שיתוף מרגל להשכרה - סצנות ודמויות בביצוע AI

לאי הארט

משתמש צעיר
למי ישלח? בני ניסה לחשוב בקור רוח... מחוץ לכנסת, במרחק לא גדול, ישב אייל גלבוע והמתין. הוא שרטט לעצמו תוכנית, כשאין לו מושג מאין יתחיל. אם רק ישלח מישהו דבר מה... (פרולוג אויב באדמת ידיד)
צפה בקובץ המצורף 1749362
(ניסיתי ליצור את זה מחדש)
Designer - 2024-08-29T172151.294.jpeg

שמש שוקעת

משתמש צעיר
אייל חוקר את איתן בסין(מגן אנושי)
אייל מדבר אם אלי בכלא בארצות הברית(מגן אנושי)
אייל בכנסת מחופש לעיתונאי ומשדר בטלוויזיה(אויב באדמת ידיד)
המאבטחים בבסיס צופים בעיניים קרועות על המסוק שבו נחטף ראש הממשלה מתרחק(אויב באדמת ידיד)
דני מתרגז על אלי שנכנס לדירת הסוכנים רטוב והרצפה התלכלכה (מבוקש)

בלוי חיה

משתמש חדש
הגרסה שלי לאייל קופץ מהמסוק:
גבר בבגדים פשוטים קופץ ממסוק של צבא קובה שטס גבוה מאוד, אל תוך ים גועש וסוער. באופק הרחוק רואים קצת יבשה.
צפה בקובץ המצורף 1758107
אדיררררררררררררררררר!!!
מכניס לגמרי לסיטואציה!
זה לא היה בלילה? (באמת שואלת כי קראתי את הספר כבר לפני שניםםםם כך שממש לא בטוח שאני צודקת...)

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
הגרסה שלי לאייל קופץ מהמסוק:
גבר בבגדים פשוטים קופץ ממסוק של צבא קובה שטס גבוה מאוד, אל תוך ים גועש וסוער. באופק הרחוק רואים קצת יבשה.
צפה בקובץ המצורף 1758107
אייל עטף את הרגליים שלו והכניס ראש פנימה כדי שהגב לא ייקרע מעוצמת הנפילה..

מישהו פשוט

משתמש חדש
אייל עטף את הרגליים שלו והכניס ראש פנימה כדי שהגב לא ייקרע מעוצמת הנפילה..
אדיררררררררררררררררר!!!
מכניס לגמרי לסיטואציה!
זה לא היה בלילה? (באמת שואלת כי קראתי את הספר כבר לפני שניםםםם כך שממש לא בטוח שאני צודקת...)
גם אני קראתי את הספר מזמן. עשיתי את זה מהזיכרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה