התייעצות מקרה חמור באוטובוס!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יהודי פושט

משתמש פעיל
בביתר עילית למשל ראש העיר דואג גם לענייני התח"צ וגם שם יש את קוים והשירות שם מעולה (כמובן שתמיד יש תלונות ספציפיות) יש שם היימישערס' שעובדים שם ותמיד יש למי לפנות, ומשום מה במודיעין עילית ראה"ע טוען שזה לא קשור אליו, וכן לגבי תוספת קו מהעיר לתל אביב שלמעלה מ200 נשים נוסעות כל בוקר לשם וצריכות להיטלטל במקרה הטוב עם 2 אוטובוסים או לשלם לנהגות פרטיות 15 ש"ח לנסיעה!!!!!!!
אולי הגיע הזמן באמת להחליף שם ראש עיר,
ולגבי השתיקות הרועמות של הנוסעים זה קורה המון וכולנו לכאורה עדי ראיה לכאלה מקרים, אבל שום דבר לא יעזור אנחנו (רובנו) כאלה לצערנו... גם כשזה קורה לסביבה הקרובה שלנו!!!

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קרה לי גם בקו 240
אבל שם הנהג לא הסכים לדבר בכלל
שאלתי אותו שאלות כי לא הצלחתי להבין עם הרב קו תיקף
אבל הוא לא הסכים לענות
אח''כ הוא גם לא נתן לי לרדת מהאוטובוס כי באמת לא שילמתי
יש לציין שכל הנוסעים ישבו בשקט וצפו במחזה
בסוף נאלצתי לבקש מישהי ניקוב למרות שהיה לי 120 ש''ח ברב קו
כנראה התושבים של מודיעין עילית רגילים לזה
והם פשוט שותקים ולא קמים אפילו להציע עזרה לנשים עם תינוקות ונהג מתעלל
לא מצליחה להבין את כל אלה שיושבים בשקט וצופים בנחת במחזה
בשביל מה נתנו לכם פה אם לא להתערב כאלה מצבים???
לא מצליחה להבין את זה, באמת!!!

יהודי פושט

משתמש פעיל
קורה לי שאני באוטובוס ורואה מחזה מביש כזה, או כעין כזה,
בעבר הייתי מנסה להיות 'דון קישוט' ולהתערב לטובת הנוסעים,
אבל הנסיון עושה את ההבדל,
כל פעם שאתה מתערב לטובת הנוסע, הנהג מרים עליך את קולו ומתחיל לצרוח, במקביל הוא מכבה את המנוע וצועק בקול 'אני לא נוסע עד שהחצוף הזה יורד!!'
אחרי כמה פעמים למדתי לקח, אני ממשיך לשבת בשקט כצאן לטבח ומקווה ומתפלל ששאר הנסיעה תעבור בשלום.
זה סוג של גלות.
הכל כתוצאה מזה שכולם שותקים, אם נוסע נוסף היה עושה בלגן המקסימום היה שהנהג היה מזמין משטרה ולא היה לו ברירה אלא להמשיך..
לא נעים להגיד אבל יש סעיף בחוק שאם לנהג יש משהו שמפריע לו בנסיעה זכותו לא להמשיך עד שה"מפגע" יורד, והחוק לצידו...
מניסיון...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

חזן הדגול

משתמש פעיל
בביתר עילית למשל ראש העיר דואג גם לענייני התח"צ וגם שם יש את קוים והשירות שם מעולה (כמובן שתמיד יש תלונות ספציפיות) יש שם היימישערס' שעובדים שם ותמיד יש למי לפנות, ומשום מה במודיעין עילית ראה"ע טוען שזה לא קשור אליו, וכן לגבי תוספת קו מהעיר לתל אביב שלמעלה מ200 נשים נוסעות כל בוקר לשם וצריכות להיטלטל במקרה הטוב עם 2 אוטובוסים או לשלם לנהגות פרטיות 15 ש"ח לנסיעה!!!!!!!
אולי הגיע הזמן באמת להחליף שם ראש עיר,
ולגבי השתיקות הרועמות של הנוסעים זה קורה המון וכולנו לכאורה עדי ראיה לכאלה מקרים, אבל שום דבר לא יעזור אנחנו (רובנו) כאלה לצערנו... גם כשזה קורה לסביבה הקרובה שלנו!!!
סליחה על המילה "שטויות" אני תושב ביתר וקרו לי כמה מקרים עם נהגים שראיתי במו עיני שקיללו עושים מה שבא להם
(והם ידועים בתוך ביתר...)
יש בעיה כללית של חוסר נהגים
זה נכון שיש חרדים אבל גם אותם חרדים סליחה מכבודם לא ראויים להיות נהגים אף לא רגע אחד...

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ומשהו שעוד יותר מפחי דאותם זה מכות. אבל מכות כמו שצריך, כמו שהמתנחלים מפנקים אותם. צריך פשוט לזכור את פרטי הנהג ולבקש מנערינו המרציים לבוא וללמד אותו מה זה נקרא עונש...,
עכשיו הבנתי למה כל שני וחמישי מדווח שנהג הותקף ע"י נוסעים "וארגון נהגי האוטובוסים" מוזיל דמעות תנין ע"כ שדם הנהגים אינו הפקר הנהגים אותם נהגים אבל שם הציבור יודע להגיב בהתאם שערו בנפשיכם נהג "באשכול מודיעין עילית" התרגל לתקוף את הנוסעים השפנים ומה שהוא עושה עובר בשקט ואז הוא מועבר "לאשכול נתניה חדרה" וכהרגלו הוא מתעלל בנוסעים אבל כאן הציבור שונה ועד מהרה זה מתפתח לאלימות פיזית אבל מה לעשות זה ציבור שיודע להחזיר ומכאן מגיעים ידיעות בנוסח הזה https://www.bahazit.co.il/נהג-אוטובוס-הותקף-בנתניה-דם-הנהגים-הו/
לי קרה אותו סיפור

לי קרה מקרה דומה נסעתי מירושלים לטבריה והנהג ללא גוזמא בכל תחנת דלק ירד לעשן סיגריה התקשרתי למוקד ואמרתי להם את זה ,תוך דקה הם התקשרו לנהג ונזפו בו ,הנהג עצר את האוטובוס בצד והתחיל לצעוק מי שהתקשר למוקד שירד עכשיו כמובן שלא הגבתי הוא המשיך לצעוק שעד שלא יגידו לו מי התקשר הוא לא ממשיך כעבור רבע שעה ראה שאף אחד לא קם הליט לעשות לנו עונש ונסע על 50 קמ''ש כל הדרך בדרך כלל הדרך לוקח שעתיים וזה לקח לנו שלש וחצי שעות עד שהגעתי הביתה וכל זה בשעה 1 בלילה
אם זה כ"כ מעצבן אותו הייתי מתקשר שוב להלשין וחוזר חלילה

משה 05276

משתמש מקצוען
צריך להבין שיש מחסור גדול בנהגים , ולכן החברות מפחדות מאד מהנהגים ולא רוצים להתחיל איתם , ולכן כל התלונות לא עוזרות.
כבר עדיף להישאר בפנטזיה שהנה עוד רגע אני מתלונן והנהג נכנס לכלא לכל החיים....
לידיעתך אין שום מחסור אמיתי בנהגים
קורה לי שאני באוטובוס ורואה מחזה מביש כזה, או כעין כזה,
בעבר הייתי מנסה להיות 'דון קישוט' ולהתערב לטובת הנוסעים,
אבל הנסיון עושה את ההבדל,
כל פעם שאתה מתערב לטובת הנוסע, הנהג מרים עליך את קולו ומתחיל לצרוח, במקביל הוא מכבה את המנוע וצועק בקול 'אני לא נוסע עד שהחצוף הזה יורד!!'
אחרי כמה פעמים למדתי לקח, אני ממשיך לשבת בשקט כצאן לטבח ומקווה ומתפלל ששאר הנסיעה תעבור בשלום.
זה סוג של גלות.
אז לכן תתן לנהג הרשע להתעלל בך כי אתה קצת מפחד מהצעקות שלו
אבל פה גם טמון הבעיה כי במקרה שהוא מדומם מנוע כולם צריכים לקום עליו ולהתקשר למשטרה
לרוב הנהג ימשיך בנסיעה ואם לא אז הוא ימתין לניידת ואז פשוט לקחת מהשוטר מספר קריאה
ולגשת לתחנה להגיש תלונה
לא נעים לומר את זה בקול
אבל לצערנו ולשמחתנו אין לנו סמרטפונים
אם כל אירוע כזה היה מתועד עם הסרטה
הרבה דברים כאלה היו נחסכים!!!
יש מספיק מצלמות זמינות בכל אוטבוס
הכל כתוצאה מזה שכולם שותקים, אם נוסע נוסף היה עושה בלגן המקסימום היה שהנהג היה מזמין משטרה ולא היה לו ברירה אלא להמשיך..
לא נעים להגיד אבל יש סעיף בחוק שאם לנהג יש משהו שמפריע לו בנסיעה זכותו לא להמשיך עד שה"מפגע" יורד, והחוק לצידו...
מניסיון...
אולי החוק לצידו רק במקרה של הפרעה לנהיגה
במקרה של ויכוח זה לא נקרא הפרעה
ולי פעם היה מקרה של נהג אגד עוד בזמן הכרטיס נייר שהיה לו ויכוח האם זה כרטיס תקף או לא
ואני התערבתי לויכוח וטענתי שלפי אגד זה תקף הנהג התחיל לאיים עלי התקשרתי על רמקול למוקד אגד
ושאלתי על הכרטיס ואמרו לי שזה תקף הנהג עצר והודיע אני לא ממשיך עד שאתה יורד
כמובן שהיו אנשים לטובתי והיו שאמרו לי נו תרד כמבון לא התרגשתי מהם
הודעתי לו אתה לא חייב להמשיך אבל אני מזמין ניידת וזה עבד מצויין נכון שבסוף כשירדתי
הוא נקם בי שהוא הביא לי יריקה לפרצוף אבל אח"כ שילם ע"ז בכסף ובעבודה שלו
המסקנא אל תפחדו מהנהג

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
לדעתי הח"כים לא מודעים לסבל הזה שעובר על הנוסעים אחרת הם היו ממנפים את זה בתעמולת הבחירות אלא שהם אפילו לא מכירים את הנושא הרי הם והעסקנים והכתבים ומנהלי המוסדות וחבר מרעיהם לא ראו שנים צורת אוטובוס גם לא שאטל מחניון עין הוזים למירון

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

משה 05276

משתמש מקצוען
בשום מקום בארץ אין מחסור? באמת?
אז למה עומדים בחניון של קווים במ.ע. עשרות אוטובוסים בלי שימוש?
אני לא מכיר כל עיר לגופו של עיר אבל בכללי אם זה מעניין אותם הם היו משיגים עוד נהגים
אז מה מניע אותם להתלונן כל הזמן על חסר?
כי זה אחלה תירוץ לכל דילוג או חוסר תיגבור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה