משלוחים מסין - עליאקספרס, לרגל המגיפה המתחוללת שם

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה זה אומר ההודעה שקיבלתי על הזמנה שהזמנתי?
Dear customer, the logistics is gradually recovering and we are working around the clock to make sure that you will receive your order as soon as possible. If you do not want to wait, you will need to wait 72 hours for seller approval. For your convenience, we will send you a refund automatically if seller fails to ship it within: 10days 05hours 16minutes 20seconds .

יש לי 2 אופציות לבחור.
EXTEND PROCESSSING TIME
REQUEST ORDER CANCELLATION

אשמח מאוד לקבל מענה!!
@הכלבויניק אשמח אם תשיב לי לשאלה...
אני רואה שאתה בקיא בענייני אלי אקספרס!

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
מה זה אומר ההודעה שקיבלתי על הזמנה שהזמנתי?
Dear customer, the logistics is gradually recovering and we are working around the clock to make sure that you will receive your order as soon as possible. If you do not want to wait, you will need to wait 72 hours for seller approval. For your convenience, we will send you a refund automatically if seller fails to ship it within: 10days 05hours 16minutes 20seconds .

יש לי 2 אופציות לבחור.
EXTEND PROCESSSING TIME
REQUEST ORDER CANCELLATION

אשמח מאוד לקבל מענה!!
מסתבר שהיו אמורים לשלוח לך תוך זמן מסוים והם לא הספיקו.
הם נותנים לך שתי אופציות:
אחת- להאריך את זמן העיבוד (הכנה למשלוח) בעוד עשרה ימים, ואם לא יישלח יחזירו לך את הכסף.
שניה- לבטל את המשלוח בכלל, ואז יחזור לך הכסף בכל מקרה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זה התרגום
לקוח יקר, הלוגיסטיקה מתאוששת בהדרגה ואנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לוודא שתקבל את ההזמנה שלך בהקדם האפשרי. אם אינך רוצה לחכות, תצטרך להמתין 72 שעות לאישור המוכר. לנוחיותך, אנו נשלח לך החזר כספי באופן אוטומטי אם המוכר לא ישלח אותו בתוך: 10 ימים 05 שעות 16 דקות 20 שניות.

יש לי 2 אופציות לבחור.
הרחב מעת לעת
בקשה לביטול הזמנה

• תודה
Reactions: 107

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מסתבר שהיו אמורים לשלוח לך תוך זמן מסוים והם לא הספיקו.
הם נותנים לך שתי אופציות:
אחת- להאריך את זמן העיבוד (הכנה למשלוח) בעוד עשרה ימים, ואם לא יישלח יחזירו לך את הכסף.
שניה- לבטל את המשלוח בכלל, ואז יחזור לך הכסף בכל מקרה.
אבל זאת הזמנה מאתמול.
אם אני צריכה את הדברים לעוד כמעט חודשיים,
מה הייתם עושים?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אבל זאת הזמנה מאתמול.
אם אני צריכה את הדברים לעוד כמעט חודשיים,
מה הייתם עושים?
הם מודיעים מראש
שייקח להם קצת זמן, ויכול להיות שהמוכר לא יצליח לשלוח גם בתוך ה10 יום

אתם יכולים להתחרט ולבטל את ההזמנה עכשיו (ולנסות אצל מוכר אחר)
או - אם אתם פחות לחוצים בזמן - לחכות בסבלנות, אם תוך 10 יום הוא לא ישלח, ההזמנה תתבטל מעצמה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אני אמורה לעשות שיש לי שני הזמנות מאלי אקספרס שהגיעו לארץ כבר 4\ 8 ככה ראיתי במעקב משלוחים של אלי ושל זיפי למה זה עדיין לא הגיע אליי ???
התקשרתי לדואר והם לא עונים איך אני יכולה לדעת מה קורה עם זה זה מדיי זמן לדעתי בארץ

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אני אמורה לעשות שיש לי שני הזמנות מאלי אקספרס שהגיעו לארץ כבר 4\ 8 ככה ראיתי במעקב משלוחים של אלי ושל זיפי למה זה עדיין לא הגיע אליי ???
התקשרתי לדואר והם לא עונים איך אני יכולה לדעת מה קורה עם זה זה מדיי זמן לדעתי בארץ

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קיבלתי מוצר מסויים מאלי פתחתי מחלוקת וזה מה שהמוכר אמר לי איך אני מקבלת את ההחזר?החזר בכרטיס אשראי?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מה שהמוכר שלח לי תגובה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 7.6 · צפיות: 25

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לתשובה זה דיי דחוף לי

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
צריכה תשובה דיי דחוף המחלוקת עומדת להסתיים

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסתי לפתוח על זה מחלוקת וזה אומר שאי אפשרי כי ההזמנה בארץ אבל זה מראה שזה בארץ כבר חודש פלוס

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כלובוניק אשמח לקבל תשובה דחופה אתה בטח מבין בענין תודה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
צריכה תשובה דיי דחוף המחלוקת עומדת להסתיים
וכן על זה

צדיק האמת

משתמש רשום
הודעה שקיבלתי חודש אחרי ההזמנה
לתשומת לבכם

תרגום לעברית:
חברים, בגלל COVID-19, המפעל לא שוחזר, מוצר זה אזל מהמלאי, אנא בטל את ההזמנה. אני מציע לך לקנות את המוצרים האחרים שלנו!
אנא בחר "סיבות אחרות" לביטול ההזמנה, אנו נחזיר לך!
תודה על ההבנה, יום נחמד!

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
שלום לכולם
אולי מישהו יודע מה עושים כשכבר כמה ימים הסטטוס של המשלוח הוא "הגיע לארץ היעד ממתין לשחרור מכס", ומדובר במוצר שעולה 30 דולר, ולא אמור להיות מכס. וכשאני מכניס את המס' של ההזמנה לאתר הדואר, כתוב שאין דבר כזה...

האסטרטגית

משתמש פעיל
שלום לכולם
אולי מישהו יודע מה עושים כשכבר כמה ימים הסטטוס של המשלוח הוא "הגיע לארץ היעד ממתין לשחרור מכס", ומדובר במוצר שעולה 30 דולר, ולא אמור להיות מכס. וכשאני מכניס את המס' של ההזמנה לאתר הדואר, כתוב שאין דבר כזה...
לדבר עם המוכר

אולי מעניין אותך גם...