דיון מתייעצת אתכם התייעצות דחופה וחמודה לגבי ופל בלגי לתכנית לתלמידות

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה.
התבקשתי לקחת על עצמי תכנית ופל בלגי לתלמידות תיכון מתוקות.
אני קצת מבולבלת.
הבנות עצמן מכינות את הופל, הן מקימות דוכנים של תוספות שוקולד, גלידה, סירופ וכו'...
סירופ מוכן ב'קצפת' עולה הון מוגזם ובכמות מעוטה שלא מספיקה כמעט לאף אחת.
אני מוכנה בעצמי להמיס שוקולד לבן ושוקולד חום ולהכניס לבקבוקי רוטב- אבל הפחד שלי שזה יתקשה ונצטרך לעבוד עם שוקולד מוצק לגמרי.
יש איזה פתרון עם זה. מתכון מסוים למשהו שיחזיק מעמד וישאר נוזלי וגמיש (כנ"ל לגבי ריבת חלב...)
בבקשה עזרתם!
אני קצת אבודה עם זה.
תודה רבה רבה!!

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לכמה בנות?
לא יודעת כמה יקר זה בקצפת
בפינת הגלידה מוכרים גם ב35 לקופסא לא גדולה אמנם אבל מספיק להרבההה ברגע שמעבירים את זה לבקבוק רטבים עם פיה דקה.

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
תמיסי שוקולד עם שמנת מתוקה (גנאש)
ביחס של 100 גר' שוקולד למכל שמנת

זה לא אמור להתקשות מחוץ למקרר.

ריבת חלב שמים בשקית זילוף איכותית ואת השקית מכניסים לכוס עם מים רותחים - חצי דקה עד דקה והריבה נעשית גמישה.

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לכמה בנות?
לא יודעת כמה יקר זה בקצפת
בפינת הגלידה מוכרים גם ב35 לקופסא לא גדולה אמנם אבל מספיק להרבההה ברגע שמעבירים את זה לבקבוק רטבים עם פיה דקה.
מדובר ב45 בנות.
בקצפת עולה מזרק אחד של שוקולד חום, ובנפרד שוקולד לבן (וזה מעצבן כי אנחנו רוצים לעשות כמה סוגים)
מזרק אחד קטן עולה 12 ש"ח (אין להם בבקבוקים, רק אישי)
תעשו חשבון כפול 45, כפול פעמיים (מזרק חום- מזרק לבן)
עולה הון!

פינת הגלידה לא רלוונטית עבורי כי אני מירושלים.

תמיסי שוקולד עם שמנת מתוקה (גנאש)
ביחס של 100 גר' שוקולד למכל שמנת
זה יצא טעים?
או שיזכיר בטעמו עוגת שוקולד?

אולי יש למישהי עוד רעיונות
תודה רבה!

אינסוף

משתמש מקצוען
יש בחנויות אפיה כמו קרם שניט במחיר יותר הגיוני. בדקת?

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
זה יצא טעים?

אולי יש למישהי עוד רעיונות
תודה רבה!
זה טעים מאד.
למה עוגת שוקולד?

אם את דווקא רוצה, יש רוטב שוקולד שאני מכינה לזילוף על בלינצ'עס,
אם הוא מתקשה אני מחממת את הבקבוק בקצת מים חמים.
אבל הטעם שונה מהשוקולד של קצפת.

50 גרם שוקולד, כף דבש, כף חמאה ומעט מים - מחממים בסיר קטן עד להמסה.

ואת יכולה גם לעשות חיפוש קטן, היה פה בפורום אשכול שלם על העניין.

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
זה יצא טעים?
בטח שטעים
ככה מכינים את כל הרטבים האלה
(ציפויים לסופגניות וכו)
קוראים לזה גנאש
1699222336809.png

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אפשר,
פחות טעים.

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח להכוונה
חושבת שכאן:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה