טיול בחו"ל מפלי הניאגרה

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני צריך עזרה - יש לנו תוכנית לנסוע ברכב פרטי מניו יורק (ברוקלין) למפלי הניאגרה
א. באתר כיפה נשמע שהם אומרים שזה עשר שעות נסיעה (מה שאני הבנתי שזה באזור 6 מקסימום 7) מה באמת??
ב. הם ממש לא ממליצים לעשות את זה עצמאי ברכב - אני מחפש המלצות (מנסיון אישי) של מישהו שעשה ברכב את הנסיעה הזו.
ג. מלון טוב באזור (באתרים גם אני מצאתי הרבה....) ואטרקציות מומלצות באזור (קניות ואתרים)
ד. מעבר לצד הקנדי - מה נדרש חוץ מדרכון ולשלם כמה פרוטות במעבר (למי שאינו אזרח אמרקאי) האם נצרכת גם בקשת אישור או משהו מהארץ?

@תילתן @בונבון - תייגי אותכם כי ראיתי בפורמים שיש לך מידע תועלתי בעניין והעדפתי לא להקפיץ קישור ישן

תודה מראש!

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
א. באתר כיפה נשמע שהם אומרים שזה עשר שעות נסיעה (מה שאני הבנתי שזה באזור 6 מקסימום 7) מה באמת??
גוגל מאפ טוען שזה בערך 7-8 שעות, אולי הם מחשבים גם את ההפסקות למנוחה.
ב. הם ממש לא ממליצים לעשות את זה עצמאי ברכב - אני מחפש המלצות (מנסיון אישי) של מישהו שעשה ברכב את הנסיעה הזו.
בלי להכיר את הדרך אני יכול להגיד לך שזה מאוד תלוי איך אתה נוהג.
רק כך בחשבון שעפולה ממוקמת ב'סוף העולם' בצפון ואופקים בסוף העולם בדרום והמרחק ביניהם הוא.....שעתיים.
אז אם אתה מסוגל לעשות את זה 3 פעמים הלוך חזור, אז הנסיעה בשבילך!
(לא לשכוח להצטייד במכשיר וויז נוסף - אחרי שלראשון ייגמר הבטריה)

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

רק כך בחשבון שעפולה ממוקמת ב'סוף העולם' בצפון ואופקים בסוף העולם בדרום והמרחק ביניהם הוא.....שעתיים.
עד 6 שעות עם הפסקות מנוחה באמצע - נשמע לי סביר (בישראל בסופי שבוע נסיעה בכביש 6 יכולה להשאיר אטותך עם רגל ברקס גז 4 שעות..... אז רגל רק על הגז עם רכב די טוב נשמע לי סבבה)

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
אנחנו נסענו מהניאגרה לניו ג'רזי, (לא יודעת מה המרחק לברוקלין) לקח לנו 7 שעות הנסיעה,
אבל לא עשינו את זה רצוף, עצרנו באמצע באיזה מקום לאכול...
(וגם באינסוף תחנות דלק...)
אה, ולא היה כזה נורא בכלל

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו נסענו מהניאגרה לניו ג'רזי, (לא יודעת מה המרחק לברוקלין) לקח לנו 7 שעות הנסיעה,
אבל לא עשינו את זה רצוף, עצרנו באמצע באיזה מקום לאכול...
(וגם באינסוף תחנות דלק...)
אה, ולא היה כזה נורא בכלל
תודה על המידע....
איפה אכלתם מקום כשר בדרך?
היו תקלות בקליטה של הוויז או גוגל מאפס? (ככה ראיתי שכתבו באחד האתרים) למרות שממה שהבנתי רוב הדרך זה כביש אחד.
7 שעות כולל עצירות?

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
תודה על המידע....
איפה אכלתם מקום כשר בדרך?
היו תקלות בקליטה של הוויז או גוגל מאפס? (ככה ראיתי שכתבו באחד האתרים) למרות שממה שהבנתי רוב הדרך זה כביש אחד.
7 שעות כולל עצירות?
לא קנינו אוכל מוכן, אלא הבאנו איתנו,
ובדרך עצרנו במקום מטורף, טיול בפני עצמו...
ו-7 שעות לא כולל העצירות, 7 שעות הנסיעה (אולי כן כולל העצירות בתחנות דלק כבר לא זוכרת)
ולא היו שום תקלות ב"ה, (הגענו בדקה שהוויז אמר ובהבדל של שתי דקות מהגוגל מאפס)

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא קנינו אוכל מוכן, אלא הבאנו איתנו,
ובדרך עצרנו במקום מטורף, טיול בפני עצמו...
ו-7 שעות לא כולל העצירות, 7 שעות הנסיעה (אולי כן כולל העצירות בתחנות דלק כבר לא זוכרת)
ולא היו שום תקלות ב"ה, (הגענו בדקה שהוויז אמר ובהבדל של שתי דקות מהגוגל מאפס)
איפה עצרתם מקום מטורף?
ואגב עברתם לצד הקנדי?

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
איפה עצרתם מקום מטורף?
ואגב עברתם לצד הקנדי?
לא זוכרת איך קוראים לו (אני אחפש) מקום יפיפה, עם מפל וצמחיה מושלמת, פארק כזה, שנסענו בתוכו 20 דקות, והכל ירוק...
ורצינו לעבור, אבל זה היה ממש אחרי הקורונה, לפני שנה וחצי בערך, והיה צריך בדיקות ומליון אישורים
אבל אני יודעת שבעיקרון אין בעיה לעבור מצד לצד... (היינו בקנדה עם הספינה..:sneaky:)

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא זוכרת איך קוראים לו (אני אחפש) מקום יפיפה, עם מפל וצמחיה מושלמת, פארק כזה, שנסענו בתוכו 20 דקות, והכל ירוק...
ורצינו לעבור, אבל זה היה ממש אחרי הקורונה, לפני שנה וחצי בערך, והיה צריך בדיקות ומליון אישורים
אבל אני יודעת שבעיקרון אין בעיה לעבור מצד לצד... (היינו בקנדה עם הספינה..:sneaky:)
איפה ישנתם בבאופלו? או שחזרתם לניו ג'רזי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
איפה ישנתם בבאופלו? או שחזרתם לניו ג'רזי
ישנו שם במלון.
(אה וסתם לידע, אנחנו היינו שם גם בלילה, שהכניסה חינם, וזה מראה מושלם, יש שם אורות על המפלים, אם ישנים באיזור, כדאי מאוד ללכת גם בלילה וגם ביום)
וזה תמונה מהשם של הפארק הנ"ל, לא בטוחה אם זה השם שלו, או סתם תיאור
1676592575880.png

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ישנו שם במלון.
(אה וסתם לידע, אנחנו היינו שם גם בלילה, שהכניסה חינם, וזה מראה מושלם, יש שם אורות על המפלים, אם ישנים באיזור, כדאי מאוד ללכת גם בלילה וגם ביום)
וזה תמונה מהשם של הפארק הנ"ל, לא בטוחה אם זה השם שלו, או סתם תיאור
צפה בקובץ המצורף 1318672
תודה - זה נראה השם שלו אני יבדוק
מלון מומלץ? מחיר?

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
מלון מומלץ? מחיר?
והמלון לא היה משו מיוחד, ממילא היינו שם לילה אחד, וכמובן בלי אוכל,
זה עלה לנו 530 דולר ללילה לעשרה אנשים.
היינו בשלושה חדרים נראה לי.
לא זוכרת את השם שלו, אבל זה היה מלון ממש קרוב למפלים.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען

אין לי מושג האם התנסת בנסיעה בחול
אבל אני נהגתי 3.5 שעות בחו"ל
בקושי שמתי לב שהנסיעה עברה ויכלתי לנהוג עוד כמה שעות
זה לא כמו בארץ שהכל פקקים ועבודת בכביש ותאונות ועוד ועוד

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש למישהו עוד המלצות על דברים בדרך?
(כמו"כ מישהו יודע על חוקים בהקשר של כסאות בטיחות לילדים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה