שיתוף מרגל להשכרה - סצנות ודמויות בביצוע AI

הדס כ.

משתמש רשום
את התיאור של אייל אל תשני הוא פצצה!
רק לשוכי תוסיפי אולי פאות, חליפה ושיראו שהוא מדבר
הגזמתי?😏

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
ה- הכי קרוב.
1725453283713.png
1725453442565.png

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
יש לך ספויילר של זה לשלוח לי?
אני ינסה לעזור......
הספוילרים שלי גרועים..
על אופנוע במדברי ים המלח דוהרים גבר בן 30 עטוי קסדה שחורה אטומה ולבוש חולצת טי שחורה ומכנס שחור ונעליים לבנות נייק ומאחוריו על המושב השני יושב גבר צעיר בן 27 עטוי על הראש קסדה כמו של הנהג אטומה ולבוש חולצה מכופתרת לבנה ועליה חליפה אורטודוקסית שחורה אורך ארוך. ומכנס שחור ונעליים שחורות

הדס כ.

משתמש רשום
שיניתי קצת מה אומרת?
על אופנוע במדברי ים המלח דוהרים גבר בן 30 עטוי קסדה שחורה אטומה ולבוש חולצת טי שחורה ומכנס שחור ונעליים לבנות נייק ומאחוריו על המושב השני יושב גבר צעיר בן 27 עם זקן צמוד בצבע חום בהיר, לבוש חולצה מכופתרת לבנה ועליה חליפה אורטודוקסית שחורה אורך ארוך. ומכנס שחור ונעליים שחורות מחודדות ומדבר בקול גבוה

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
שיניתי קצת מה אומרת?
על אופנוע במדברי ים המלח דוהרים גבר בן 30 עטוי קסדה שחורה אטומה ולבוש חולצת טי שחורה ומכנס שחור ונעליים לבנות נייק ומאחוריו על המושב השני יושב גבר צעיר בן 27 עם זקן צמוד בצבע חום בהיר, לבוש חולצה מכופתרת לבנה ועליה חליפה אורטודוקסית שחורה אורך ארוך. ומכנס שחור ונעליים שחורות מחודדות ומדבר בקול גבוה
אנסה עכשיו, למרות שמלכתחילה נגמרו לי מזמן המטבעות אז הבינה פחות צייתנית..
אגב אהבתי שגם האופנוע ממותג בנייק 🤣
לא בכוונהה

הדס כ.

משתמש רשום
וואיייייייייייייייייייייייייייייי אלופה!!!!
המבטים מביעים בדיוקה את הסצנה המטורפת הזאת!
רק כדאי לעשות את בנצי עם בגדים אזרחיים פשוטים ולא עם חליפה
חוץ מזה זה מושלם🤩🤩

ניק 9834

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
טוב זה לא בדיוק זה אבל בכיוון..
3_1e502eda6a.png
...
זה מושלם, ממש מבטה את התחושות..
אבל אייל היה מאושפז?
למה אני זוכרת שהוא עמד ליד ההוא שהוא רדף אחרי(לא זוכרת איך קוראים לו, קראתי את זה מדי לפני מדי המון זמן..)ואז אחרי שבנצי אמר לו אז הוא ניתק לו את המכשירים?
אני טועה?!

מוז'יניקית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אייל היה מאושפז?
למה אני זוכרת שהוא עמד ליד ההוא שהוא רדף אחרי(לא זוכרת איך קוראים לו, קראתי את זה מדי לפני מדי המון זמן..)ואז אחרי שבנצי אמר לו אז הוא ניתק לו את המכשירים?
אני טועה?!
חחח
גם אני לא קראתי את זה כבר שניים
עשיתי לפי ההוראות של הדס כ-
בנצי מודיע לאייל בבית חולים על פטירתו של שמעיהו מ"מבוקש"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה