מידע שימושי משתפת. תמונות שקבלתי. דברים שהוכנו על פי הדרכות שלי. תראו שכל אחת יכולה!!!!!

חיננית :)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י חני ראובני;1856800:
באמת תודה על הכל!!
אני יודעת כמה זמן זה לצלם ולהעלות ואת עושה את זה ברוחב לב וכדי שכולם יהנו,

למי שלא ראה ומעניין אני מעלה פה,
הקייק פופס בד של הילדה נטו בהשראתך- ניתן לראות על השולחן את השאר (מתנצלת אין לי תקריב שלהן,)

צרפתי גם את העוגיות לב שזה קל במיוחד, עוגיות מבצק פריך רגיל-הוצאתי לפני שנשחמו בתנור,
וטבלתי בשוקולד ורוד חצי,
אם מותר לומר אז ערבבתי חתיכה של שוקולד אדום( של קשת) בשוקולד לבן עד לגוון הרצוי,

הנה התמונה של התקריב:):p:)
צפה בקובץ המצורף 264680

קבצים מצורפים

• DSC_7035.JPG
    2.7 MB · צפיות: 99

bekki

משתמש מקצוען
למה אני מצרפת תמונה?
כובע :p

וואלה ,לא יודעת איך מעלים תמונות ברצף.

משהו מרענן לשדרוג:
את חמאת הבוטנים המרתי בממרח לוטוס, יצא טעיםםם.

קבצים מצורפים

• IMG_2187.JPG
    3.2 MB · צפיות: 100

bekki

משתמש מקצוען
וזה של הבת שלי הקטנה.
נעשה בתבנית סיליקון בטכניקת פרלין - במילוי קרם וניל/קפה/דובדבן. ומונח על עוגייה

היא הוסיפה נוצה בעזרת ספגטי דק קלוי

קבצים מצורפים

• IMG_2172.JPG
    2.3 MB · צפיות: 92

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים!!!!!!!!!!
כל הכבוד לבקר על השיתוף ורוחב הלב!
ולמוכשרות שניסו והצליחו!!!!

בקרוב אצלי ;)

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
וזה שלי.
בקר, הרבה נחת מכולן...

קבצים מצורפים

• IMG_2146.JPG
    1.7 MB · צפיות: 0

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בקר, אני לא מעלה תמונות כדי לא לפשל לך את האשכול :(

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש לי שתי שאלות:
1. איזה שוקולד לבן אתן משתמשות פרווה, שיהיה יפה והכי חשוב טעים? (יצא ללי לקנות לבן פרווה התלבטתי אם מכרו לי נפט לבן מוצק)
2. כל התוספות האלה שלא אכילות, (נראה לי שזה לא אכיל) יש מצב לעשות אותן ראויות לאכילה?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בקר, אני לא מעלה תמונות כדי לא לפשל לך את האשכול
נראה לי אני אעלה תמונות של פקשושים שלי שתרגישי בנוח.
תעלי, זה יעזור לאחרות כאן...

יש לי שתי שאלות:
1. איזה שוקולד לבן אתן משתמשות פרווה, שיהיה יפה והכי חשוב טעים? (יצא ללי לקנות לבן פרווה התלבטתי אם מכרו לי נפט לבן מוצק)
2. כל התוספות האלה שלא אכילות, (נראה לי שזה לא אכיל) יש מצב לעשות אותן ראויות לאכילה?

1. מטבעות שוקולד לבן איכותי, פרווה
2. אפשר חלקם להכין אכילים: בעבודה עם בצק סוכר, שוקולדים צבעוניים על קיסמים וכיוצ"ב. צריך לזה הרבה זמן...ובכוונה אני מעלה מה שהולך צ'יק צ'ק [וסליחה מגברת.....שהשתמשתי בביטוי הזה:p]

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י hbecker;1857698:
1. מטבעות שוקולד לבן איכותי, פרווה
2. :p]

איזה? מאיפה?
מה שקניתי היה מטבעות שוקולד ואמרו שזה איכותי
פעם אחרת קניתי שוקולד שהיה טעים אבל לגמרי לא נזיל

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י ת'כלס;1857723:
איזה? מאיפה?
מה שקניתי היה מטבעות שוקולד ואמרו שזה איכותי
פעם אחרת קניתי שוקולד שהיה טעים אבל לגמרי לא נזיל

בצבע לבן בוהק ולא בצבע קרם.
אני קונה בעיר שבה אני גרה בחנות לחד פעמי שמוכרת גם מוצרי אפיה.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקר חמודה.. היום עשיתי קאפקייקס! בזכותך.. כולם מתרגשים .. (אני רגילה לעשות עוגות ופטיפורים אבל מיזה תמיד נרתעתי)

מחר בעז"ה אחרי הצבע השני אצלם ואעלה
מקווה שלא יהיו פקשושים:)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בקר חמודה.. היום עשיתי קאפקייקס! בזכותך.. כולם מתרגשים .. (אני רגילה לעשות עוגות ופטיפורים אבל מיזה תמיד נרתעתי)

מחר בעז"ה אחרי הצבע השני אצלם ואעלה
מקווה שלא יהיו פקשושים
מחכה. מחכה...ולמה שיהיו פקשושים? כבר סכמנו שאת מוכשרת, ואמנית, לא כן?

איה הקישור ליצירה הזו?

הנה, הודעה מספר #5 ותמונה יש בהודעה #12 באותו אשכול
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=228417&highlight=טרייפלים

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואו איזה בנות מוכשרות!
בקר, מורה טוב נמדד לפי הצלחת תלמידיו
ואת הצלחת ובגדול! דברים מדהימים
ואני מציעה רעיון חדש - אולי תעשי תחרות, תעלי הדרכה, ואחר כך כל אחת תעלה תמונה של התוצרים
והמנצחת תקבל... (אולי מגש פטיפורים של בקר, או לא יודעת מה:)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י ביקי;1859710:
וואו איזה בנות מוכשרות!
בקר, מורה טוב נמדד לפי הצלחת תלמידיו
ואת הצלחת ובגדול! דברים מדהימים
ואני מציעה רעיון חדש - אולי תעשי תחרות, תעלי הדרכה, ואחר כך כל אחת תעלה תמונה של התוצרים
והמנצחת תקבל... (אולי מגש פטיפורים של בקר, או לא יודעת מה:)

ואולי עיצוב גרפי אצל ביקי....
נפתח כאן אתגר!!!! אה, דוקא רעיון.... אולי יום אחד ניישם אותו. מסכימה להיות שופטת?
הפרס יהיה קורס אישי אצלי במטבח, בא לך?

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני בעד האתגר והפרס!!!
:)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1859698:
קבלו את היצירות המדהימות של הניקית שיר המעלות...אני מרגישה בתחרות:p
אין דברים כאלה...

שווה כל רגע שהשקעתי בהעלאת ההדרכות....

צפה בקובץ המצורף 265071

צפה בקובץ המצורף 265072

צפה בקובץ המצורף 265073

צפה בקובץ המצורף 265074

על זה נאמר איזהו חכם הלומד מכל אדם
ומתלמידי יותר מכולם :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה