מידע שימושי משתפת. תמונות שקבלתי. דברים שהוכנו על פי הדרכות שלי. תראו שכל אחת יכולה!!!!!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
קצת שלי

קבצים מצורפים

• IMG_1613.JPG
    KB 53.2 · צפיות: 89
  • IMG_1610.JPG
    KB 86.6 · צפיות: 64

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י תקוה;1882146:
מה עושים שהוא יהיה פחות יבש?

עוד טיפונת ריצ'.
כתבתי במתכון המקורי שאם זה יבש מדי מוסיפים עוד קצת ריצ'. אם רטוב מדי עוד פירורי עוגה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י hbecker;1882161:
עוד טיפונת ריצ'.
כתבתי במתכון המקורי שאם זה יבש מדי מוסיפים עוד קצת ריצ'. אם רטוב מדי עוד פירורי עוגה.

לא מדברת על הנקניק הפנימי אלא על הפסים החיצוניים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י תקוה;1882171:
לא מדברת על הנקניק הפנימי אלא על הפסים החיצוניים

לא יודעת למה יצא לך יבש....
עשית בדיוק לםי המתכון? אולי אפית יותר מדי. אפילו דקה שתיים יותר מדי יכול להוות בעיה...

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ngraphic / hbecker
אם איזה צנטר אתן משתמשות כדי ליצור זילוף כל כך יפה? יש אפשרות לצלם גם אותו?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י Rachel27;1882269:
ngraphic / hbecker

שלי של אטקו. אולי אצלם אחה"צ ואעלה....
יש המון גדלים וגם המון סוגי צנטר כוכב. יש לי כמה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י סטאזרית;1882277:
אני כמעט בטוחה שפעם צילמת עבורי והעלית לי....

גם לי זכור שצילמתי. אבל לכי תחפשי צנטר בערימה של...

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;1882285:
גם לי זכור שצילמתי. אבל לכי תחפשי צנטר בערימה של...

בינתיים חיפשתי, אני באמת לא מוצאת צילום, אבל תראי את ההודעה שהפניתי אליה (מעלייך)

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
איפה קונים את המקלות קרטון האלה כמו של המציצות???
יש את זה בחד פעמי??

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י פשוט;1882843:
איפה קונים את המקלות קרטון האלה כמו של המציצות???
יש את זה בחד פעמי??

כן. יש קצרות ויש ארוכות. לדעתי עדיף הקצרות. הארוכות מאוד ארוכות

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י Rachel27;1882269:
ngraphic / hbecker

מצטרפת.
יש לי צנטרים של אטקו, אבל את הכוכבים היפהפיים האלה אני לא מצליחה ליצור :(

אולי תעלי לנו הדרכה עם הוראות ושלבים לזילוף המושלם :eek:?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י חישוקים;1882891:
מצטרפת.
יש לי צנטרים של אטקו, אבל את הכוכבים היפהפיים האלה אני לא מצליחה ליצור :(

אולי תעלי לנו הדרכה עם הוראות ושלבים לזילוף המושלם :eek:?

תלוי גם בקרם. צריך להקציף את הריצ' במידה הנכונה. קצת קשה לתת כאן הדרכה מדוייקת. לא יודעת כמה הסרטה תועיל. אבל אולי נגייס את הבת שלי לצורך הענין ונבקש שתסריט זילוף. רק שלא יהיה כבר מדי להעלות לכאן.

שיפי ה

משתמש חדש
תודה ענקית לבקר, בזכותך ראיתי שגם אני יכולה!!!!!!!!!!!!
הכנתי אותם לאירוסין וקיבלתי המון מחמאות!
היה כיף להכין, מחכה להזדמנות הבאה...
אז שוב תודה על הכל, תצליחי מאד.

קבצים מצורפים

• 123.jpg
    1.2 MB · צפיות: 69

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בקר, תודה רבה!
היום הילדים שלי הודו לך. בד"כ אני מכינה משהו טעים שיהיה מיד לאחר ההדלקה. היום הכנתי את ה'סופגניות בכאילו'. יצא מקסים וטעים במיוחד. לצערי המצלמה החליטה על שביתה ולכן לא צילמתי, אבל גם המראה היה מקסים. (כמובן שלא ויתרתי ושמתי את סוכריות הג'לי ב-2 האופציות האפשריות בכל סופגניה...)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
תודה ענקית לבקר, בזכותך ראיתי שגם אני יכולה!!!!!!!!!!!!
הכנתי אותם לאירוסין וקיבלתי המון מחמאות!
היה כיף להכין, מחכה להזדמנות הבאה...
אז שוב תודה על הכל, תצליחי מאד.

מהמם!!! וואו יצא פשוט מדהים!!!!

היום הילדים שלי הודו לך. בד"כ אני מכינה משהו טעים שיהיה מיד לאחר ההדלקה. היום הכנתי את ה'סופגניות בכאילו'. יצא מקסים וטעים במיוחד. לצערי המצלמה החליטה על שביתה ולכן לא צילמתי, אבל גם המראה היה מקסים. (כמובן שלא ויתרתי ושמתי את סוכריות הג'לי ב-2 האופציות האפשריות בכל סופגניה...
כיף לשמוע. חבל שהמצלמה בשביתה.

אסתר ש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קייקפאפס

גם אני עשיתי היום קייקפאפס
יצא מדהים וטעים!
הבסיס זה עוגת שמרים אבל לא מרגישים בטעם
כי הוספתי גם ריץ' לעיסה וגם קפה.
עשיתי כמו שבתמונה האחרונה ( עם עיטורים) ואת העיטורים עשיתי עם מזרק ויצא מדויק ומרשים. וחוץ מזה עשיתי עוד דוגמאות
ולי- גם המצלמה בשביתה כבר מעל שנה...
בכל זאת תודה רבה לך גב' בקר.
ממש מענין להכיר ולראות מקרוב מי את

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י אסתר ש;1883467:
גם אני עשיתי היום קייקפאפס
יצא מדהים וטעים!
הבסיס זה עוגת שמרים אבל לא מרגישים בטעם
כי הוספתי גם ריץ' לעיסה וגם קפה.
עשיתי כמו שבתמונה האחרונה ( עם עיטורים) ואת העיטורים עשיתי עם מזרק ויצא מדויק ומרשים. וחוץ מזה עשיתי עוד דוגמאות
ולי- גם המצלמה בשביתה כבר מעל שנה...
בכל זאת תודה רבה לך גב' בקר.
ממש מענין להכיר ולראות מקרוב מי את

דוקא האנונימיות טובה לי. למרות שיש המון נשים בפורום שמכירות אותי....הן מהשכונה והן ממקומות אחרים....לא חשבתי על זה כשבחרתי לעצמי ניק...

אבל אולי יום אחד נעשה מפגש, אולי איזו סדנא או משהו...אולי...

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י hbecker;1883476:
דוקא האנונימיות טובה לי. למרות שיש המון נשים בפורום שמכירות אותי....הן מהשכונה והן ממקומות אחרים....לא חשבתי על זה כשבחרתי לעצמי ניק...

אבל אולי יום אחד נעשה מפגש, אולי איזו סדנא או משהו...אולי...

באמת קוראים לך בקר או שזה כינוי לbaker?
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה