התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@הנדלניסט נכון שאתם משווקים של אפי קפיטל? או פרויקט אחר בעמנואל?
ועוד עיר אחת? רמז @בעלזער גאה ... וד"ל

כדאי שתגידו את זה לצורך גילוי נאות

סתם לצורך אימות מידע וסנכרון של כמה אשכולות

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
יש למישהו מושג מה מתקדם עם הבנייה של המחיר למשתכן בכלל ועל טרקלין בפרט?
לא. אבל יש לי מושג אחר, והוא שהמחירים בעמנואל קצת בירידה, כמו ברוב הארץ, אחרי שהיו בהקפאה עמוקה.
כבר אז, סברתי שהקבלן הולך כאן על הקסקס של הרווח. כך שירידה של 20% במחיר והסיפור הזה יכול להיגמר אחרת. אולי בגלל זה לא ממהרים לבנות.
בדיוק כמו בסיפור של שלושת החטופים: ההבדל בין רווח להפסד במקרים הללו הוא חוט השערה.

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
@הנדלניסט כאחד שבאמת מכיר את עמנואל...
האם נכונים דברי העו"ד?
יש עיכובים בהתחלות הבנייה?
יש ירידה ניכרת במחירים?

הנדלניסט

משתמש פעיל
כאחד שבאמת מכיר את עמנואל...
האם נכונים דברי העו"ד?
התשובה לא
רק שבגלל שיגידו שאני אינטרסנט אז לא הגבתי
יש עיכובים בהתחלות הבנייה?
אין שום עיכוב אלא מלחמה בים חברת ערים המפתחת את המגרשים לבניה עם המועצה המקומית לגבי הפיתוח
יש ירידה ניכרת במחירים?
יש ירידה קטנה של כ5% בלבד
בגדול מה שקרה בעמנואל שהגרילו כ500 אנשים במחיר למשתכן בעמנואל שמתוכם כ450 היו מכאלה שחיפשו דירות לפני זה ולכן השוק הצטנן קצת.
אני צופה שעד פסח המחירים יתאזנו שם
גם עכשיו המחירים שם הם כמו בדימונה 11,000-13,000 ש"ח למ"ר בדירות החדשות
ובדירות יד שניה אפשרי למצוא באזורים הטובים דירות החל מ850,000 ש"ח

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
בגדול מה שקרה בעמנואל שהגרילו כ500 אנשים במחיר למשתכן בעמנואל שמתוכם כ450 היו מכאלה שחיפשו דירות לפני זה ולכן השוק הצטנן קצת.
באמת?, זה הסדר גודל, כלומר אני מהעשרות שאינו מתכנן לגור שם?

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
1703450608612.png
1703450646979.png

הנדלניסט

משתמש פעיל
@הנדלניסט
אם תוכל להרחיב על מאחורי הקלעים של הכתבה
מה באמת קורה פה
תודה
בגדול יש ליזמים מזל שראש המועצה חסיד גור ולכן שר השיכון נמצא בצד המועצה מול חברת ערים ולכן זה נראה שבשבועות הקרובים ייפתר כל המכשולים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה