מנגינה מקצבים לטיירוס 5

צביקה12345

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יכול לעשות לי סדר בכל נושא המקצבים לטיירוס 5.
מי הכי טוב ואיכותי?
תודה!

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
השאלה כמה אתה רוצה להשקיע ובאיזה סגנון.
אם אתה רוצה סגנון ליטאי יותר ומקצבים שמדמים תזמורת אמתית לך על עדי נתנאלי הוא הכי מקצועי בנושא,
הסט המלא שלו עולה בערך 8000 ש"ח והוא נותן גם חלקי במחירים זולים יותר.

אם אתה רוצה את הסגנון חסידי שמצוי היום בחתונות תוכל לקנות מיוחנן אורי שהוא המוביל בנושא אבל לוקח על זה ג"כ 8000-9000 ש"ח.
כ"כ יש את מוטי רוזנפלד שמוכר קצת יותר בזול וגם הסט שלו מקצועי ברמה גבוהה[יש שטוענים שחסר לו קצת בבלאנס של הדאנסים אבל אני לא יודע, בחתונות הוא נשמע מצוין].
[יש כאלו שמוכרים את הסט של מוישי מנדלסון שהמקצבים שלו הם טובים משל השאר בפער גדול אבל זה לא סט מלא].
ואם אתה קצר יותר בתקציב יש סטים במחירים של 3000-4000ש"ח של מנחם הורביץ[לא יודע איך להשיג] או של הומינר [אני יכול לתת לך מספר של מי שמוכר את זה] שהם גם סטים טובים אבל ברמה קצת יותר נמוכה.

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
זה אומר פחות סאונדים ופחות מקצבים אבל לא ירידה באיכות של החומר.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זה אומר פחות סאונדים ופחות מקצבים אבל לא ירידה באיכות של החומר.
כלומר למשל במקום 10 מקצבי פריילך יהיה רק 4 ?
אבל בכל אופן זה סט מלא ? (דנס, פריילך, רוק, שקט וקצב איטי)

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
כלומר למשל במקום 10 מקצבי פריילך יהיה רק 4 ?
אבל בכל אופן זה סט מלא ? (דנס, פריילך, רוק, שקט וקצב איטי)
אני לא יודע בדיוק, לא קניתי את הסט הזה, אבל מניסיון עם הדברים האלה אתה מקבל את כל החומר המקצועי הבסיסי, אבל לא תוספות מעבר לזה[אם לדוגמה יש 5מקצבים של פריילך בסיסי והוא חידש עוד שניים שמוסיפים למערך של הפריילך, אותם לא תקבל].

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
כמובן שהכול בהתאם למחיר, אפשר לקנות ב4000 ואפשר לקנות ב6000.

אולי מעניין אותך גם...