משלוחים מסין - עליאקספרס, לרגל המגיפה המתחוללת שם

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה זה אומר שאני באה להזמין משהו מאליאקספרס
ויש כמה סוגי מחיר לפי ספינה מFR CN US במה זה משנה כל ספינה למחיר שאותו הוא קובע?
לישראל ניתן בד"כ רק מ-CN (שזה מצ'יינה=סין)
לפעמים יש IL, שזה מישראל (בעצם זה מקפריסין...)

משלוחים מארה"ב לא ניתנות לישראל
אבל ניתן לשלוח לכתובת בארה"ב ומשם לישראל, לפעמים (בודדות) זה שווה

• תודה
Reactions: 107

msl

משתמש מקצוען
הזמנתי נעליים שלא הגיעו לי וקיבלתי עליהם זיכוי אתמול הזמנתי אותם שוב בלילה בשעה 12 בערך
היום בבוקר באתי לבטל את זה כי מצאתי ספק יותר טוב וזה כתוב שזה כבר נשלח (הספק כנראה לא שלח אבל הוא יודע שהמוצר ששלח לי וקיבלתי זיכוי כנראה יגיע ואני יחשוב שזה מההזמנה החדשה)
מותר לי לבטל הזמנה אחרי שאני מזמינה, אבל בגלל שהוא שלח זה לא נתן לי.. כתבתי לשרות לקוחות והם אמרו לי לבטל את זה עוד 10 ימים(כי בתוך ה10 אין לי אפשרות לפתוח מחלוקת)
משהו יודע מאיזה סיבה אני כותבת??
כי תמיד זה לא נותן לי לפתוח מחלוקת עד שנגמר זמן ההספקה..
תודה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
(הספק כנראה לא שלח אבל הוא יודע שהמוצר ששלח לי וקיבלתי זיכוי כנראה יגיע ואני יחשוב שזה מההזמנה החדשה)
ומה?
הוא ייתן על זה אותו מספר מעקב של החבילה הקודמת?
אם כן, זה כבר סיבה לפתוח סכסוך...

מותר לי לבטל הזמנה אחרי שאני מזמינה, אבל בגלל שהוא שלח זה לא נתן לי.. כתבתי לשרות לקוחות והם אמרו לי לבטל את זה עוד 10 ימים(כי בתוך ה10 אין לי אפשרות לפתוח מחלוקת)
משהו יודע מאיזה סיבה אני כותבת??
ברגע שהמוכר שלח, כבר לא ניתן לבטל את ההזמנה
זמן המשלוח, זה התחייבות של המוכר שתוך כך וכך הוא ישלח, לא נותן טווח זמן לביטול...

אני חזק

משתמש פעיל
אני הזמנתי דברים כבר בשבט וזה עדין לא הגיע בגלל הקורונה אני גם יכול לפתןח מחלוקת?

msl

משתמש מקצוען
ומה?
הוא ייתן על זה אותו מספר מעקב של החבילה הקודמת?
אם כן, זה כבר סיבה לפתוח סכסוך...

ברגע שהמוכר שלח, כבר לא ניתן לבטל את ההזמנה
זמן המשלוח, זה התחייבות של המוכר שתוך כך וכך הוא ישלח, לא נותן טווח זמן לביטול...
המספר מעקב שהוא נתן למוצר הראשון כתוב על המוצר שהוא שולח??? כי על המספרי מעקב שלו אין לי מעקב בארץ..
ממש ממש תודה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למה באמזון לא מוצאים סנדלים לילדות יש מצב כזה שאין להם?
הם בכלל שולחים לישראל עכשיו דברים?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם מישהי יודעת איפה אפשרי להזמין בדחיפות סנדלים לידלות במחיר שפוי פשוט כל החנויות כרגע סגורות

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האם מישהי יודעת איפה אפשרי להזמין בדחיפות סנדלים לידלות במחיר שפוי פשוט כל החנויות כרגע סגורות
בעלי אקספרס יש הרבה חמודות. הזמנו משם כמה פעמים.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני הזמנתי דברים כבר בשבט וזה עדין לא הגיע בגלל הקורונה אני גם יכול לפתןח מחלוקת?
מן הסתם כבר עבר הזמן.
יש 60 יום, ולאחריהם עוד 15 יום.
לפעמים המוכר מאריך את זמן ההגנה בעוד כמה ימים/שבועות

תנסו...

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה זה אומר ההודעה שקיבלתי על הזמנה שהזמנתי?
Dear customer, the logistics is gradually recovering and we are working around the clock to make sure that you will receive your order as soon as possible. If you do not want to wait, you will need to wait 72 hours for seller approval. For your convenience, we will send you a refund automatically if seller fails to ship it within: 10days 05hours 16minutes 20seconds .

יש לי 2 אופציות לבחור.
EXTEND PROCESSSING TIME
REQUEST ORDER CANCELLATION

אשמח מאוד לקבל מענה!!

אולי מעניין אותך גם...