התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הבחירה של 3 ערים בלבד הוא משהו שמשרד השיכון התחיל רק לאחרונה, עד לפני פחות משנה היה אפשר להכנס לכמה מקומות שרוצים
לא נכון.
מצ"ב כתבה מלפני 5 שנים שבה מוזכרת הגבלת 3 הערים

רק בהגרלות המשך היה אפשר לעשות זאת, ובעמנואל לא היתה הגרלה כזו.

נערך לאחרונה ב:

תמר קרביץ

משתמש חדש
לא נכון.
מצ"ב כתבה מלפני 5 שנים שבה מוזכרת הגבלת 3 הערים

רק בהגרלות המשך היה אפשר לעשות זאת, ובעמנואל לא היתה הגרלה כזו.
טעות

ר. המוסד

משתמש מקצוען
נו באמת
אני יזכיר לך שאיביטן הם השכנים של רכסים
ולא,
ברכסים אין גדר שמפרידה בינהם לבין השכנים.

כנ"ל ביתר שזכתה שהיא מוקפת בצמידות אליה ממש משלושת צדדיה בחוסאן, נחנאיל, וואדי כופין.

אגב לעמנואל אין שום יישוב של בני דודים שצמוד אליה או שממש קרוב אליה

תמר קרביץ

משתמש חדש
נו באמת
אני יזכיר לך שאיביטן הם השכנים של רכסים
ולא,
ברכסים אין גדר שמפרידה בינהם לבין השכנים.

כנ"ל ביתר שזכתה שהיא מוקפת בצמידות אליה ממש משלושת צדדיה בחוסאן, נחנאיל, וואדי כופין.

אגב לעמנואל אין שום יישוב של בני דודים שצמוד אליה או שממש קרוב אליה
דמגוגיה בגרוש איפטין זה כפר בדואי נוצרי שקט ולא עוין. שמיסוד רכסים לא הי

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמעט...
לגור בעמנואל גם לא בעד כל הון שבעולם
לא כל כך ברור לי מה האינטרס שלך, התחושה שלי היא שאתם מנסים לחרב ולהפריע למי שמתעניין בעמנואל וחבל.

כי אני הגעתי לעמנואל להתארח בשנה האחרונה כמה וכמה פעמים, אצל קרובת משפחה שעברה לשם.
והתנפצו לי כמה וכמה סטיגמות על המקום, הוא בהתפתחות מרשימה ביותר, וגיליתי שלאחרונה הגיעו לשם קבוצת משפחות מאוד איכותית מחסידות באיאן ואלכסנדר(אכלתי איתם סעודה שלישית, והם קבוצה ממש לעניין) ובנוסף עסקני היישוב (צין ועוד) עובדים על גיוס קהילות נוספות שנמנעות מזה רק בגלל סטיגמות עבר, אך זה נסדק ומתרחב.
וכמובן שהאינטרס של כלל הציבור החרדי הוא שהישוב ימשיך להתפתח ולצמוח לכדי עיר גדולה ואלטרנטיבה מצוינת למגורים איכותיים.

החסרון היחיד שהפריע לי, זה המרחק מירושלים שזה שעה וחצי בשעות שאין פקקים, אני מאמין שככל שהישוב יגדל ישופרו גם כבישי הגישה.
ועדיין זה עדיף מבחינת המרחק על רכסים / אופקים / הר יונה.

תמר קרביץ

משתמש חדש
לא כל כך ברור לי מה האינטרס שלך, התחושה שלי היא שאתם מנסים לחרב ולהפריע למי שמתעניין בעמנואל וחבל.

כי אני הגעתי לעמנואל להתארח בשנה האחרונה כמה וכמה פעמים, אצל קרובת משפחה שעברה לשם.
והתנפצו לי כמה וכמה סטיגמות על המקום, הוא בהתפתחות מרשימה ביותר, וגיליתי שלאחרונה הגיעו לשם קבוצת משפחות מאוד איכותית מחסידות באיאן ואלכסנדר(אכלתי איתם סעודה שלישית, והם קבוצה ממש לעניין) ובנוסף עסקני היישוב (צין ועוד) עובדים על גיוס קהילות נוספות שנמנעות מזה רק בגלל סטיגמות עבר, אך זה נסדק ומתרחב.
וכמובן שהאינטרס של כלל הציבור החרדי הוא שהישוב ימשיך להתפתח ולצמוח לכדי עיר גדולה ואלטרנטיבה מצוינת למגורים איכותיים.

החסרון היחיד שהפריע לי, זה המרחק מירושלים שזה שעה וחצי בשעות שאין פקקים, אני מאמין שככל שהישוב יגדל ישופרו גם כבישי הגישה.
ועדיין זה עדיף מבחינת המרחק על רכסים / אופקים / הר יונה.
רכסים זה 50 דקות מב"ב ושעה ו20 מירושלים קצת יותר קרוב

די

משתמש סופר מקצוען
החסרון היחיד שהפריע לי, זה המרחק מירושלים שזה שעה וחצי בשעות שאין פקקים
אפשר לומר שעמנואל היא כמו ביתר עילית רק הפוך, כלומר מביתר עילית לירושלים בערך 40 דק' ומביתר עילית לבני ברק בערך שעה וחצי, מעמנואל לירושלים בערך שעה וחצי, ומעמנואל לבני ברק בערך 40 דק'.

די

משתמש סופר מקצוען
בשעות שאתם מדברים עליהם, הנסיעה מעמנואל קצת יותר מהירה מרכסים, כלומר לבני ברק בערך 40 דק' (אפילו יכול להיות חצי שעה), ולירושלים בערך שעה ועשרה.

לא אומר שעמנואל יותר מוצלחת מרכסים מכל הבחינות, אבל זמן נסיעה מרכסים לירושלים בני ברק, לעומת עמנואל ירושלים בני ברק, עמנואל יותר קרובה ויותר מהירה.

הנדלניסט

משתמש פעיל
מתי אתה נוסע לרכסים ב50 דקות? כי ביום רגיל זה 1:20 ובסופי שבוע זה שעתיים בעוד שעמנואל בניב רק ביום רגיל זה 45 דקות ובשעות עומס ממש1:10

זוכה

משתמש חדש
אנחנו שוקלים לבוא לה להתארח בעמנואל בסוכות ב"ה יש מקום מסודר שאפשר לישון כמו בית/מלון/הארחה כולל ארוחות או שהציפיות שלנו גדולות מידי?
אפשרות שנייה זה להעביר יום שלם שם השאלה היא איזה אטרקציות יש שם?
וכל זה לראות את התקדמות הפיתוח
רעיונות יתקבלו בברכה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אנחנו שוקלים לבוא לה להתארח בעמנואל בסוכות ב"ה יש מקום מסודר שאפשר לישון כמו בית/מלון/הארחה כולל ארוחות או שהציפיות שלנו גדולות מידי?
אתם רוצים דווקא 5 כוכבים או שמספיק לכם גם 4? והאם אתם מתעקשים דוקא על חדרים עם נוף לים?
בכל מקרה כדאי לכם לסגור מהר כי החדרים הטובים שם נתפסים...

תמר קרביץ

משתמש חדש
טעות.
מביתר עילית לירושלים כשלא פקוק, רבע שעה עד עשרים וחמש דק'.
ביתר בלילה זה 6 דק' נסיעה מירושלים ורבע שעה מבית שמש ולעוד מוקדי תעסוקה נוספים בגוש עציון כשהגוש עצמו מונה אלפי תושבים ויישובים מבוססים (מה שמבטיח המון מקומות תעסוקה משתלמים) בשונה מעמנואל שקורבה לחווארה ולעוד כמה התנחלויות מבודדות בשומרון כמו יצהר ואיתמר שחוץ מבקתבי"ם ותג מחיר אין מה לחפש שם

הנדלניסט

משתמש פעיל
ביתר בלילה זה 6 דק' נסיעה מירושלים ורבע שעה מבית שמש ולעוד מוקדי תעסוקה נוספים בגוש עציון כשהגוש עצמו מונה אלפי תושבים ויישובים מבוססים (מה שמבטיח המון מקומות תעסוקה משתלמים) בשונה מעמנואל שקורבה לחווארה ולעוד כמה התנחלויות מבודדות בשומרון כמו יצהר ואיתמר שחוץ מבקתבי"ם ותג מחיר אין מה לחפש שם
עמנואל קרובה יותר לכפר סבא מאשר לחווארה ויצהר
כך שאם את לא מכירה את עמנואל אז אל תלכלכי עליו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה