התייעצות מקרה חמור באוטובוס!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
וכן לגבי תוספת קו מהעיר לתל אביב שלמעלה מ200 נשים נוסעות כל בוקר לשם וצריכות להיטלטל במקרה הטוב עם 2 אוטובוסים או לשלם לנהגות פרטיות 15 ש"ח לנסיעה!!!!!!!
מעניין שכל ה200 האלו כ"כ נחבאות אל הכלים שאף אחד לא יודע מי הם...
שיתאגדו כולם ויפנו בצורה רשמית למשרד התחבורה ואז נראה בדיוק כמה באמת "עובדות בתל אביב"

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז לכן תתן לנהג הרשע להתעלל בך כי אתה קצת מפחד מהצעקות שלו
אבל פה גם טמון הבעיה כי במקרה שהוא מדומם מנוע כולם צריכים לקום עליו ולהתקשר למשטרה
לרוב הנהג ימשיך בנסיעה ואם לא אז הוא ימתין לניידת ואז פשוט לקחת מהשוטר מספר קריאה
ולגשת לתחנה להגיש תלונה
אתה צודק, אבל אני לא דון קישוט, ואני לא מתכונן להלחם בטחנות רוח.
מה שאני רוצה זה להגיע מהר הביתה.
אם הנהג יעצור ל20 דקות ויצעק עלי ועל כל הנוסעים, ואחרי עוד 40 דקות יגיע שוטר ויכריח אותו להמשיך בנסיעה, ניצחתי את הנהג בגדול אבל הגעתי הביתה באיחור של שעה.

משה 05276

משתמש מקצוען
אתה צודק, אבל אני לא דון קישוט, ואני לא מתכונן להלחם בטחנות רוח.
מה שאני רוצה זה להגיע מהר הביתה.
אם הנהג יעצור ל20 דקות ויצעק עלי ועל כל הנוסעים, ואחרי עוד 40 דקות יגיע שוטר ויכריח אותו להמשיך בנסיעה, ניצחתי את הנהג בגדול אבל הגעתי הביתה באיחור של שעה.
נכון אבל מנעת השפלה נוספת של בן אדם יהודי
אבל זה לא ניצחון מול הנהג אלא להרוג את השיטה
שהנהג הוא שליט

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לדעתי הח"כים לא מודעים לסבל הזה שעובר על הנוסעים אחרת הם היו ממנפים את זה בתעמולת הבחירות אלא שהם אפילו לא מכירים את הנושא הרי הם והעסקנים והכתבים ומנהלי המוסדות וחבר מרעיהם לא ראו שנים צורת אוטובוס גם לא שאטל מחניון עין הוזים למירון
דווקא סגן שר התחבורה לשעבר ולשעתיד
נסע כמה שנים למירון בשאטלים
ומידי פעם הוא נוסע גם בקווים פנימיים בירושלים (נוכחתי בעצמי בפעם כזו)

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
דווקא סגן שר התחבורה לשעבר ולשעתיד
נסע כמה שנים למירון בשאטלים
ומידי פעם הוא נוסע גם בקווים פנימיים בירושלים (נוכחתי בעצמי בפעם כזו)
@ליטאי פשוט נוסע למירון? מקלב נוסע למירון?
אולי זה היה בעבר כשהמצב לא היה כ"כ חמור

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

יהודי פושט

משתמש פעיל
סליחה על המילה "שטויות" אני תושב ביתר וקרו לי כמה מקרים עם נהגים שראיתי במו עיני שקיללו עושים מה שבא להם
(והם ידועים בתוך ביתר...)
יש בעיה כללית של חוסר נהגים
זה נכון שיש חרדים אבל גם אותם חרדים סליחה מכבודם לא ראויים להיות נהגים אף לא רגע אחד...
אתה צודק בביתר הנהגים היהודים - קשה לומר את זה אבל זאת המציאות - לפעמים יותר גרועים מהבני דודים,
כאחד שהיה גר במודיעין עילית בעבר וכיום גר בביתר אני רק יכול לומר לך שבביתר המצב דבש ויש עם מי לדבר ובמוגיעין עילית הוא אשכול דפוק והרבה בגלל הר"ע!!! ויעידו ע"כ תושבי הערים הנ"ל על ההבדלים העצומים!

יהודי פושט

משתמש פעיל
לידיעתך אין שום מחסור אמיתי בנהגים

אז לכן תתן לנהג הרשע להתעלל בך כי אתה קצת מפחד מהצעקות שלו
אבל פה גם טמון הבעיה כי במקרה שהוא מדומם מנוע כולם צריכים לקום עליו ולהתקשר למשטרה
לרוב הנהג ימשיך בנסיעה ואם לא אז הוא ימתין לניידת ואז פשוט לקחת מהשוטר מספר קריאה
ולגשת לתחנה להגיש תלונה

יש מספיק מצלמות זמינות בכל אוטבוס

אולי החוק לצידו רק במקרה של הפרעה לנהיגה
במקרה של ויכוח זה לא נקרא הפרעה
ולי פעם היה מקרה של נהג אגד עוד בזמן הכרטיס נייר שהיה לו ויכוח האם זה כרטיס תקף או לא
ואני התערבתי לויכוח וטענתי שלפי אגד זה תקף הנהג התחיל לאיים עלי התקשרתי על רמקול למוקד אגד
ושאלתי על הכרטיס ואמרו לי שזה תקף הנהג עצר והודיע אני לא ממשיך עד שאתה יורד
כמובן שהיו אנשים לטובתי והיו שאמרו לי נו תרד כמבון לא התרגשתי מהם
הודעתי לו אתה לא חייב להמשיך אבל אני מזמין ניידת וזה עבד מצויין נכון שבסוף כשירדתי
הוא נקם בי שהוא הביא לי יריקה לפרצוף אבל אח"כ שילם ע"ז בכסף ובעבודה שלו
המסקנא אל תפחדו מהנהג
ואם הנהג מתעקש עם השוטר שאתה מפריע לו אז יש לו את הזכות לא להמשיך בנסיעה, וכמו שכתבתי: מניסיון...

משה 05276

משתמש מקצוען
ואם הנהג מתעקש עם השוטר שאתה מפריע לו אז יש לו את הזכות לא להמשיך בנסיעה, וכמו שכתבתי: מניסיון...
הנסיון שלי ולא פעם או פעמיים שהתווכחתי עם הנהג מעולם השוטר לא אמר לי לרדת
במקסימום השוטר עשה לי נו נו ואמר לנהג את הפרטים שלי ואמר לו שהוא מוזמן להגיש תלונה נגדי
וזה דבר שמועלם עוד לא קרה שנהג הגיש נגדי תלונה

נערך לאחרונה ב:

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בלת"ק:

נוסעים רבים בתחבורה הציבורית נתקלים בתקלות שונות ומשונות.
משרד התחבורה משפר את השירות (במקום שניתן) לפי תלונות מוצדקות שנשלחות.
ולכן, נבקש מכל אחד שנתקל בתקלה כלשהי לדווח על כך למשרד התחבורה.
ניתן לשלוח תלונות באמצעות מכשירי נדרים פלוס באמצעות קופת צדקות שמשון
התלונות נשלחות אוטומטית במייל וגם מוקלדות באתר משרד התחבורה על ידי מתנדבים.

מייל ליצירת קשר עם פרוייקט התלונות בנדרים פלוס:
8787nnn # gmail.com

קישור לטופס התלונה בנדרים:

יהודי פושט

משתמש פעיל
מעניין שכל ה200 האלו כ"כ נחבאות אל הכלים שאף אחד לא יודע מי הם...
שיתאגדו כולם ויפנו בצורה רשמית למשרד התחבורה ואז נראה בדיוק כמה באמת "עובדות בתל אביב"
תברר את הנושא ותראה כמה ניסו ולא עלתה בידם גם כשמקלב היה סג"ש תחבורה, כמובן שגוטרמן מתבכיין שגם הבנות שלו נוסעות לשם ואין לו איך לעזור...
השתברו מספיק קולמוסים על הנושא
יש כאלה שדי מרחיקים לכת ואומרים שהיות וק"ס זו "חממה" הרבנים הם אלה שעוצרים את זה בדרכים שלהם כדי שלא יהיו קווי אוטובוסים למקומות חילוניים, ולכן לקח שנים עד שנהיה אוטובוס בצורה חלקית למודיעין
נשמע מעניין אבל א"א לדעת...

זושא כץ

משתמש מקצוען
בלת"ק:

נוסעים רבים בתחבורה הציבורית נתקלים בתקלות שונות ומשונות.
משרד התחבורה משפר את השירות (במקום שניתן) לפי תלונות מוצדקות שנשלחות.
ולכן, נבקש מכל אחד שנתקל בתקלה כלשהי לדווח על כך למשרד התחבורה.
ניתן לשלוח תלונות באמצעות מכשירי נדרים פלוס באמצעות קופת צדקות שמשון
התלונות נשלחות אוטומטית במייל וגם מוקלדות באתר משרד התחבורה על ידי מתנדבים.

מייל ליצירת קשר עם פרוייקט התלונות בנדרים פלוס:
8787nnn # gmail.com

קישור לטופס התלונה בנדרים:
היום היה בעיתון מקומי במודיעין עילית
כי הטיפול בפניות דרך הקישור הזה זה באופן ידני ובגלל העומס הם לא מצליחים לטפל
אלא רק בפניות באזור הדרום
הראיה לפניה שנשלחה זה הודעה במייל חוזר ממשרד התחבורה
ולכן אם שלחתם פניה ולא קיבלתם תוך מס' ימים מייל ממ. התחבורה סימן שתלונתכם לא טופלה

אמא של ש

משתמש פעיל
היה נהג מופרע שכל יום הייתי נוסעת איתו קבוע
תמיד היה צועק ומתנהג לא יפה
פעם אחת הוא ראה מרחוק קבוצה של איזה 10 נשים שרצות לתחנה להספיק אותו, אז הוא חתך ועלה על המדרכה כדי להגיע לפניהן לתחנה ולא לעצור להן. לא משנה שעוד כשהוא בתחנה הוא היה תקוע בפפקק ולא הסכים לפתוח את הדלתות. נשים באוטובוס צועקות עליו ועל הכביש מתחננות.
היו נשים שביקשו מנשים באוטובוס שלפחות יאספו את הילדים שלהן מהמוסדות כי ככה לא יספיקו.

למחרת הגשתי תלונה במשרד התחבורה ולאחר כמה ימים התקשר אליו נציג, שאל אם אסכים להגיע להעיד מולו
והנהג הזה כבר לא חזר.

צחית

משתמש מקצוען
היה נהג מופרע שכל יום הייתי נוסעת איתו קבוע
תמיד היה צועק ומתנהג לא יפה
פעם אחת הוא ראה מרחוק קבוצה של איזה 10 נשים שרצות לתחנה להספיק אותו, אז הוא חתך ועלה על המדרכה כדי להגיע לפניהן לתחנה ולא לעצור להן. לא משנה שעוד כשהוא בתחנה הוא היה תקוע בפפקק ולא הסכים לפתוח את הדלתות. נשים באוטובוס צועקות עליו ועל הכביש מתחננות.
היו נשים שביקשו מנשים באוטובוס שלפחות יאספו את הילדים שלהן מהמוסדות כי ככה לא יספיקו.

למחרת הגשתי תלונה במשרד התחבורה ולאחר כמה ימים התקשר אליו נציג, שאל אם אסכים להגיע להעיד מולו
והנהג הזה כבר לא חזר.
איזה חברת אוטובוס?
ואיזה עיר?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
היום בצהריים נסעתי בקו 310 לירושלים
עלתה אשה עם תינוק והכניסה את העגלה לתא המטען
כשהיא באה לתקף אצל הנהג (אוטובוס שכור)
הנהג אומר לה: עכשיו תחכי כי אי הייתי צריך לחכות לך
שתכניסי את העגלה לתא המטען
פשוט נתן לה "עונש" לעמוד כמה דקות עם תינוק צורח בידיים
לא מבין
והיא עמדה שם וקיבלה את העונש בהכנעה?
למה, ומדוע?!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מזעזע.

כל אחד שיכול יקח את הקישור של האשכול וישלח למיילים של חברי הכנסת ואולי גם בוואצפ!!!

אלעזר פרידמן

משתמש פעיל
כיון שיש לי קרוב משפחה שהוא נהג אני רוצה להציג גם את הצד של הנהגים (כמובן לא על אלה הערבים..)

צריך להבין שהנהג עובד תשע שעות רצוף ביום עם הפסקה של כמה דקות בין נסיעה לנסיעה (שגם את המינימום הזה הוא לא יכול להפסיק בד"כ בגלל הפקקים וכו') ולפעמים הוא סה"כ רוצה להגיע בזמן למסוף כדי לחלץ קצת את הרגליים ואולי מי יודע? להספיק לשתות גם כוס קפה , ואז כל נוסע בטוח שהנהג אמור לשרת אותו באופן אישי.. ודווקא מתי שהוא כבר סוגר את הדלת הוא פתאום נזכר שהוא רוצה לרדת , ולפעמים זה יכול לקרות כמה וכמה פעמים בכל תחנה , אז לא פלא שהנהג חוטף עצבים (כמובן שזה לא מצדיק התעללות באישה חסרת ישע אבל לפעמים שעולה הפיוזים "כיון שניתנה רשות למשחית להשחית אינו מבחין בין צדיק לרשע"...)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה