מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

MERS1

משתמש פעיל
אמא שלי שאלה אותי האם היא יכולה להגיש בקשת-קורונה.
היא כבר בגיל פנסיה ומקבלת מהם פנסיה חודשית.
מישהו יודע?
כן, ואני חושב שזה אמור להגיע לבד באותה צורה שהיא מקבלת את הפנסיה - כדאי לברר אצל מומחה אבל אני חושב שזה עובד בצורה הזו
בהצלחה

MERS1

משתמש פעיל
כפי שכתבתי למעלה לפי החוק אם הוא מממן את עצמו ביותר מ50% (נ"ל שצריך גיל 18 ולא 17) הוא יכול להגיש בקשה לבד, בנידון שכתבת זה נתון לפרשנות, יתכן וצריך לחפור קצת יותר או להתייעץ עם רואה חשבון אמריקאי.
הוברר בודאות ע"י מומחה מורשה בעניין- מגיש דוחו"ת מס ועוד שגם בחור ישיבה החי ע"ח הוריו ב-100% זכאי למענק, מה שכתוב שמי שחי ע"ח אחר יותר מ50% לא זכאי זה לא על האדם אלא על מישהוא שמממן אותו או משהו כזה
מי שרוצה לברר בדיוק אני יכול להפנות אותו לאותו אחד

בהצלחה

הרבי משה

משתמש רשום
הוברר בודאות ע"י מומחה מורשה בעניין- מגיש דוחו"ת מס ועוד שגם בחור ישיבה החי ע"ח הוריו ב-100% זכאי למענק, מה שכתוב שמי שחי ע"ח אחר יותר מ50% לא זכאי זה לא על האדם אלא על מישהוא שמממן אותו או משהו כזה
מי שרוצה לברר בדיוק אני יכול להפנות אותו לאותו אחד

בהצלחה

חידוש גדול.

הנה ציטוט מ:אתר ה-IRS
Eligibility

Q1. Who is eligible to receive a Payment?
A1. You may be eligible to receive a Payment if you:
  • Are a U.S. citizen, permanent resident or qualifying resident alien;
  • Cannot be claimed as a dependent on someone else’s return;
כאן לא מדובר על מה שמקבלים על הילדים אלא על התשלום לאדם עצמו. ומשמעות המשפט המודגש הוא שאם רק תוכל להיות רשום כנתמך (גם אם לא רשום בפועל) כבר אינך זכאי לתשלום זה.

ואולי אפשר ליישב...

נערך לאחרונה ב:

MERS1

משתמש פעיל
חידוש גדול.

הנה ציטוט מ:אתר ה-IRS
זכאות

Q1. מי זכאי לקבל תשלום?
A1. אתה עשוי להיות זכאי לקבל תשלום אם:
  • האם אזרח אמריקני, תושב קבע או זר תושב זכאי ;
  • לא ניתן לטעון כתלות בשובו של מישהו אחר;
כאן לא מדובר על מה שמקבלים על הילדים אלא על התשךום לאדם עצמו. ומשמעות המשפט המודגש הוא שאם רק תוכל להיות רשום כנתמך (גם אם לא רשום בפועל) כבר אינך זכאי לתשלום זה.

ואולי אפשר ליישב...
[/ציטוט]
זה נכון שכתוב כך באתר אבל אותו מומחה איתו התייעצתי הסביר לי שכוונת החוק היא אחרת והוכיח לי כן מחוקים נוספים,
אם אתה מעוניין לדבר איתו אתה יכול לשלוח לי הודעה אישית- אני מדבר על מישהו רציני שהגיש בקשות עבור אנשים כבר במענק הקודם ב-2008, שמגיש דוחו"ת מס שנתיים עבור הרבה מאוד אנשים וכ' וכו',
גם מי שמצליח לקורא את האנגלית של האתר [עם גוגל טרנסלייט.....] זה לא אומר שהוא מבין את מה שהוא קורה וראה ערך הבהלה שהייתה ביום ד' שעבר שאנשים חשבו שזה הרגע האחרון על סמך מישהו שראה משהו באתר אז בבקשה תשאירו משהו גם למומחים,
בהצלחה

MERS1

משתמש פעיל
אני ממתין לתודות על פתיחת הנושא.............
לא אחזתי אפילו מי פתח הצטרפתי באמצע אבל אתה צודק מגיעות לך מאות תודות רק שתדע שדרכי קיבלו אנשים סכום שמעורך בלמעלה ממאה ועשרים אלך דולר [לא הרווחתי ע"ז שקל אז אין מה לקנאות...]
ושתדע שיש לך חלק גדול מאוד בזה בעזרה הזו לכ"כ הרבה אנשים
ובאמת מגיעים לך לייקים בלי סוף אני מחכה לראות אצלך שורה כזו שתוכל להעריך לפחות במשהו את מה שעשית

בינה

משתמש מקצוען
כתבתי קודם שלי היה בעיה דומה (בהגשה של טופס 1040) לפני שנתיים, ובIRS אמרו לי שבעדכון מסד נתונים שלהם הכניסו בטעות תאריך לידה שגוי ביום אחד (יום אחרי היום הולדת לדוג' במקום ה15 לחודש רשום להם ה16 לחודש).

אולי תנסו..

למי פונים?

ayys

משתמש מקצוען
לפנות עכשיו אין למי (גם העובדים בIRS במצב קורונה).

התכוונתי אולי לעשות ניסוי של שינוי התאריך במילוי הטופס.
ולוודא שכתבתם בתבנית של ארה"ב שהחודש קודם לימים כמו ש @MERS1 הזכיר קודם.

בינה

משתמש מקצוען
לפנות עכשיו אין למי (גם העובדים בIRS במצב קורונה).

התכוונתי אולי לעשות ניסוי של שינוי התאריך במילוי הטופס.
ולוודא שכתבתם בתבנית של ארה"ב שהחודש קודם לימים כמו ש @MERS1 הזכיר קודם.

זה לא הטופס הראשון שאני ממלאה ורק בו קיבלתי את ההודעה הזו...
מה לנסות? אם התאריך הוא לדוגמא 26/3 מה יכול להיות?

ayys

משתמש מקצוען
זה לא הטופס הראשון שאני ממלאה ורק בו קיבלתי את ההודעה הזו...
מה לנסות? אם התאריך הוא לדוגמא 26/3 מה יכול להיות?
מילאתם את הטופס 1040 של 2018-2019 עם התאריך הזה והתקבל ? (מסתבר שלא כי אחרת לא הייתם צריכים למלאות פרטים עכשיו).

הצעתי אולי לנסות לכתוב לדוגמא 27/03 (כמובן בתבנית 03/27)

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
רציתי לעדכן שבניגוד לכל מיני אנשים שפרסמו לעיל שבחורי ישיבות וכדו' שחיים ע"ח ההורים אינם יכולים להגיש הדבר אינו נכון ונובע מאי הבנה של החוק!!! דיברתי עם מומחה בעניינים הללו [אני מגיש דרכו דוחו"ת מס] והוא אמר לי שאפשר מישמעוניין להגיש דרכו ניתן לשלוח מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
בהצלחה
אין בעיה תשאל אותו אם היא מוכן שאני ישלח את המייל שלו להirs ויתמודד??!!

לא שאני הולך למסור אבל יש פה איסור דאורייתא של מלפני עיור לא תתן ומכשול וכמו שכתבתי הרבה פעמים ליידער אצל הציבור שלנו האימון מדי גבווה באנישם האלו ש99.999999% אין להם שום מידע מנושא מיסוי. ורק אצל החילונים וכו' וגם שם חסר..

בכל מצב הבאתי פה מקור מוסמך מאתר הIRS מי שעדיין לא מבין אז יש לו בעיה... ועכשיו תעשה קצת חיפוש באינטרט כמה גוים לא קיבלו רק בשביל שהם סטודנטים והם לא זכאים.
ולא הם פשוט יכולים לגנוב כמו שמי שאתה ממליץ עליו... רק זה לא חוקי!

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
OK so ask him why all these demarcates are screaming and offering proposals that does not have any sense of passing like 2000$ per month and he main think going around that also yeshiva bucharim will get AKA students!

MERS1

משתמש פעיל
[QUOTE = "Duvid TBD, פוסט: 7615769, חבר: 38615"]

לא שאני הולך למסור אבל יש פה איסור דאורייתא של מלפני עיור לא תתן ומכשול וכמו שכתבתי הרבה פעמים ליידער אצל הציבור שלנו האימון מדי גבווה באנישם האלו ש99.999999% אין להם שום מידע מנושא מיסוי. ורק אצל החילונים וכו' וגם שם חסר..

בכל מצב הבאתי פה מקור מוסמך מאתר הIRS מי שעדיין לא מבין אז יש לו בעיה... ועכשיו תעשה קצת חיפוש באינטרט כמה גוים לא קיבלו רק בשביל שהם סטודנטים והם לא זכאים.
[/ציטוט]
אם אתה רוצה אני יכול לתת לך באישי את הטלפון שלו והוא יוכיח לך מחוקים נוספים שזה כך- הוא הוכיח לי כבר את זה,
הוא לא מישהו כמוני וכמוך שיודע משהו וחצי אני מדבר איתך על מישהו שמגיש דוחו"ת מס וכו' כבר למעלה מעשר שנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש לי הרבה מאוד קרובי משפחה שמגישים דרכו כבר הרבה שנים כך שגם אם מצאת משהו [ודרך אגב אתה אל הראשון שמוצא זה הוזכר כבר לעיל- ואני כבר חששתי מה לעשות למי שכבר הגיש] מותר לך לדעת שלא כל מה שהבנת נכון- אם אתה רוצה אני יכול להראות לך תרגום של גוגל על חייזרים בתוך אחד הדפים של מענק הקורונה וגם הנוסח באנגלית הוא לא המילה האחרונה השאלה תמיד היא מה כוונת החוק,
ואם אתה דווקא רוה אני מאמין שלא תהיה לו כל בעיה שתעמת אותו עם ה-IRS מכיון שהוא בטוח שזוהי כוונתם ויש לו הוכחות לעניין,
בהצלחה

MERS1

משתמש פעיל
[QUOTE = "Duvid TBD, פוסט: 7615888, חבר: 38615"]
אוקיי אז תשאלו אותו מדוע כל הצרכים האלה צועקים ומציעים הצעות שאין להם שום תחושת מעבר כמו 2000 $ לחודש והוא חושב שזה מאוד מסתובב שגם בכירי הישיבה יקבלו תלמידי AKA!
[/ציטוט]
ובקשר לכל הסטודנטים אולי תשלח לי אתה כמה קישורים במקום שללוח אותי לחפש דברים שאין לי מושג איך למצוא- אדרבה אם אתה צודק תציל אותי מלפנ"ע ומגזל שהרי קיי"ל שגזל עכו"ם אסור
בהצלחה

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
[QUOTE = "Duvid TBD, פוסט: 7615769, חבר: 38615"]

[/ציטוט]
אם אתה רוצה אני יכול לתת לך באישי את הטלפון שלו והוא יוכיח לך מחוקים נוספים שזה כך- הוא הוכיח לי כבר את זה,
הוא לא מישהו כמוני וכמוך שיודע משהו וחצי אני מדבר איתך על מישהו שמגיש דוחו"ת מס וכו' כבר למעלה מעשר שנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש לי הרבה מאוד קרובי משפחה שמגישים דרכו כבר הרבה שנים כך שגם אם מצאת משהו [ודרך אגב אתה אל הראשון שמוצא זה הוזכר כבר לעיל- ואני כבר חששתי מה לעשות למי שכבר הגיש] מותר לך לדעת שלא כל מה שהבנת נכון- אם אתה רוצה אני יכול להראות לך תרגום של גוגל על חייזרים בתוך אחד הדפים של מענק הקורונה וגם הנוסח באנגלית הוא לא המילה האחרונה השאלה תמיד היא מה כוונת החוק,
ואם אתה דווקא רוה אני מאמין שלא תהיה לו כל בעיה שתעמת אותו עם ה-IRS מכיון שהוא בטוח שזוהי כוונתם ויש לו הוכחות לעניין,
בהצלחה
אוקי בוודאית שאין לו רשיון!
אני מוכן להתמעת איתו על הרבה דברים בנושא מס....

תשמע אני לא צריך את גוגל שיתרגם לי...

ואת יודעת שיש לIRS כוח להוציא חוזרים או הבהרות מכוח החוק.

ובשביל זה יש הרבה דברים בגרעי אריע!
ואין לך אפשרות רק אם אתה מבקש פרסנל רול לעטער...
תשמע על דבר כזאת אני אומר לך בוודאות שזה לא יעבור בביקורת 1000% החוק ברור! הIRS כתב ברור אצלם לא עובד הלומדת שלך כתוב ברור אם צישהו יכול להזין אותך כדפנדט איפלו אם הוא לא שם לך אתה לא זכאי!!

תשמע היוצא מדיון פה שאני לא ממליץ בכלל להגיש דרכו ואני רוצה לראות אותך . אותו במידה ויהיה לך audit איך זה יעבוד...
מייל שנפתח עכשיו עבור המענק לא מריח כל כך טוב!!

MERS1

משתמש פעיל
אוקי בוודאית שאין לו רשיון!
אני מוכן להתמעת איתו על הרבה דברים בנושא מס....

תשמע אני לא צריך את גוגל שיתרגם לי...

ואת יודעת שיש לIRS כוח להוציא חוזרים או הבהרות מכוח החוק.

ובשביל זה יש הרבה דברים בגרעי אריע!
ואין לך אפשרות רק אם אתה מבקש פרסנל רול לעטער...
תשמע על דבר כזאת אני אומר לך בוודאות שזה לא יעבור בביקורת 1000% החוק ברור! הIRS כתב ברור אצלם לא עובד הלומדת שלך כתוב ברור אם צישהו יכול להזין אותך כדפנדט איפלו אם הוא לא שם לך אתה לא זכאי!!

תשמע היוצא מדיון פה שאני לא ממליץ בכלל להגיש דרכו ואני רוצה לראות אותך . אותו במידה ויהיה לך audit איך זה יעבוד...
מייל שנפתח עכשיו עבור המענק לא מריח כל כך טוב!!
תיצרי איתי קשר באישי ואתן לך את פרטיו יש לו את כל הרשיונות הנדרשים ואחזור שוב על מה שאמרתי אני מגיש דרכו למעלה מ-10 שנים,
דרכו קבעתי תורות להכל שם וכו' בהצלחה

חילו

משתמש רשום
לא מאפשר דילוג, יתירה מכך, ניסיתי להכניס מספר פיקטיבי והוא דורש להזין את הקוד שנשלח למספר כדי להתקדם

אולי מעניין אותך גם...