התייעצות מקרה חמור באוטובוס!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

טווינס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא נעים לומר את זה בקול
אבל לצערנו ולשמחתנו אין לנו סמרטפונים
אם כל אירוע כזה היה מתועד עם הסרטה
הרבה דברים כאלה היו נחסכים!!!
בכל אוטובוס יש אחד עם,
נראה לי..

יהודי פושט

משתמש פעיל
כיון שיש לי קרוב משפחה שהוא נהג אני רוצה להציג גם את הצד של הנהגים (כמובן לא על אלה הערבים..)

צריך להבין שהנהג עובד תשע שעות רצוף ביום עם הפסקה של כמה דקות בין נסיעה לנסיעה (שגם את המינימום הזה הוא לא יכול להפסיק בד"כ בגלל הפקקים וכו') ולפעמים הוא סה"כ רוצה להגיע בזמן למסוף כדי לחלץ קצת את הרגליים ואולי מי יודע? להספיק לשתות גם כוס קפה , ואז כל נוסע בטוח שהנהג אמור לשרת אותו באופן אישי.. ודווקא מתי שהוא כבר סוגר את הדלת הוא פתאום נזכר שהוא רוצה לרדת , ולפעמים זה יכול לקרות כמה וכמה פעמים בכל תחנה , אז לא פלא שהנהג חוטף עצבים (כמובן שזה לא מצדיק התעללות באישה חסרת ישע אבל לפעמים שעולה הפיוזים "כיון שניתנה רשות למשחית להשחית אינו מבחין בין צדיק לרשע"...)
יש מקרים למשל כמו הדוגמא שציינת שהנהג צודק, הסיפורים שהעלו פה הם סיפורים של נהגים שאמנם נהיגה הם למדו אבל לא איך להתנהג עם נוסעים, ולצערנו זה הרבה מהנהגים ככה

נתי רוזן

משתמש רשום
קרה לי גם בקו 240
אבל שם הנהג לא הסכים לדבר בכלל
שאלתי אותו שאלות כי לא הצלחתי להבין עם הרב קו תיקף
אבל הוא לא הסכים לענות
אח''כ הוא גם לא נתן לי לרדת מהאוטובוס כי באמת לא שילמתי
יש לציין שכל הנוסעים ישבו בשקט וצפו במחזה
בסוף נאלצתי לבקש מישהי ניקוב למרות שהיה לי 120 ש''ח ברב קו
כנראה התושבים של מודיעין עילית רגילים לזה
והם פשוט שותקים ולא קמים אפילו להציע עזרה לנשים עם תינוקות ונהג מתעלל
לפי החוק את יכלת להזמין לו משטרה באותו הרגע.
אם יש לך עדים על המעשה יש סיכוי גדול לתביעה מול החברה

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
מעניין שכל ה200 האלו כ"כ נחבאות אל הכלים שאף אחד לא יודע מי הם...
שיתאגדו כולם ויפנו בצורה רשמית למשרד התחבורה ואז נראה בדיוק כמה באמת "עובדות בתל אביב"
אם נבחר ציבור מתכחש לתפקידו לדאוג לציבור, אז באמת צריך ליצור חלופה לפרנסי העיר.

אבל אין ספק שזה מורכב, בפרט שהתפקידים בשכר תפוסים על ידי פרנסים שעסוקים בלהסביר ששהם לא חייבם לבוחריהם כלום.

חזן הדגול

משתמש פעיל
כיון שיש לי קרוב משפחה שהוא נהג אני רוצה להציג גם את הצד של הנהגים (כמובן לא על אלה הערבים..)

צריך להבין שהנהג עובד תשע שעות רצוף ביום עם הפסקה של כמה דקות בין נסיעה לנסיעה (שגם את המינימום הזה הוא לא יכול להפסיק בד"כ בגלל הפקקים וכו') ולפעמים הוא סה"כ רוצה להגיע בזמן למסוף כדי לחלץ קצת את הרגליים ואולי מי יודע? להספיק לשתות גם כוס קפה , ואז כל נוסע בטוח שהנהג אמור לשרת אותו באופן אישי.. ודווקא מתי שהוא כבר סוגר את הדלת הוא פתאום נזכר שהוא רוצה לרדת , ולפעמים זה יכול לקרות כמה וכמה פעמים בכל תחנה , אז לא פלא שהנהג חוטף עצבים (כמובן שזה לא מצדיק התעללות באישה חסרת ישע אבל לפעמים שעולה הפיוזים "כיון שניתנה רשות למשחית להשחית אינו מבחין בין צדיק לרשע"...)
אני יכול להבין את זה.
אבל יש בעיה שאנחנו לא עובדים אצל הנהג הנהג עובד אצלנו (זה לא סותר שצריך להעריך את העבודה ולהוככיר טובה) ואין שום סיבה שהיא שיתנהגו בצורה מזלזלת ומחפירה.
אם קשה לו עדיף שיעבוד במשרד ולא עם אנשים.

אסתושי

משתמש מקצוען

בחוק כתוב במפורש שהנהג צריך להתנהג באדיבות לנוסעים (לא זוכרת מדויק את לשון החוק)
ואם העבודה הזאת לא מתאימה לו שיחפש עבודה אחרת ולא יתעלל בנו
נראה לי מוגזם שכמעט בכל נסיעה בתחבורה ציבורית ציבורית צריך לצאת עם סיפור על הנהג

אלעזר פרידמן

משתמש פעיל
בחוק כתוב במפורש שהנהג צריך להתנהג באדיבות לנוסעים (לא זוכרת מדויק את לשון החוק)
ואם העבודה הזאת לא מתאימה לו שיחפש עבודה אחרת ולא יתעלל בנו
נראה לי מוגזם שכמעט בכל נסיעה בתחבורה ציבורית ציבורית צריך לצאת עם סיפור על הנהג
אם את היית נהגת , גם את היית מקבלת בשלווה ובסלחנות את הטרחנות הבלתי נסבלת של הנוסעים?
את זה שכל תחנה לפחות שלוש אנשים נזכרים שהם צריכים לרדת בדיוק שאתה מתחיל לנסוע??

פ.נ

משתמש מקצוען
סתם אני רוצה לעלות עוד נקודה ללמחשבה..
מי כמוני יודע שחסרים מלא נהגים כך שזה מגיע לרמה שחייבים בדחיפות ולכן מגייסים עבריניים על הכביש.....
קו וחומרר מחברת קווים וכו... שהנהגים שם ערביים....

אסתושי

משתמש מקצוען
אם את היית נהגת , גם את היית מקבלת בשלווה ובסלחנות את הטרחנות הבלתי נסבלת של הנוסעים?
את זה שכל תחנה לפחות שלוש אנשים נזכרים שהם צריכים לרדת בדיוק שאתה מתחיל לנסוע??
נכון מאד אני מודעת לכך שזאת עבודה קשה (כמו כל עבודה עם אנשים) ולכן כשאני יורדת מהאוטובוס אם אני יכולה אני תמיד אומרת לנהג תודה אבל בדיוק בגלל זה אני לא עובדת בזה מי שהולך להיות נהג יאלץ לכה"פ לא להתעלל בנוסעים

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי
בימים אלו מקיים משרד התחבורה סקר שטח ע"י סוקרים של משרד התחבורה במודיעין עילית .
ניגשתי לאחד הסוקרים , הוא אמר לי קווים זאת החברה הכי גרועה שיש בישראל.
שאלתי אותו מה ניתן לעשות לשינוי.
הוא אמר לי תציפו את משרד התחבורה בתלונות , ואם אפשר לתבוע זה הכי טוב.

ולבסוף הוא אמר לי - הבנתי שצריך לצאת מכרז בקרוב ולכן שלחו אותנו לעשות סקר.

חיימשלי

משתמש פעיל
מעניין שכל ה200 האלו כ"כ נחבאות אל הכלים שאף אחד לא יודע מי הם...
שיתאגדו כולם ויפנו בצורה רשמית למשרד התחבורה ואז נראה בדיוק כמה באמת "עובדות בתל אביב"
אף אחת לא נחבאת אל הכלים.
אתה מוזמן לצומת שילת בשעות הבוקר ולראות עשרות בנות ונשים
ועוד עשרות שנוסעות ברכבים פרטיים
יש אקסלים עם שמות ופרטים של כולם. נשלחו המון פעמים לעיריה, למשרד התחבורה, לקווים ולכל גורם אפשרי
אבל אין שום הענות
כך שלא כל מה שאתה לא יודע - לא קיים

כט

משתמש פעיל
הנהג לא רוצה שתתקף אז שתכנס פנימה ותשב ואם הוא לא רוצה ליסוע שלא יסע מקסימום אפשר להזמין משטרה הם עוזרים בכאלו מקרים
לצערי ראיתי מספיק פעמים שהזמינו משטרה ואף פעם לא עיניין אותם מה קרה בדיוק אלא רק שהנהג ימשיך לנסוע לדוגמה לפני כחצי שנה בנסיעה בינעירונית עלו שני בני נוער ודיברו בקול (לא צעקות אבל בהחלט מטרד...) הנהג צעק עליהם ומשהם לא השתתקו הנהג שינה מהמסלול כעשרים דקות נסיעה בכביש שאני לא מכיר (בינעירוני) וממילא אנשים הזמינו משטרה שעצרה את האוטובוס ובמקום להעמיד את הנהג על המקום היא רק התחנפה אילו וכאשר טען שהפריעו לו לנסוע הורידו את כל הנוסעים והנהג החליט את מי להשאיר למטה כאשר שוטרת עמדת בדלת ולא נותנם לאנשים שלא מצאו חן בעיני הנהג לעלות לאוטובוס ואלה נשארו למטה בשומקום (כ 20 אנשים)

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
רוצה לקוות שנהגים מאנ"ש יותר אנושיים..

כט

משתמש פעיל
אגב בעבר היה לאשתי סיפור מרחיד עם נהג שהתעלל בכל נוסעי האוטובוס באופן מחריד עשיתי בלגן גדול לחברה וגם כאב ראש גדול למשרד התחבורה ברמה כזו שפנו אלי גם מנהל של אגף העובדים באותו חברה וגם מנהל או אחראי של איזו שהיא מחלקה במשרד התחבורה באופן אישי למעשה מה שיצא מאותו סיפור שאותו בכיר ממשרד התחבורה טען לי שכיוון שהציבור החרדי אינו מחזיק מכשיר טרפים ב"ה יש פחות תלונות ובאופן כללי מה שהכי מוזיז תלונות אצלם זה כאשר מתלוננים גם בפקס גם במייל וגם באתר בו זמנית ואז הם מבינים שמדובר על מקרה חמור ומטפלים בו יותר ברצינות

אסתושי

משתמש מקצוען
לצערי ראיתי מספיק פעמים שהזמינו משטרה ואף פעם לא עיניין אותם מה קרה בדיוק אלא רק שהנהג ימשיך לנסוע לדוגמה לפני כחצי שנה בנסיעה בינעירונית עלו שני בני נוער ודיברו בקול (לא צעקות אבל בהחלט מטרד...) הנהג צעק עליהם ומשהם לא השתתקו הנהג שינה מהמסלול כעשרים דקות נסיעה בכביש שאני לא מכיר (בינעירוני) וממילא אנשים הזמינו משטרה שעצרה את האוטובוס ובמקום להעמיד את הנהג על המקום היא רק התחנפה אילו וכאשר טען שהפריעו לו לנסוע הורידו את כל הנוסעים והנהג החליט את מי להשאיר למטה כאשר שוטרת עמדת בדלת ולא נותנם לאנשים שלא מצאו חן בעיני הנהג לעלות לאוטובוס ואלה נשארו למטה בשומקום (כ 20 אנשים)
הזוי (עם כל הפרטים כתובים) וכמובן אפשר להתלונן לחברה ולמשרד התחבורה

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל הנושא של יחסי נהגים - נוסעים, הוא נושא כאוב וטעון טיפול מהשורש
שבוע שעבר, ילד שלי בן 7 חיכה לאוטובוס לנסוע לחיידר, הוא היה לבדו בתחנה, וכשהאוטובוס הגיע הוא פשוט מאוד לא נעצר!! ממה יש לנהג לפחד? מה ילד בן שבע יכול לעשות??? רק להמתין 20 דקות לאוטובוס הבא...
אציין שהאוטובוס היה בשירות, הוא לא היה עמוס, פחות מחצי הקיבולת. (הסתכלתי מלמעלה מהמרפסת וראיתי)
התקשרתי לחברה להתלונן, וכמובן, "התלונה תיבדק". כל הכבוד.
היה קר וירד גשם, אבל אני אפילו לא רוצה להדגיש את זה, כי המקרה חמור דיו ללא הנתונים הללו.
אז גם אם החברות מתמודדות עם מחסור בנהגים, זה לא מצדיק בכהוא זה התעללות בילדים חסרי ישע. נהג כזה אחת דינו לעוף מהעבודה, ומייד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה