מידע שימושי משתפת. תמונות שקבלתי. דברים שהוכנו על פי הדרכות שלי. תראו שכל אחת יכולה!!!!!

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כיף לראות ובהחלט עושה חשק לנסות!
תודה בקר.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני בעד אתגר שבועי, או דו שבועי.
פעם בענייני כביסות,
פעם בענייני אפיה
פעם בישול ופעם תפירה.

בקר, בתור המנצחת על כל האתגרים, מוזמנת לפתוח אשכול עם האתגר הראשון.

בהצלחה!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י chanak4;1860043:
אני בעד אתגר שבועי, או דו שבועי.
פעם בענייני כביסות,
פעם בענייני אפיה
פעם בישול ופעם תפירה.

בקר, בתור המנצחת על כל האתגרים, מוזמנת לפתוח אשכול עם האתגר הראשון.

בהצלחה!!!

נשקול את הענין....
בכל מקרה אני לא שופטת...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י chanak4;1860087:
בשביל זה יש צלצולים...

צלצולים זה לא מספיק..
טוב,
את תהיי הפותחת. תעלי אתגר....

קרמבו

משתמש מקצוען
אני מוכנה להיות שופטת ולפתוח אתגרים. רוצות?
השאלה אילו אתגרים? והאם תשתתפנה בזה?

מחכה לתגובות.

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
וזה שלי...
תודה לבקר על הרעיונות וההדרכה המפורטת. (שוקולד חום בהיר, ערבתי שוקולד מריר עם נוגט- (אבקה שהוספי לה שמן) וחמאת בוטנים.)
אחרי ה"ריפוי בעיסוק" בזכותך, לאחר שבוע עם חולים בבית, מתלבטת איזה הסבת מקצוע לעשות קונדיטוריה או צילום... כ"כ נהניתי!

קבצים מצורפים

• DSCF0782.JPG
    1.2 MB · צפיות: 77

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י משי 1;1865956:
וזה שלי...
תודה לבקר על הרעיונות וההדרכה המפורטת. (שוקולד חום בהיר, ערבתי שוקולד מריר עם נוגט- (אבקה שהוספי לה שמן) וחמאת בוטנים.)
אחרי ה"ריפוי בעיסוק" בזכותך, לאחר שבוע עם חולים בבית, מתלבטת איזה הסבת מקצוע לעשות קונדיטוריה או צילום... כ"כ נהניתי!

מדהים מדהים!!!!! פשוט יפיפה!!! ותודה שעלית.

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא הכנתי כאלו קטנים ומגרים,
אבל הכנתי השבוע שתי רולדות חלביות, ויחסית העזתי יותר לקשט אותן - רווח ישיר מההשראות כאן.
והעיקר -
בעלי לא הבין למה אני לוקחת מצלמה ומנציחה אותן לפני שהן יצאו מהבית.
רק לאחר מעשה הבנתי כמה הושפעתי מכל התמונות המגרות כאן :)
פשוט היה לי ברור שאני מצלמת - דבר שלא עשיתי בד"כ.

ציפופוק

משתמש רשום
נכתב ע"י KR;1866073:
אני לא הכנתי כאלו קטנים ומגרים,
אבל הכנתי השבוע שתי רולדות חלביות, ויחסית העזתי יותר לקשט אותן - רווח ישיר מההשראות כאן.
והעיקר -
בעלי לא הבין למה אני לוקחת מצלמה ומנציחה אותן לפני שהן יצאו מהבית.
רק לאחר מעשה הבנתי כמה הושפעתי מכל התמונות המגרות כאן :)
פשוט היה לי ברור שאני מצלמת - דבר שלא עשיתי בד"כ.
נו----אז תעלי כבר, להשראתינו!

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ציפופוק;1866077:
נו----אז תעלי כבר, להשראתינו!

לא, יש כאן השראות טובות יותר מזו :)
זה לא יקדם אתכן יותר מידי.
אני ממש לא מהתחום.

רק הצחיק אותי שצילמתי כ"כ בטבעיות. אני לא עושה את זה (כמעט) אף פעם.

בד"כ אני מצפה את הרולדות (רולדה חומה) במיקשה של שוקולד חלק ומבריק, וזה הכי נקי ואלגנטי. כי אני לא יודעת להתקשקש עם קצפות ועניינים.
הפעם הייתה לי גם רולדה בהירה, בטעם קפה, עם מילוי של ריבת חלב ושמנת מתוקה.
ולא ידעתי אם זה מתאים לצפות אותה בשוקולד מבחינת שילוב הטעמים.

מה אתן אומרות לפעם הבאה?
(הפעם "ציירתי" 3 פסי קצפת מלמעלה, וקשקשתי עליהם בריבת חלב, יצא חמוד.
התגעגעתי בדמיוני לרולדה שהעלו פה-סליחה שאיני זוכרת מי ומתי-עם דוגמא של עיטורים מהממים).

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
תודה לחפצה בעילום שמה על ההרשאה לשתף...
הנה קייקפאפס מהממים!!!

אהבתי את הציפוי הקראנצי'. אלו חלביים והציפוי הוא קליק XL. אפשר בגירסה פרווה לטבול בשוקולד מריר ולפזר פצפוצי אורז קצת גרוסים ואחרי שמתייבש שוב בשוקולד מריר.

ועל הצילום כאן אני בכלל לא מדברת...מקסים.
תודה!
צפה בקובץ המצורף 266013

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
הנה מה שיצא אחרי אין ספור פישולים-

קבצים מצורפים

• IMG_0109.JPG
    1.6 MB · צפיות: 75

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י תקוה;1881674:
הנה מה שיצא אחרי אין ספור פישולים-

מהמם!!!
לא מצליחה לראות למה את חושבת שזה מפושל.
מה שכן-
נתפס לי הצוואר- תסובבי את התמונה

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י hbecker;1881687:
מהמם!!!
לא מצליחה לראות למה את חושבת שזה מפושל.

לספר את הפשלות?;)- אולי כדאי, כדי שנלמד לפעם הבאה...
1. שכחתי להוסיף את החלמונים אחרי ההקצפה. ברגע שהוספתי לכוס את הקקאו והסוכר קיבלתי סוג של בצק שלא היה מוכן לרדת יפה כפסים דקיקים כשלך לתבנית
2. השתמשתי בתבנית חד פעמית בינונית לא שמתי לב שכבת תבנית תנור.
המצב היה מדכא- הכנתי נגלה נוספת..
ו... כנראה שהקקאו לא היה מספיק עדין ושוב יצא לי משהו בצקי ודביק,
אז הורדתי חצי כוס נוספת והשתמשתי בקקאו אחר- עדין יותר.
אבל אז.. כבר הרולדה עצמה ממש דקה וכמעט שנקרעה לי כשניסיתי להפריד אותה מהניר אפיה.
3. אחרי ההקפאה כשחתחתי לפרוסות פסי הזברה נפרדו בחלקם מהרולדה....

ותסבירי איך... אם הופכים את הרולדה על מגבת 'מסוכרת' איך מגלגים אותה והפסים כלפי חוץ?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י תקוה;1881700:
לספר את הפשלות?;)- אולי כדאי, כדי שנלמד לפעם הבאה...
1. שכחתי להוסיף את החלמונים אחרי ההקצפה. ברגע שהוספתי לכוס את הקקאו והסוכר קיבלתי סוג של בצק שלא היה מוכן לרדת יפה כפסים דקיקים כשלך לתבנית
2. השתמשתי בתבנית חד פעמית בינונית לא שמתי לב שכבת תבנית תנור.
המצב היה מדכא- הכנתי נגלה נוספת..
ו... כנראה שהקקאו לא היה מספיק עדין ושוב יצא לי משהו בצקי ודביק,
אז הורדתי חצי כוס נוספת והשתמשתי בקקאו אחר- עדין יותר.
אבל אז.. כבר הרולדה עצמה ממש דקה וכמעט שנקרעה לי כשניסיתי להפריד אותה מהניר אפיה.
3. אחרי ההקפאה כשחתחתי לפרוסות פסי הזברה נפרדו בחלקם מהרולדה....

ותסבירי איך... אם הופכים את הרולדה על מגבת 'מסוכרת' איך מגלגים אותה והפסים כלפי חוץ?

יואו כמה תלאות....
אבל נראה מעולה....
אם נפרד קצת בחיתוך- מדביקים עם קצת מים. זה אומר שהנקניק שלך היה קצת מדי יבש...

כל הכבוד.
הצואר עדיין תפוס לי.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שבוע טוב!
אז אין מנוס ופשוט חיברתי את המצלמה למחשב בשעה טובה.
משתפת אתכם במס' דברים שהכנתי לאחרונה מבית היוצר "בקר" המקסימה!
תהנו... וסליחה על האיכות
את הסופגניות ניסיתי על ילדי והחברים שלהם רק בשביל לנסות את הטכניקה

קבצים מצורפים

• IMG_5818.jpg
    KB 90.9 · צפיות: 80
  • IMG_5835.jpg
    KB 62.5 · צפיות: 71
  • IMG_5913.jpg
    KB 51.5 · צפיות: 72
  • IMG_5928.jpg
    KB 117.5 · צפיות: 76

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הזילוף הורוד- מ-ו-ש-ל-ם
וכל השאר- גם!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מאוד יפה. תודה על השיתוף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה