התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
ראיתי בשבת פרסום נרחב על הקמפיין של אפי קפיטל בעמנואל
מה באמת קורה עם הפרויקט

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראיתי בשבת פרסום נרחב על הקמפיין של אפי קפיטל בעמנואל
מה באמת קורה עם הפרויקט
הייתי שם בשבת לפני כמה חודשים וזה יהיה נראה בתהליכים ממש מתקדמים, היו כמה בניינים שהם כמעט גמורים.

היו בתוך השטח פועלים סיניים כמדומני שישנו שם.

א חסידישער איד

משתמש פעיל
הייתי שם בשבת לפני כמה חודשים וזה יהיה נראה בתהליכים ממש מתקדמים, היו כמה בניינים שהם כמעט גמורים.

היו בתוך השטח פועלים סיניים כמדומני שישנו שם.
על איזה פרוייקט אתה מדבר ?
כי אני הבנתי שהם התחילו לשווק ירות בפרוייקט שבשכונה החדשה שעוד לא התחילו לבנות [אין עדיין היתרי בניה...]
המחיר הוא 1,400,000 לדירת 5 חדרים מעניין לשאול את המבינים פה האם זה עליית מחירים רצינית או שעוד נכונו עליות יותר
ולגבי מה שראית מסתבר שזה מהפרוייקט הקודם של אפי קפיטל

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
1719300870527.png
1719300791044.png

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

תיווך .ייעוץ נדל"ן. ניהול נכסים.
מנוי פרימיום
@הבוטח בהשם אולי תעלה את זה באשכול של העדכונים והתמונות🙏🏻

איש מיוחד

משתמש פעיל
D I G I T A L
אגב שמעתי שיש הפגנות נגד הכנסת פועלים זרים
משפיע על קצב הבניה שם?

מוישה 0

משתמש צעיר
לא הבנתי אם זה כל כך מתקדם למה לא קוראים לחתום על חוזה?
אני זכיתי בהגרלה,
ועדיין לא קראו לי.

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
באמת דירות זולות!!
השאלה איך זה יסתדר עם הקבלנים שעומדים לבנות אלפי יח"ד , ובסכומים כאלה נ"ל שהם יעדיפו לא לבנות כלל

יהודה גל

משתמש מקצוען
דיווח:

חסידות דאראג יוצאים לראשונה מב"ב לפריפריה
דאראג הולכים לסגור על 200 דירות בעמנואל
אני שמעתי על כך מקרוב משפחה שמתגורר בעמנואל, הוא שוחח עם מכר חסיד דאראג והוא אישר את הידיעה.
כיום יש שם 2 חסידי דאראג.
אם אלו הם פני הדברים מדובר בדרמה חסידית, ראשית לעמנואל שמקבלת קהילה מאורגנת שיכולה להביא במסה אחת קבוצה גדולה דבר שיזניק ללא ספק את קצב ההתפתחות.
שנית - דרמה גדולה יותר היא שדאראג לראשונה מאז היוסדה יוצאת מתחומי בני ברק בואכה נפחא - שיכון ה'.
זה לכל הדעות דבר מעניין מאוד, שבחסידות הבינו כי אי אפשר להמשיך לטמון את הראש בחול ולחשוב שניתן לגור בבני ברק בכוכים קטנים במחירים הזויים.
יש לי קרוב משפחה חסיד דאראג שקנה לפני כמה שנים חורבה בשיכון ה' במחיר הזוי, רק כי זה הסטנדרט בקהילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה