שיתוף מרגל להשכרה - סצנות ודמויות בביצוע AI

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
תזכירי לי מי זה בראד? עבר זמן מאז שקראתי את דם קר.......
מי שהרופא ההוא אממ דוקטור משהו :sne: רצה את האיברים שלו וניסה להרוג אותו, זה ההוא מהפרולוג, שהצילאת בן והייתה לו חבורה של כאלה שניסו להרוג אותם בשביל איברים.
אבל בכללי תמונה משגעת!
מסכימה איתך

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
חוגלת. מבט עמוק, רצינית ועדינה.
(אם אסור אז אם אפשר לומר לי ואמחק)
1725448808224.png
1725448835673.png

ניק 9834

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית

הדס כ.

משתמש רשום
מי שהרופא ההוא אממ דוקטור משהו :sne: רצה את האיברים שלו וניסה להרוג אותו, זה ההוא מהפרולוג, שהצילאת בן והייתה לו חבורה של כאלה שניסו להרוג אותם בשביל איברים.

מסכימה איתך
יאווווווווו נכון שכחתי מהספר הזה לגמרי
עשית לי חשק לקרוא אותו 😆😆😆😆

הדס כ.

משתמש רשום
חוגלת. מבט עמוק, רצינית ועדינה.
(אם אסור אז אם אפשר לומר לי ואמחק)
תמונות מהממותתתתתת
אהבתי את זה שהנעל והגרב מחוברות בתמונה השנייה🤣🤣🤣🤣
אבל היא נראית מלפני 70 שנה תנסי לעשות אותה לבושה יותר בסגנון של היום (אבל הנעליים של אדידס......😂)

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
תמונות מהממותתתתתת
אהבתי את זה שהנעל והגרב מחוברות בתמונה השנייה🤣🤣🤣🤣
אבל היא נראית מלפני 70 שנה תנסי לעשות אותה לבושה יותר בסגנון של היום (אבל הנעליים של אדידס......😂)
דבר ראשון תודה!
לקח לי ולבינה זמן עד שהסתנכרנו יחד..
אבל חוגלת גרה במושב כזה.. והסגנון של המשפחה שלה הוא כזה, והיא לא ילדה שובבה.
אז שילוב של בגרות ועומק עם רצינות יוצא מה שיוצא, על הנעליים אולי החליט אייל:cool:

הדס כ.

משתמש רשום
תנסו לעשות את התמונה של אייל ושוכי (נראה לי קוראים לו ככה) מלוחמי הצללים למי שזוכר
כשהם נוסעים על אופנוע ( שוכי אמר לאייל שהוא ידבר איתו תוך כדי הנסיעה ואייל אמר שלא נראה לו שהוא יצליח לשמוע אז שוכי אמר שהוא יודע לצעוק נהדר ... הוא צועק על התלמידים שלו וכו'😅)
זה נראלי אחלה רעיון לסצנה

הדס כ.

משתמש רשום
דבר ראשון תודה!
לקח לי ולבינה זמן עד שהסתנכרנו יחד..
אבל חוגלת גרה במושב כזה.. והסגנון של המשפחה שלה הוא כזה, והיא לא ילדה שובבה.
אז שילוב של בגרות ועומק עם רצינות יוצא מה שיוצא, על הנעליים אולי החליט אייל:cool:
😂😂😂😂

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
תנסו לעשות את התמונה של אייל ושוכי (נראה לי קוראים לו ככה) מלוחמי הצללים למי שזוכר
כשהם נוסעים על אופנוע ( שוכי אמר לאייל שהוא ידבר איתו תוך כדי הנסיעה ואייל אמר שלא נראה לו שהוא יצליח לשמוע אז שוכי אמר שהוא יודע לצעוק נהדר ... הוא צועק על התלמידים שלו וכו'😅)
זה נראלי אחלה רעיון לסצנה
באיזה שלב בדיוק זה היה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה