מצב רוח של אמהות בחדר תינוקות

• פותח הנושא רי
  • פורסם בתאריך

אביגיל אינש

משתמש פעיל
אני דוקא נזכרת בדמעות של "צחוק"
ישבנו פעם בליל שבת, בשעה מאוחרת ב"חדר הנקה" של הבית חולים
ופתאום משום מה.. (אולי כי היתה שם אחת מצחיקה..)
התחלנו לצחוק בלי סוף!
כל דבר שסיפרו שם.. פשוט התגלגלנו מצחוק!!

(כנראה שאחרי לידה או בוכים או צוחקים... ובגדול...)

gg

משתמש מקצוען
אוף, אני מרגישה ממש מחוץ לעינינים!
שבעה ילדים ואף פעם לא בכיתי ללא שליטה...
משהו לא בסדר איתי???

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
GG, אני גם תוהה מה קורה לי!

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י נעמי.;1639143:
אהבתי את האשכול :D

גם אני.
אף אחת לא תספר לחברתה שהיא בכתה אחרי הלידה בלי סוף,
אבל בפרוג הכל אפשרי:)

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לכל המתלוננות שלא נתנו להם את התינוק וכו'-
עד כמה שידוע לי מי שלא מבקשת ביות, הכוונה שהתינוק נשאר בתינוקייה כל שעות היממה למעט שעות האוכל, אז די ברור הנוהל ש'לא להוציא תינוקות'.

אתם רוצות את התינוק? קחו ביות חלקי או מלא.
הייתי עם ביות חלקי, והתינוקת הייתה לידי כל היום- ובלילה היה אפשר לשבת בתינוקייה בלי שום הפרעה.

אולי זה גם תלוי בבית חולים.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י Ayalam;1638962:
את יכולה לצייר-
אחות אומרת ליולדת משהו פשוט כמו-
נראה לי שהתינוק קצת מצונן/ צהוב/ קטן/ גדול וכל מה שעולה על הדעת
ואצל היולדת ממול נפתח הברז.....

זה מעלה חיוך אצל כל יולדת
וגם לא פוגע באחיות

תודה!!!

דיזיין אסתי

משתמש רשום
אני לפני לידה שלישית. כל לידה 4 שנים הפרש, ואני כ"כ מתרגשת לקרא את האשכל הזה רוצה כבר להיות שם עם התינוק ולבכות בלי סוף על כל שטות!!
רק שכל נשים בישראל יזכו לחויה הזאת !!!!
אני זוכרת אחרי הלידה הראשונה כשאמרו לי לחזור בלי התינוק כי הוא בפגיה, נולד עם וירוס היה צריך אנטיביוטיקה. בכיתי, הרגשתי שהכל היה חלום.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י gg;1639136:
אוף, אני מרגישה ממש מחוץ לעינינים!
שבעה ילדים ואף פעם לא בכיתי ללא שליטה...
משהו לא בסדר איתי???

אני חושבת שאת ממש לא בסדר, ועליך ללדת את כל השבעה מחדש. :D

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צברית;1639185:
לכל המתלוננות שלא נתנו להם את התינוק וכו'-
עד כמה שידוע לי מי שלא מבקשת ביות, הכוונה שהתינוק נשאר בתינוקייה כל שעות היממה למעט שעות האוכל, אז די ברור הנוהל ש'לא להוציא תינוקות'.

אתם רוצות את התינוק? קחו ביות חלקי או מלא.
הייתי עם ביות חלקי, והתינוקת הייתה לידי כל היום- ובלילה היה אפשר לשבת בתינוקייה בלי שום הפרעה.

אולי זה גם תלוי בבית חולים.

כנראה שזה גם תלוי בבי"ח.
אני תמיד מבקשת ביות מלא.

למרות זאת הם רוצים את הילוד לביקור רופאים בבוקר ולמעקב כללי. אבל אני לא מפרגנת להם אותו יותר מדי.. רק אם הרופא כבר ממש הגיע.
לא שעתיים מראש.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
או אחרי לידה ראשונה, ילדתי בשבת, הגענו כבר ביום שישי, בעלי היה איתי כל הזמן, ולפני שהוא נסע במוצ"ש בכיתי שאני פוחדת להשאר לבד בבי"ח :)
אה, היתה גם בסוף החדר אשה דתיה שילדה בניתוח את בנה הגדול, היא היתה מאושפזת כבר שבוע, היתה לה דלקת והיא היתה עם אנטיביוטיקה, התינוק היה פג וצהוב, היא איימה על בעלה שהיא תתאבד (!!!) הלילה, איך שפחדתי לישון שם! עוד סיבה לבכי, לא?

inspiration

משתמש צעיר
איזה כיף לקרוא כזה אשכול שבועיים אחרי לידה ....פתאום נראה שכולן פה אחרי לידה.
נזכרתי בקטע המצחיק הזה איך שבכל לידה מחדש במחלקת יולדות בהדסה שם יש ביות, האחיות לא מחליפות טיטול במשך היום. והן מסבירות לאמא איך מחליפים טיטול....:D
לידה חמישית כאילו אני...:rolleyes:

gg

משתמש מקצוען
נכתב ע"י pr;1640618:
אני חושבת שאת ממש לא בסדר, ועליך ללדת את כל השבעה מחדש. :D

אוי לא! :)
בפעם הבאה אשתדל לבכות...

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
אני בכיתי נראה לי הכי בצדק מכולכן...;)
לידה חמישית- יש לי בבית 2 בנות ו2 בנים, הבת הכי "קטנה" בת 8.
כל ההריון אמרו לי בפירוש פעמיים וללא שום הסתייגות שיש לי בת ולא היתה מאושרת ממני...ספרתי את הדקות לצירים...לא יכלתי לחכות...
סוף סוף לידה... מתוך הכאבים אני מדמיינת שהתינוקת לא בוכה... אני אומרת לאחות: "למה היא לא בוכה??!" והאחות עונה לי: "היא???? ---- הוא!!!!"
אמרתי לה: "היא!!!" והיא אומרת: "הוא!!! גברת, את לא יודעת מה יש לך??? לפי כל הסימנים זה בן!"
ואני צורחת בהסטריה ובהלם לבעלי: זה בן! זה בן!
והוא מאחורי הוילון: "אין לי חבורה לברית..."....
הסתכלו עלינו שם כמו זוג לא שפויים...
כל ה3 ימים בבית חולים רק היה לי רגע שקט ושוב הדמעות...בהתחלה על האכזבה שזה לא בת...בהמשך על זה שאני לא נורמלית במקום לשמוח עם הבן המתוק שלי אני בוכה למה הוא לא בת...אח"כ זה כבר השתכלל ובכיתי למה התינוק צריך לסבול בגלל שחשבתי שהוא בת...וחוזר חלילה... הנס שהייתי כבר מנוסה ויודעת שבכי אחרי לידה חייבים לשחרר כי זה לא עובר לבד אז השתדלתי להוציא כמה שיותר בימי הבית חולים בשקט מתחת לשמיכה כדי שכשאחזור הביתה לא יהיו נזילות נוספות...

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ברכהלה;1640974:
אני בכיתי נראה לי הכי בצדק מכולכן...;)
לידה חמישית- יש לי בבית 2 בנות ו2 בנים, הבת הכי "קטנה" בת 8.
כל ההריון אמרו לי בפירוש פעמיים וללא שום הסתייגות שיש לי בת ולא היתה מאושרת ממני...ספרתי את הדקות לצירים...לא יכלתי לחכות...
סוף סוף לידה... מתוך הכאבים אני מדמיינת שהתינוקת לא בוכה... אני אומרת לאחות: "למה היא לא בוכה??!" והאחות עונה לי: "היא???? ---- הוא!!!!"
אמרתי לה: "היא!!!" והיא אומרת: "הוא!!! גברת, את לא יודעת מה יש לך??? לפי כל הסימנים זה בן!"
ואני צורחת בהסטריה ובהלם לבעלי: זה בן! זה בן!
והוא מאחורי הוילון: "אין לי חבורה לברית..."....
הסתכלו עלינו שם כמו זוג לא שפויים...
כל ה3 ימים בבית חולים רק היה לי רגע שקט ושוב הדמעות...בהתחלה על האכזבה שזה לא בת...בהמשך על זה שאני לא נורמלית במקום לשמוח עם הבן המתוק שלי אני בוכה למה הוא לא בת...אח"כ זה כבר השתכלל ובכיתי למה התינוק צריך לסבול בגלל שחשבתי שהוא בת...וחוזר חלילה... הנס שהייתי כבר מנוסה ויודעת שבכי אחרי לידה חייבים לשחרר כי זה לא עובר לבד אז השתדלתי להוציא כמה שיותר בימי הבית חולים בשקט מתחת לשמיכה כדי שכשאחזור הביתה לא יהיו נזילות נוספות...

את רצינית????? בעלך לא שמח לשמוע שזה בן?
לי שתי הילדים הראשונים בנים ובעלי אמר לי אחרי הלידה השניה, תראי איך ה' מפנק אותנו 2 בנים על ההתחלה...
בעלי אמר לי שבכולל שלו מי שנולד בת מנחמים אותו-"לא נורא אולי בפעם הבאה..."

21309

משתמש מקצוען
מישהי סיפרה לי שחודש אחרי הלידה בעלה שאל אותה ככה בחשש: "מתי כבר היום הזה שאת אמורה לבכות?"......

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
בטח ששמח!!! גם אני שמחתי רק לקח לנו זמן לעכל את זה...ולכן הגבנו בצורה כזו...
אבל היום יש לי שלושה בנים רצופים מתוקים והקטן בכלל עולה על כולם...לא הייתי מחליפה אותו בחיים בבת...:)

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מי בכתה ביום השלישי אחרי ניתוח קיסרי, כשמרגישים שהולכים למות?

עד היום אני לא יודעת מי ניחמה אותי אז.
הרגשתי נורא, התקשרתי לבעלי שאני הולכת למות ואני חוששת שאיש לא ידע ("טפשת" במיטבה). הוא היה באמצע לארוז את תכולת הדירה לבדו, למעבר דירה מתוכנן שהלידה הקדימה אותו, והבטיח שיבוא במהירות האפשרית.

בינתיים בכיתי ובכיתי ובכיתי. ופתאום השכנה מהמיטה הסמוכה התחילה לשאול מה קרה. לא ראיתי אותה, הוילון היה סגור.
שוחחנו כך אולי חצי שעה, מאחורי הוילון, והיא הרגיעה אותי וניחמה אותי.
אני נשארתי בפנים והיא השתחררה. עד היום איני יודעת מי הייתה המלאכית...

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
KR
הוי כמה צחקתי..... חחחח.....
מזדהה-גם אני עברתי קיסרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה