דרוש מידע מענק עבודה 2023 - "מספר נכסים לא מזכה"?

מצוין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
כמה פעימות יש?
הסכום שקיבלתי היום יהיה גם בפעימות הבאות?

בנימין 5850

משתמש פעיל
האם ישנם כאלו שהסתדר להם אוטמטית ?
לי לא הסתדר,

אתמול אמרו לי תירוץ חדש שהמעסיק טרם דיווח עלי, אמרתי להם שבאתר מופיע טופס 106 עם כל נתוני השכר, אמרו לי תשלח לנו את הטופס בפניה מקוונת, אמרתי להם זה לא אני שהכנסתי את הנתונים לאתר זה אתם, אתם לא יכולים לראות לבד?? פשוט טמטום גמור

בקיצור צירפתי ואני מחכה אמרו שיכול לקחת 30 יום עד שיעברו על הטופס.

רחלי 111

משתמש צעיר
לי לא הסתדר,

אתמול אמרו לי תירוץ חדש שהמעסיק טרם דיווח עלי, אמרתי להם שבאתר מופיע טופס 106 עם כל נתוני השכר, אמרו לי תשלח לנו את הטופס בפניה מקוונת, אמרתי להם זה לא אני שהכנסתי את הנתונים לאתר זה אתם, אתם לא יכולים לראות לבד?? פשוט טמטום גמור

אז מה אמורים לעשות, לחכות או לרדוף אחריהם ?

טובה גולדשטיין

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם יש בבעלותי 2 דירות, ואני לא גרה בהם
אני זכאית למענק עבודה?

לא מוגדרת

משתמש פעיל
לי כתוב עקב הכנסה גבוהה למה הם קוראים גבוה והאם מחשבים גם הכנסות בן זוג או קצבאות?

הכל טוב !!

משתמש פעיל
יש מישהו שקיבל מכתב בדואר שיצא אחרי 1/7/23 עם ההודעה "מספר נכסים לא מזכה" והתברר בסוף כטעות ?
וכן, האם צריך לפנות אליהם או שהם מתקנים לבד ?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען

בכוון הנכון

משתמש פעיל
לי לא הסתדר,

גם לי אמרו את הטענה שאין דיווח מהמעסיק

אשמח להסבר היכן אתה רואה באתר את טופס 106 עם נתוני השכר?
תודה

בנימין 5850

משתמש פעיל
גם לי אמרו את הטענה שאין דיווח מהמעסיק

אשמח להסבר היכן אתה רואה באתר את טופס 106 עם נתוני השכר?
תודה
באזור האישי רשות המיסים - עמוד ראשי - צד שמאל האפשרות האחרונה - טפסי 106
מצ"ב צילום מסך

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (5).png
    ‏‏צילום מסך (5).png
    KB 41.8 · צפיות: 21

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אם יש בבעלותי 2 דירות, ואני לא גרה בהם
אני זכאית למענק עבודה?
לא
לי כתוב עקב הכנסה גבוהה למה הם קוראים גבוה והאם מחשבים גם הכנסות בן זוג או קצבאות?
יש אנשהו טבלא,
נדמה לי שמעל 7000 ומשהו בחודש - לא זכאים,
לגבי חישוב בן זוג וקצבאות אין לי מושג,
נדמה לי שבן זוג כן וקצבאות לא
יש מישהו שקיבל מכתב בדואר שיצא אחרי 1/7/23 עם ההודעה "מספר נכסים לא מזכה" והתברר בסוף כטעות ?
וכן, האם צריך לפנות אליהם או שהם מתקנים לבד ?
גם אני קבלתי מכתב - ולפי מה שטוענים לי כעת - אין לי בעיה עם הדבר הזה(רק שהדוח עבודות יעודכן),
וצריך לפנות אליהם - אם כעת זה עדיין לא מעודכן באתר,

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
טבלה עם סכומים לפי גובה הכנסה

1690187155188.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה