה ב:

דרמה זה לא סיפור

כתיבה חדה מדויקת ואפקטיבית.
מנוי פרימיום
מנת חירום- מכינים קוסקוס עם שעועית ברסק מקופסת שימורים ליד (מחממים במיקרו גל)
תפוח אדמה במקרוגל- פורסים דק תפו"א מתבלים בשמן פפריקה מלח שום גבישי או כל תיבול אחר שאוהבים. 7 דק' במקרו, מוציאים מערבבים ומכניסים שוב לעוד 7-10 דק' ויש תוספת פחמימה.
מושטים קפואים מתבלים איך שאוהבים ומכניסים לתנור חם
תפוחי אדמה אפויים בקליפתם- שוטפים היטב תפו"א, חותכים לרבעים מתבלים במלח פלפל שחור גרוס ושמן ואופים.
מרק קוסקוס- מאדים קלות בצל, מוסיפים חומוס משימורים, ירקות ממה שיש בבית ואוהבים - גזר, קישוא, בטטה, תפוחי אדמה ועוד...(אם הם טריים ורעננים ממש לא חובה לקלף.)
בגיזרת המתוקים-
פצפוצי אורז.
מערבבים בתבנית 5 כוסות פצפוצי אורז עם שוקולד וחלווה מומסים בתוך שקית עם מים רותחים.

נחמש

משתמש רשום
טוב, אז הלכתי לבדוק כמה דקות בדיוק לקח לי ההכנה, שלא יהיה מקח טעות:)
5.5 דקות שלימות!!!! גולאש נקניקיות- לא מבינה איך לא רשמו פה עד עכשיו, אחד המעדנים האהובים על הילדים .
מעט שמן בסיר+ תפו"א חתוכים לקוביות גסות(גילוי נאות, אני אפילו לא מקלפת, שוטפת היטב מים וסבון), צורבת קצת ת'תפודים, מוסיפה מלאןן פפריקה מתוקה, גריל עוף, שום גבישי, מל"פ, מכסה במים ומבשלת על אש גבוהה כחצי שעה,
לקראת הסוף מוסיפה חתיכות נקניקיות בשרי / פרווה והמנה מוכנה- לצד סלט ירקות קלאסי, ארוחה מושלמת.

אגב-הכתיבה לקחה לי יותר זמן מההכנה, בדקתי:)

ארישוק

משתמש מקצוען
דג סלמון ברוטב ממכר:-הכי טעים שאכלתי!
שמים בתבנית בגודל הרצוי טבעות בצל חי, מעל מסדרים את נתחי הסלמון,
שופכים מעל: שמן זית, הנוזל של פלפל שיפקה [מתוך קופסאת שימורים]-המרכיב העיקרי! -[כמות של 3 כפות בערך לכל דג, ועוד קצת על התבנית],כמה טיפות של לימון להשפריץ על הכל מלח גס פלפל שחור, עיגולי פלפל חריף דקים מעל , לזגזג קצת סילאן מעל הכל
להרים את נייר האפיה ולשפוך מתחתיו בערך חצי כוס מים זה גורם לסלמון להשאר עסיסי בלי להציף אותו בשמן ו לתנור מכוסה על 200 מעלות ל 25 דקות ועוד 10 דקות פתוח לצריבה
לפני ההגשה אני מפזרת עיגולי בצל ירוק טרי שקדים וקשיו קלוי.
כל מי שטעם התמכר!!
בשבת וכו' אני מכינה פסטו ביתי מדהים ומגישה ליד זה הולך ומשדרג מאד!!

,
האם יוצא מאד חריף?

כמעיין נובע

משתמש רשום
התחלתי לבשל!!!!!!!!
לא יאומן אבל באמת שהפורום המגרה הזה דחף אותי!!!!
אז ככה- אחותי הביאה לי מתכון מטריף להשרות בו שניצלים
השריתי את העוף ב2 ביצים, צ'ילי מתוק, כף חרדל כזה(נותן טעם יאמייי), קצת מיונז ,פפריקה מרוקאית(טעים אשששש),
אבקת שום, מלח ופלפל
השריתי את זה ככה חצי שעה אח"כ בפירורי לחם מעורבים בשומשום(נותן קראנץ') ולמחבת...
יצא מטורףףףףףףףףףףףף! או שאני סתם מתל"צית
אמרתי לבעלי שעד לפני שעה הייתי אישה פשוטה ומעכשיו......!!!!!!

EfratHL

משתמש פעיל
יש לי מתכון מדהים לעוגת גבינה, כן, לא התבלבלתי בפורום : 3 קומות כף וקערה ( נו.. ותבנית לאפיה, זה לא נקרא...) וחמש דקות עבודה!
סופר מרשימה וטעימה, גונבת תמיד את ההצגה.
אז ככה:
משטחים בתבנית מרובעת קטנה חבילה של פרורי עוגיות שוקו (אני קונה מפורר כבר ,בערך כמות של 40 ביסקוויטים) עם 2 חמאה רכה.
מערבבים בקערה 750 גרם גבינה עם פודינג ריבת חלב ו3/4 כוס סוכר. יוצרים מעל ואופים חצי שעה. מעבירים שטיפה קלה לקערה מערבבים 3 שמנת חמוצה עם 3 כפות סוכר יוצקים מלמעלה ואופים עוד 10 דקות.
זהו. כדאי להשאיר עוד קצת בתנור מכובה להתייצבות.

EfratHL

משתמש פעיל
2 יחידות חמאה???
200 ג"ר, כן. אפשר להפחית אבל זה יכול לגרום להתפוררות של השכבה התחתונה.
זו עוגה קלה מאד, אך בפירוש לא בריאה...
כמו כן אני רואה שכתבתי תבנית קטנה, סליחה, התכוונתי לתבנית החד פעמית הבינונית

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
(אגב, הזמנתי פעם בעלי אקספרס, מין כלי שיוצרים איתו במהירות כדורים, זה ממש חמוד! (הכדורים לא יוצאים ממש עגולים, אבל זה צ'יק צ'ק)
אפשר קישור?
מי שיש לה אשמח גם ל (לא יודעת איך קוראים לזה)
כמין מיכל \ מזרק גדול ששמים בו בצק של עוגיות ולוחצים ויוצא עיגולים של בצק
סורי על ההגדרה המסובכת
תודה!

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני מכינה לילדים דברים ממש ממש פשוטים (מתביישת כמעט:))
אבל הם אוהבים
ארוחת ערב -
מלאווח שחותכים לשמיניות עם רוטב פיצה, שמים זית בכל קצה רחב ומגלגלים מהקצה הרחב אל הצר
כנ"ל עם קובית שוקולד בכל משולש

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קישואים עם נקניקים- קוביות קישואים, עיגולי נקיניקים, מים ורסק עגבניות- מושלם!
מושטים עם מלח, פפריקה, מיץ לימון בתבנית אחת בתבנית שניה תפו"א חתוכים לפרוסות וקישואים כנ"ל מתובל בפפריקה, מכניסים לתנור לשעה, מוצאים את המושטים אחרי 45 דקות ומשאירים את הירקות רבע שעה נוספת, לחילופין אפשר להחליף את המושטים בכנפיים עם פפריקה ואופים ביחד שעה
רק מומלץ לבדוק הלכתית אם מותר לבשל באותו תנור בו זמנית
דגים ונקניקים בשריים

אילה ג

משתמש פעיל
יש לי מתכון מדהים לעוגת גבינה, כן, לא התבלבלתי בפורום : 3 קומות כף וקערה ( נו.. ותבנית לאפיה, זה לא נקרא...) וחמש דקות עבודה!
סופר מרשימה וטעימה, גונבת תמיד את ההצגה.
אז ככה:
משטחים בתבנית מרובעת קטנה חבילה של פרורי עוגיות שוקו (אני קונה מפורר כבר ,בערך כמות של 40 ביסקוויטים) עם 2 חמאה רכה.
מערבבים בקערה 750 גרם גבינה עם פודינג ריבת חלב ו3/4 כוס סוכר. יוצרים מעל ואופים חצי שעה. מעבירים שטיפה קלה לקערה מערבבים 3 שמנת חמוצה עם 3 כפות סוכר יוצקים מלמעלה ואופים עוד 10 דקות.
זהו. כדאי להשאיר עוד קצת בתנור מכובה להתייצבות.
אין בזה ביצים???

ברכי123

משתמש פעיל
200 ג"ר, כן. אפשר להפחית אבל זה יכול לגרום להתפוררות של השכבה התחתונה.
זו עוגה קלה מאד, אך בפירוש לא בריאה...
כמו כן אני רואה שכתבתי תבנית קטנה, סליחה, התכוונתי לתבנית החד פעמית הבינונית
נסי בלי חמאה בכלל
אני כבר כמה חודשים כך עושה בעוגות גבינה
לא מתפורר בכלל!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה