משלוחים מסין - עליאקספרס, לרגל המגיפה המתחוללת שם

יעקב י ח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
די הגיוני אבל לא בטוח

שימו לב, שחוץ מהעניין של קידוש השם/חילול השם - כשהגוי רואה שיהודי מישראל משלם, יש גם עניין של נזק לשאר המזמינים. אם המוכר רואה שממדינה פלונית יש הרבה בעיות, הוא פשוט מפסיק את המשלוחים לשם. וחבל.
התכוונתי לומר שאולי בדיוק הפוך אולי עכשיו יתחילו לשלוח יותר מהר או בדרך לוגיסטיקות יותר מהירות וכך זה יעזור לכולם

סערצע

משתמש מקצוען
דבר ראשון זו מדינה קומוניסטית ואטאיסטית לגמרי . . יכול להיות שבאמת הם יודעים . . שיכתוב למוכר שהוא עושה זאת משום "שאני יהודי והאלוקים שלנו ציווה אותנו להיות ישרים ואמיתים" ובכך יעשה באמת קידוש השם גדול!!
אע"פ ש'זו מדינה קומוניסטית ואתאיסטית לגמרי', הם מודעים למה שקורה ב'עולם הגדול' - כולל עובדת קיומם של יהודים בכלל, ובפרט שותומ"צ, באה"ק ת"ו...
מ"מ, הצעתך ודאי טובה היא.

יעקב י ח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אע"פ ש'זו מדינה קומוניסטית ואתאיסטית לגמרי', הם מודעים למה שקורה ב'עולם הגדול' - כולל עובדת קיומם של יהודים בכלל, ובפרט שותומ"צ, באה"ק ת"ו...
מ"מ, הצעתך ודאי טובה היא.
עדיף להניח את הנושא בצ"ע ולא נתווכח!!!!!!

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
...הודעה זו:
1592466159218.png

כלומר, המוצרים אינם זמינים.
בדף של המוצרים - יש במלאי, והמון.
אז למה זה נתקע כאן? אשמח לעזרה!

batglas

משתמש פעיל
כתבו לי שיחזירו את הכסף ולא החזירו אף פעם, ההתכתבות הייתה עם המוכר, לא הצלחתי לפתוח סכסוך, כשלחצתי על הקישור של פתיחת סכסוך, הוא לא נתן לי לפתוח.

batglas

משתמש פעיל
כל פעם שאני רושמת לו משהו, הוא רושם, מצטער, לא מבין את השפה, מוצר באיזור 100 שח

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כתבו לי שיחזירו את הכסף ולא החזירו אף פעם, ההתכתבות הייתה עם המוכר, לא הצלחתי לפתוח סכסוך, כשלחצתי על הקישור של פתיחת סכסוך, הוא לא נתן לי לפתוח.
הבטחות המוכר לא שוות כלום!
כשהמוכר מבטיח, זה אומר, כאילו, שהוא יקבל את הכסף מאלי-אקספרס, ואח"כ יעביר לכם כסף מכיסו הפרטי... או שהוא ילך ויפנה לאלי' שלא יעבירו איליו את הכסף אלא יחזירו לקונה... אין סיכוי שזה יקרה!

בפסיקה שבאה בסכסוך, הכסף עדיין לא עבר למוכר (עד שתאשרו שקיבלתם את הכסף, או שזמן ההגנה אזלה), וכשהסכסוך נגמר לטובתכם, הכסף מוחזר אליכם ולא עובר כלל למוכר.

מה הסטטוס של ההזמנה שלכם?
עדיין לא ניתן לפתוח סכסוך?
קצת פרטים, ממתי ההזמנה?

זהבית87

משתמש מקצוען
שאלה
רציתי להזמין תיק בי"ס לפני יומיים והתלבטתי. המשלוח היה חינם.
אתמול נכנסתי שוב לבחור תיק ופתאם על כולם היה משלוח באיזור 5$
איך זה קורה? זה יירד? המחיר של התיק בערך 16$ כך שזה משמעותי..

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שאלה
רציתי להזמין תיק בי"ס לפני יומיים והתלבטתי. המשלוח היה חינם.
אתמול נכנסתי שוב לבחור תיק ופתאם על כולם היה משלוח באיזור 5$
איך זה קורה? זה יירד? המחיר של התיק בערך 16$ כך שזה משמעותי..
מאותו מוכר? אולי החלפתם את שיטת המשלוח?

אם לא החלפתם, תבדקו בשיטות המשלוח.

תמיד יכול להיות שהמוכר שינה את שיטות המשלוח שלו, וביטל את האופציה החינמית, וממילא זה עבר למשלוח הזול הבא, שכנראה הוא 5$.

msl

משתמש מקצוען
הבטחות המוכר לא שוות כלום!
כשהמוכר מבטיח, זה אומר, כאילו, שהוא יקבל את הכסף מאלי-אקספרס, ואח"כ יעביר לכם כסף מכיסו הפרטי... או שהוא ילך ויפנה לאלי' שלא יעבירו איליו את הכסף אלא יחזירו לקונה... אין סיכוי שזה יקרה!

בפסיקה שבאה בסכסוך, הכסף עדיין לא עבר למוכר (עד שתאשרו שקיבלתם את הכסף, או שזמן ההגנה אזלה), וכשהסכסוך נגמר לטובתכם, הכסף מוחזר אליכם ולא עובר כלל למוכר.

מה הסטטוס של ההזמנה שלכם?
עדיין לא ניתן לפתוח סכסוך?
קצת פרטים, ממתי ההזמנה?
אתה יודע לאמר לי מה עושים אם יש לי הזמנות שמיד שנגמר הזמן של המשלוח, זה לא נותן לי לפתוח מחלוקת, זה כותב לי "האישור התקבל" (לא אישרתי כי זה לא הגיע אלי..)
ניסתי להגיע לנציג בצאט וזה לא הולך לי.. זה מענה של רובוט וכמה שאני מקלידה שטויות אני לא מצליחה להגיע אליו..
איך אני יכולה לפתוח מחלוקת??

batglas

משתמש פעיל
ההזמנה מ25 לפבואר, לא נותן ללחוץ על הכפתור של פתח סכסוך,
כתוב: גמור, המשלוח בוטל וחזר למוכר,

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אתה יודע לאמר לי מה עושים אם יש לי הזמנות שמיד שנגמר הזמן של המשלוח, זה לא נותן לי לפתוח מחלוקת, זה כותב לי "האישור התקבל" (לא אישרתי כי זה לא הגיע אלי..)
תכנסו לדף ההזמנה (צפה בהזמנה),
שם יש אופציה לפתוח סכסוך עד 15 יום מסיום זמן ההגנה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ההזמנה מ25 לפבואר, לא נותן ללחוץ על הכפתור של פתח סכסוך,
כתוב: גמור, המשלוח בוטל וחזר למוכר,
אם המשלוח בוטל, לכאו' הייתם אמורים לקבל החזר מיד.
תבדקו בדף ההזמנה > פיננסי, אם יש לכם החזר

זהבית87

משתמש מקצוען
מאותו מוכר? אולי החלפתם את שיטת המשלוח?

אם לא החלפתם, תבדקו בשיטות המשלוח.

תמיד יכול להיות שהמוכר שינה את שיטות המשלוח שלו, וביטל את האופציה החינמית, וממילא זה עבר למשלוח הזול הבא, שכנראה הוא 5$.
אותם ילקוטים, אותו מוכר ואפילו אותה חברת משלוח.
ממש מוזר!
אולי מחר יהיה שינוי, אבדוק שוב.

לילי 1

משתמש מקצוען
אותם ילקוטים, אותו מוכר ואפילו אותה חברת משלוח.
ממש מוזר!
אולי מחר יהיה שינוי, אבדוק שוב.
גם לי התווספו מחירי משלוח על מוצרים שבעבר קניתי בלי.

ואגב, הזמנתי פריט לפני שבועיים וחצי. לפני שבוע הגיע לארץ והיום הגיע אלי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הכוונה היא "החזרים וסכסוכים?"
לא.
זה כפתור Open Dispute - פתח סכסוך