מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

avi11

משתמש פעיל
כבת לאבא אמריקאי ובעלת אזרחות.
האם אני יכולה להגיש בקשה ללא דיווח על ההכנסות שלי?
לא מתחשק לי להתחיל לדווח לארה"ב כל חיי בשביל מענק חד פעמי של 1200$.
האם הIRS קשור לענין?
את חייבת בדיווח גם ללא בקשת המענק. כך שאותה עבירה פלילית של בקשת המענק ללא דיווח את עוברת כל שנה מחדש... אמנם כשלוקחים מהם כסף אולי זה קצת יותר חמור אבל לא יודע אם זה כ"כ משנה שנה בלא או שנתיים...

מרום

משתמש רשום
אם היא מקבלת פנסיה כל חודש, היא תקבל באופן אוטומטי את המענק, היא לא צריכה להגיש בקשה
הטופס הזה נועדה לאלה שלא מעודכנים במערכת
בטוחה?!
כי אמא שלי לא קיבלה עד עכשיו, ואלו שאמורים לקבל באופן אוטומטי - כבר קיבלו (אנחנו למשל).

חני25

משתמש צעיר
איך היא מקבלת כל חודש? בהפקדה ישירה?
יש אפשרות לעקוב אחרי סטטוס המענק באמצעות אתר ה-IRS
יכול להיות שהיא תקבל בסוף החודש הנוכחי או בתחילת החודש הבא.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לפי החוק אם הוא מממן את עצמו ביותר מ50% (נ"ל שצריך גיל 18 ולא 17) הוא יכול להגיש בקשה לבד, בתנאי שאף אחד לא רושם אותו כתלוי, תנאי שמתקיים במקרה הזה.
@דוד אי תעבןר עוד פעם על השאלה אתראה שלא הבנת אותו. הוא לא זכאי. ההורים ממנים.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
חשוב לדעת שאם את משתמשת בהחרגת זיכוי מס זר לא תוכלי לקבל על הילדים כמה שנים.
מההודעה שלך אני מבין שאין לך רשיון...

עשית פה סלט כמו שצריך.

וענית לא לענין.
היא דיבר על זיכוי מס זר. (טופס 1116)
ואתה ענית על החרגת הכנסה זר. (טופס 2555)

בגדול אפשר להחריג הכנסות מעבודה עד סכום של קצת מעל 100,000 $ בשנה ואין חובת מס הכנסה או ביטוח לאומי מארצות הברית (סושיל סקוירטי) במידה ואתם שכירים. אם עצמאים זה רק בשביל מס הכנסה ארהב אבל ביטוח לאומי כן יש חובה לשלם אפילו שזה הכנסה זר.
רק מה מ2015 אין אפשרות גם לקחת החרגה שכר ולקבל עבור הילדים.

או יש דרך לשלם כמו כל אזרח בארצות הברית מס הכנסה כמו שאתה מדווח או כמו @חני25 כתב לקחת זיכוי על המיסים ששלחתם למס הכנסה (טופס 1116). גם לפי דרך שלך וגם לפי דרך שלה אפשר לקבל כסף עבור הילדים אבל! שתיכם לא תוכלו להחריג הכנסה זרה ב5 שנים אחרי זה. ובמקרה ש @דוד אי למי שלא משלם מיסם לישראל מאיזה סיבה שהיא שזה לא מוכר לארצות הברית ואחרי יעשה יותר כסף שהכסף של הילדים לא יכסה המס. לא יהיה לו אפשרות להשתמש עם החרגות הכנסה...
ובמקרה של @חני25 במקרה שהשכר יורד יכול ליהות להם חיוב מס בלי אפשרות להשתמש על החרגת שכר.

מקווה שהיתי ברור
ואין לי רשיון אז כולם תיקחו את המידע על דעת עצמכם. ותעשו הבדיקה.

עוד מה שאני רואה פה כל הזמן עצמיי מחיוה לדווח מ400$ רק שכיר יש לו עד הסכום של הסטנדרט דוטוקישן. וזה רק מ2018 פעם זה היה נחשב שונה אז יש אפשרות שלפני זה היה לו חובת דיוח בפחות...

בכל מצה למי שיש חובת מס אפילו בלי חובת דיוח חייב לשלם את המיסים ואין לו צורך לדווח

ליידי

משתמש מקצוען
מי יכול לענות לי מידיעה?
1.ההוא מביתר רבינוביץ כבר משום מה לא עונה למיילים-האם יש מישהו שהוא סידר לו?יש למישהו פל שלו?
2.אם בעלי שכיר ויש לו מעל 1000 דולר הכנסה בחודש ויש לו סקיורטי נמבר ועד עכשיו לא דווח בחיים-שווה לנסות לקחת את ה1200 דולר או שחבל בשביל זה להסתבך?
אודה מאד למי שיוכל לעזור לי בשאלות...תודה רבה!

rivkacohen

משתמש חדש
כפי שכתבתי למעלה:
משמעות השגיאה שתאריך הלידה שהזנתם אינו תואם את הקיים אצלם, אך זה מוזר מאוד כי שמעתי זאת אצל עוד
בכל אופן צריך להתקשר אליהם למספר -
1-800-772-1213 (להקיש קודם את ספק התקשורת לחו"ל שאתם מנויים אליו, ואם יש לכם כסף ואינכם יודעים מה לעשות איתו, כדאי להתקשר לחו"ל ללא מנוי)
ושבוע שבועיים אחר כך להגיש שוב.
התקשרנו למספר הנ"ל זה מספר של Social Security - והם אמרו לנו שזה לא קשור אליהם ושנתקשר לIRS.
ניסיתי במספר של הIRS - ואין מענה בתקופת הקורונה.
מישהו יודע מה עוד אפשר לעשות?
התאריך לידה שכתבתי בטוח נכון.

ayys

משתמש מקצוען
התקשרנו למספר הנ"ל זה מספר של Social Security - והם אמרו לנו שזה לא קשור אליהם ושנתקשר לIRS.
מילאתם דוחות מס בשנתיים האחרונות ?

לי לפני שנתיים הייתה הודעת שגיאה (על הטופס האלקטרוני של ה1040) שהתאריך לידה שגוי.
יצרתי קשר עם הIRS והתברר שהגיע מהSOCIAL SRCURITY נתוני מאגר מחדש, ומשום מה החליטו ל'הצעיר' אותי ביום אחד.

לפי ההוראות שלהם מילאתי את התאריך החדש, ובאמת הדוחות עברו חלק.

rivkacohen

משתמש חדש
מילאתם דוחות מס בשנתיים האחרונות ?

לי לפני שנתיים הייתה הודעת שגיאה (על הטופס האלקטרוני של ה1040) שהתאריך לידה שגוי.
יצרתי קשר עם הIRS והתברר שהגיע מהSOCIAL SRCURITY נתוני מאגר מחדש, ומשום מה החליטו ל'הצעיר' אותי ביום אחד.

לפי ההוראות שלהם מילאתי את התאריך החדש, ובאמת הדוחות עברו חלק.
לא מילאנו דוחות מס מעולם.
אז כדאי לברר שוב Social Security? יש מצב שמה שרשום על הכרטיס שונה ממה שיש אצליהם במאגר?

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מי יודע מה משמעות השגיאה:

Here is your error(s):
Issue : Business Rule IND-083 - If any of the following fields have a value in the return, then all of the other fields must have a value: 'RoutingTransitNum' and 'BankAccountTypeCd' and 'DepositorAccountNum

בפרטי הבנק לא מילאתי כלום:

קבצים מצורפים

• פרטי בנק.png
    פרטי בנק.png
    KB 5.9 · צפיות: 29

ayys

משתמש מקצוען
מי יודע מה משמעות השגיאה:

Here is your error(s):
Issue : Business Rule IND-083 - If any of the following fields have a value in the return, then all of the other fields must have a value: 'RoutingTransitNum' and 'BankAccountTypeCd' and 'DepositorAccountNum

בפרטי הבנק לא מילאתי כלום:
הם כותבים שהם כן צריכים להיות מלאים.

חני25

משתמש צעיר
אולי החלפתם בין החודש והיום?
בארה"ב - בשונה מישראל - ממלאים קודם את מס' החודש ואחר כך מס' היום

ayys

משתמש מקצוען
איך אפשר למלאות אם אין לי חשבון אמריקאי?
אני לא מכיר את הטופס 'מבפנים', כתבתי על סמך ההודעה שהעתקם.

ככל הנראה יש איזה 'ריבוע' שסימנתם ב'וי' שלא צריך להיות, שבו אתם מבקשים שהתשלום יועבר לבנק ואם תורידו אותו זה יגיע בצ'ק.

ayys

משתמש מקצוען
לא נכון
הם כותבים שמה שמיליתם אינו נכון

מי שאין לו חשבון בנק, יש להשאיר אותו ריק
ראשית כל זה לא אני, שנית זה בדיוק מה שאני כתבתי בהודעה הקודמת.

הציטוט שהובא שייך רק להבהרת ה'שגיאה'.

חני25

משתמש צעיר
גם אני נתקלתי בבעיה הזו, שלטענתם תאריך הלידה לא נכון, למרות שכך מופיע בתעודת לידה ובדרכון. וקיבלתי דחייה.
כאשר ניסיתי שוב, קיבלתי הודעה כזו:

Here are some reasons why your return could not be sent to the IRS.

This return has already been filed
  1. This return could be in process or has already been accepted by the IRS. Check your e-file status using the "Check E-File Status" button at the top of Step 1 or Step 2 of your return.
  2. Check your return to make sure your Social Security numbers are correct.
  3. This could be an indication of a tax-related identity theft. If you continue to receive this message, you should take these steps:
    • Visit www.irs.gov/identitytheft to complete Form 14039, Identity Theft Affidavit.
    • Print and mail your tax return, including the Form 14039 and copies of state or federal identification.

חני25

משתמש צעיר
ראשית כל זה לא אני, שנית זה בדיוק מה שאני כתבתי בהודעה הקודמת.

הציטוט שהובא שייך רק להבהרת ה'שגיאה'.
אכן, זה מה שהתכוונתי
זה לא מה שכתוב בשגיאה
מי שלא רוצה הפקדה ישירה לא צריך למלאות חשבון בנק, ואפשר להשאיר אותו ריק

אולי מעניין אותך גם...